Optické propojovací kabely multimode 50um OM3

Optický propojovací kabel (fiber jumper, fibre optic patch cord), neboli optický patchcord, slouží typicky k propojení mezi aktivním prvkem a místem ukončení trasy optického kabelu. Skládá se z patchcordového optického kabelu, zakončeného optickými konektory. Propojovací kabely mohou být duplexní (dvouvláknové) nebo simplexní (jednovláknové), případně pro speciální aplikace i vícevláknové.

Nejčastěji používanými konektory jsou LC, SC, E2000, ST, FC, ale existuje i řada dalších, MTRJ, VF-45, SMA, DIN a další, prakticky nepoužívané typy. Důležitým parametrem optických konektorů je způsob broušení jejich ferule, u většiny konektorů je častější broušení PC/UPC, ale typicky u konektorů E2000 je nejčastější úhlové broušení APC, které umožňuje dosahovat lepších parametrů útlumu odraženého signálu. Broušení APC se až na vyjímky používá pro singlemodová vlákna. V souvislosti s technologickým vývojem se také v posledních letech stále více využívají vícevláknové konektory MPO/MTP, které obsahují nejčastěji 12, ale i více vláken. Díky vícevláknovým konektorům je možné dosahovat vyšší hustoty optických propojení a tím zvýšit propustnost datových sítí.

Optická vlákna mohou být buď singlemodová (jádro 9um) nebo multimodová OM1 (jádro 62,5um), OM2 (jádro 50um), OM3, OM4. Vlákna OM3 a OM4 mají průměr jádra 50um, stejně jako je tomu u OM2, ale díky vylepšeným přenosovým parametrům je možné po nich přenášet signál na delší vzdálenost. Speciálním případem je pak vlákno OM5, které má v případě komunikace po vlnové délce 850nm stejné parametry jako vlákno OM4, ale je optimalizované pro multimodový vlonový multiplex, technologii SWDM. Barvy patchcordových kabelů v naší standardní nabídce - singlemode OS2 žlutá, multimode OM1 a OM2 oranžová, multimode OM3 a OM4 aqua nebo fialová, OM5 světle zelená (lime green). Typ propojovacího kabelu je možné odlišit i podle barvy konektorů, singlemode PC konektory mají barvu modrou, singlemode APC zelenou a multimode OM1 a OM2 konektory béžovou a OM3 a OM4 aqua nebo fialovou, OM5 pak barvu světle zelenou. Rozhodující pro funkci konkrétního kabelu, je však typ použitého vlákna.

Propojovací kabely uvedené na našem webu jsou standardně sériově vyráběné délky v běžných kombinacích konektorů. V případě potřeby Vám rádi vypracujeme cenovou nabídku na jiné provedení dle Vašich požadavků.

Filtrování
Podrobné hledáníCena
Barva
(26)
Zobrazit vybrané
Délka v m
(2)
(10)
(15)
(4)
(10)
(1)
(5)
(1)
Zobrazit vybrané
Vlákno
(48)
Zobrazit vybrané
VýrobceKonektory
(17)
(5)
(2)
(4)
(9)
(6)
(5)
Zobrazit vybrané
Hledat v kategorii
Hledat v kategoriiHledatKde hledat:
48 produktů
LC-LC-0,5-M53DL optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um OM3, délka 0,5m, tyrkysový
Kód:LC-LC-0,5-M53DL

optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um OM3, délka 0,5m, tyrkysový

110 Kč / 1 ks133 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
LC-LC-1-M53DL optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um OM3, délka 1m, tyrkysový
Kód:LC-LC-1-M53DL

optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um OM3, délka 1m, tyrkysový

107 Kč / 1 ks129 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
LC-LC-2-M53DL optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um OM3, délka 2m, tyrkysový
Kód:LC-LC-2-M53DL

optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um OM3, délka 2m, tyrkysový

121 Kč / 1 ks146 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
LC-SC-1-M53DL optický propojovací kabel LC-SC duplex MM 50/125um OM3, délka 1m, tyrkysový
Kód:LC-SC-1-M53DL

optický propojovací kabel LC-SC duplex MM 50/125um OM3, délka 1m, tyrkysový

104 Kč / 1 ks126 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
LC-SC-2-M53DL optický propojovací kabel LC-SC duplex MM 50/125um OM3, délka 2m, tyrkysový
Kód:LC-SC-2-M53DL

optický propojovací kabel LC-SC duplex MM 50/125um OM3, délka 2m, tyrkysový

118 Kč / 1 ks143 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
LC-SC-5-M53DL optický propojovací kabel LC-SC duplex MM 50/125um OM3, délka 5m, tyrkysový
Kód:LC-SC-5-M53DL

optický propojovací kabel LC-SC duplex MM 50/125um OM3, délka 5m, tyrkysový

160 Kč / 1 ks194 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
SC-SC-1-M53DL optický propojovací kabel SC-SC duplex MM 50/125um OM3, délka 1m, tyrkysová
Kód:SC-SC-1-M53DL

optický propojovací kabel SC-SC duplex MM 50/125um OM3, délka 1m, tyrkysová

103 Kč / 1 ks125 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
SC-SC-2-M53DL optický propojovací kabel SC-SC duplex MM 50/125um OM3, délka 2m, tyrkysová
Kód:SC-SC-2-M53DL

optický propojovací kabel SC-SC duplex MM 50/125um OM3, délka 2m, tyrkysová

118 Kč / 1 ks143 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
SC-SC-5-M53DL optický propojovací kabel SC-SC duplex MM 50/125um OM3, délka 5m, tyrkysová
Kód:SC-SC-5-M53DL

optický propojovací kabel SC-SC duplex MM 50/125um OM3, délka 5m, tyrkysová

164 Kč / 1 ks198 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
FR2XSL-R2M02 optický propojovací kabel standard LC - reference grade ST, 2mm plášť, duplexní, OM3, 2m
Kód:FR2XSL-R2M02

optický propojovací kabel standard LC - reference grade ST, 2mm plášť, duplexní, OM3, 2m

6 145 Kč / 1 ks7 435 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
FX23LSNSNSNM001 optický propojovací kabel SC-SC duplex MM 3mm, 50/125um OM3, délka 1m, tyrkysová
Kód:FX23LSNSNSNM001

optický propojovací kabel SC-SC duplex MM 3mm, 50/125um OM3, délka 1m, tyrkysová

13 760 Kč bez DPH / 10 ks
16 650 Kč / 10 ks
1 376 Kč / 1 ks1 665 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
FX23LSNSNSNM002 optický propojovací kabel SC-SC duplex MM 3mm, 50/125um OM3, délka 2m, tyrkysová
Kód:FX23LSNSNSNM002

optický propojovací kabel SC-SC duplex MM 3mm, 50/125um OM3, délka 2m, tyrkysová

14 310 Kč bez DPH / 10 ks
17 315 Kč / 10 ks
1 431 Kč / 1 ks1 732 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
FX2ELLNLNSNM002 optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um OM3, délka 2m, tyrkysová
Kód:FX2ELLNLNSNM002

optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um OM3, délka 2m, tyrkysová

14 310 Kč bez DPH / 10 ks
17 315 Kč / 10 ks
1 431 Kč / 1 ks1 732 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
FX2ELQ1Q1SNM001 optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um OM3, délka 1m, Push-Pull konektory
Kód:FX2ELQ1Q1SNM001

optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um OM3, délka 1m, Push-Pull konektory

13 700 Kč bez DPH / 10 ks
16 577 Kč / 10 ks
1 370 Kč / 1 ks1 658 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
FX2ELQ1Q1SNM002 optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um OM3, délka 2m, Push-Pull konektory
Kód:FX2ELQ1Q1SNM002

optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um OM3, délka 2m, Push-Pull konektory

14 210 Kč bez DPH / 10 ks
17 194 Kč / 10 ks
1 421 Kč / 1 ks1 719 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
FX2ELQ1Q1SNM003 optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um OM3, délka 3m, Push-Pull konektory
Kód:FX2ELQ1Q1SNM003

optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um OM3, délka 3m, Push-Pull konektory

14 730 Kč bez DPH / 10 ks
17 823 Kč / 10 ks
1 473 Kč / 1 ks1 782 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
FX2ELQ1Q1SNM005 optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um OM3, délka 5m, Push-Pull konektory
Kód:FX2ELQ1Q1SNM005

optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um OM3, délka 5m, Push-Pull konektory

15 770 Kč bez DPH / 10 ks
19 082 Kč / 10 ks
1 577 Kč / 1 ks1 908 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
FX2ELQ1Q1SNM007 optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um OM3, délka 7m, Push-Pull konektory
Kód:FX2ELQ1Q1SNM007

optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um OM3, délka 7m, Push-Pull konektory

16 810 Kč bez DPH / 10 ks
20 340 Kč / 10 ks
1 681 Kč / 1 ks2 034 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
LC-LC-10-M53DL optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um OM3, délka 10m, tyrkysový
Kód:LC-LC-10-M53DL

optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um OM3, délka 10m, tyrkysový

245 Kč / 1 ks296 Kč s DPH / 1 ks
Na cestě - na dotaz
LC-LC-3-M53DL optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um OM3, 3m, tyrkysový
Kód:LC-LC-3-M53DL

optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um OM3, 3m, tyrkysový

135 Kč / 1 ks163 Kč s DPH / 1 ks
Na cestě - na dotaz
LC-LC-5-M53DL optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um OM3, 5m, tyrkysový
Kód:LC-LC-5-M53DL

optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um OM3, 5m, tyrkysový

163 Kč / 1 ks197 Kč s DPH / 1 ks
Na cestě - na dotaz
LC-LC-6-M53DL optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um OM3, délka 6m, tyrkysový
Kód:LC-LC-6-M53DL

optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um OM3, délka 6m, tyrkysový

177 Kč / 1 ks214 Kč s DPH / 1 ks
Běžně do měsíce
LC-SC-0,5-M53DL optický propojovací kabel LC-SC duplex MM 50/125um OM3, délka 0,5m, tyrkysový
Kód:LC-SC-0,5-M53DL

optický propojovací kabel LC-SC duplex MM 50/125um OM3, délka 0,5m, tyrkysový

104 Kč / 1 ks126 Kč s DPH / 1 ks
Běžně do měsíce
LC-SC-10-M53DL optický propojovací kabel LC-SC duplex MM 50/125um OM3, délka 10m, tyrkysový
Kód:LC-SC-10-M53DL

optický propojovací kabel LC-SC duplex MM 50/125um OM3, délka 10m, tyrkysový

230 Kč / 1 ks278 Kč s DPH / 1 ks
Běžně do měsíce
LC-ST-1-M53DL optický propojovací kabel LC-ST duplex MM 50/125um OM3, délka 1m, tyrkysový
Kód:LC-ST-1-M53DL

optický propojovací kabel LC-ST duplex MM 50/125um OM3, délka 1m, tyrkysový

108 Kč / 1 ks131 Kč s DPH / 1 ks
Běžně do měsíce
LC-ST-2-M53DL optický propojovací kabel LC-ST duplex MM 50/125um OM3, délka 2m, tyrkysový
Kód:LC-ST-2-M53DL

optický propojovací kabel LC-ST duplex MM 50/125um OM3, délka 2m, tyrkysový

122 Kč / 1 ks148 Kč s DPH / 1 ks
Běžně do měsíce
MPO(F)-4xLCD-10-M53L Hydra kabel MPO Female - 4x LC duplex, OM3, délka 10m
Kód:MPO(F)-4xLCD-10-M53L

Hydra kabel MPO Female - 4x LC duplex, OM3, délka 10m

1 651 Kč / 1 ks1 998 Kč s DPH / 1 ks
Běžně do měsíce
MPO(F)-4xLCD-2-M53L Hydra kabel MPO Female - 4x LC duplex, OM3, délka 2m
Kód:MPO(F)-4xLCD-2-M53L

Hydra kabel MPO Female - 4x LC duplex, OM3, délka 2m

1 035 Kč / 1 ks1 252 Kč s DPH / 1 ks
Běžně do měsíce
MPO(F)-MPO(F)-10-B-M53L trunk kabel MPO Female - MPO Female, 12 vláken, OM3, polarita B, délka 10m
Kód:MPO(F)-MPO(F)-10-B-M53L

trunk kabel MPO Female - MPO Female, 12 vláken, OM3, polarita B, délka 10m

1 245 Kč / 1 ks1 506 Kč s DPH / 1 ks
Běžně do měsíce
MPO(F)-MPO(F)-15-B-M53L trunk kabel MPO Female - MPO Female, 12 vláken, OM3, polarita B, délka 15m
Kód:MPO(F)-MPO(F)-15-B-M53L

trunk kabel MPO Female - MPO Female, 12 vláken, OM3, polarita B, délka 15m

1 510 Kč / 1 ks1 827 Kč s DPH / 1 ks
Běžně do měsíce
1
LC-LC-1-M53DL optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um OM3, délka 1m, tyrkysový

optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um OM3, délka 1m, tyrkysový

107 Kč

Optický propojovací kabel (patch cord) je oboustranně ukončený kabel konektory. Je určen k připojení zařízení pro přenos dat (switch, router, kam...

Kód:LC-LC-1-M53DL
2
LC-LC-0,5-M53DL optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um OM3, délka 0,5m, tyrkysový

optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um OM3, délka 0,5m, tyrkysový

110 Kč

Optický propojovací kabel (patch cord) je oboustranně ukončený kabel konektory. Je určen k připojení zařízení pro přenos dat (switch, router, kam...

Kód:LC-LC-0,5-M53DL
3
LC-SC-2-M53DL optický propojovací kabel LC-SC duplex MM 50/125um OM3, délka 2m, tyrkysový

optický propojovací kabel LC-SC duplex MM 50/125um OM3, délka 2m, tyrkysový

118 Kč

Optický propojovací kabel (patch cord) je oboustranně ukončený kabel konektory. Je určen k připojení zařízení pro přenos dat (switch, router, kam...

Kód:LC-SC-2-M53DL
4
LC-LC-2-M53DL optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um OM3, délka 2m, tyrkysový

optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um OM3, délka 2m, tyrkysový

121 Kč

Optický propojovací kabel (patch cord) je oboustranně ukončený kabel konektory. Je určen k připojení zařízení pro přenos dat (switch, router, kam...

Kód:LC-LC-2-M53DL
5
LC-SC-1-M53DL optický propojovací kabel LC-SC duplex MM 50/125um OM3, délka 1m, tyrkysový

optický propojovací kabel LC-SC duplex MM 50/125um OM3, délka 1m, tyrkysový

104 Kč

Optický propojovací kabel (patch cord) je oboustranně ukončený kabel konektory. Je určen k připojení zařízení pro přenos dat (switch, router, kam...

Kód:LC-SC-1-M53DL
6
LC-SC-5-M53DL optický propojovací kabel LC-SC duplex MM 50/125um OM3, délka 5m, tyrkysový

optický propojovací kabel LC-SC duplex MM 50/125um OM3, délka 5m, tyrkysový

160 Kč

Optický propojovací kabel (patch cord) je oboustranně ukončený kabel konektory. Je určen k připojení zařízení pro přenos dat (switch, router, kam...

Kód:LC-SC-5-M53DL
7
SC-SC-1-M53DL optický propojovací kabel SC-SC duplex MM 50/125um OM3, délka 1m, tyrkysová

optický propojovací kabel SC-SC duplex MM 50/125um OM3, délka 1m, tyrkysová

103 Kč

Optický propojovací kabel (patch cord) je oboustranně ukončený kabel konektory. Je určen k připojení zařízení pro přenos dat (switch, router, kam...

Kód:SC-SC-1-M53DL
8
SC-SC-2-M53DL optický propojovací kabel SC-SC duplex MM 50/125um OM3, délka 2m, tyrkysová

optický propojovací kabel SC-SC duplex MM 50/125um OM3, délka 2m, tyrkysová

118 Kč

Optický propojovací kabel (patch cord) je oboustranně ukončený kabel konektory. Je určen k připojení zařízení pro přenos dat (switch, router, kam...

Kód:SC-SC-2-M53DL
9
SC-SC-5-M53DL optický propojovací kabel SC-SC duplex MM 50/125um OM3, délka 5m, tyrkysová

optický propojovací kabel SC-SC duplex MM 50/125um OM3, délka 5m, tyrkysová

164 Kč

Optický propojovací kabel (patch cord) je oboustranně ukončený kabel konektory. Je určen k připojení zařízení pro přenos dat (switch, router, kam...

Kód:SC-SC-5-M53DL
Nejprodávanější
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies