1Gbit SFP moduly

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků. Díky modularitě, možnosti volby přenosového média a výkonu transceiverů, je možné postavit spoj, který nebude zbytečně nákladný, ale přesto funkčně plně odpovídající požadavkům na konkrétní trasu.

Nejčastěji využívanými formáty jsou SFP (mini-GBIC) pro gigabitové přenosy a SFP+ pro 10 gigabitové přenosy. Vzhledem ke stále se zvyšujícím požadavkům na propustnost datových sítí, se začínají ve stále větší míře používat transceivery SFP28 pro 25 gigabitové přenosy, QSFP+ pro 40 gigabitové přenosy, QSFP28 pro 100 gigabitové přenosy a další méně obvyklé typy.
Standardní teplotní odolnost je 0 až +70 C, na vyžádání je možné dodat i provedení pro -40 až +85 C, označované příponou HTR (High Temperature Range)

Při poptávce transceiveru je třeba specifikovat typ použitého vlákna, požadavek na přenosovou rychlost, délku optické trasy a konkrétní model aktivního prvku, ve kterém má transceiver fungovat, aby se předešlo případným problémům s kompatibilitou.

Pro instalace, kde není k dispozici dostatečný počet vláken, lze použít transceivery WDM (Wavelength Division Multiplex), neboli Bi-di (Bi-directional), které umožňují obousměrnou komunikaci po jednon vlákně. Další výrazné zkapacitnění vláken pak umožňují technologie CWDM a DWDM, pro které je ale třeba použít další pasivní optický prvek, Mux/Demux.

Filtrování
Podrobné hledáníCena
Typ
(16)
(1)
Zobrazit vybrané
Vlákno
(1)
(7)
(9)
Zobrazit vybrané
VýrobceKompatibilita
(10)
(5)
(2)
Zobrazit vybrané
Hledat v kategorii
Hledat v kategoriiHledatKde hledat:
17 produktů
Výprodej
SFP-G-MWDM3155-05-CIS transceiver SFP BiDi, 1,25Gbps, 1000Base-SX-BX, MM Tx1310/Rx1550, 500m, LC, Cisco kom.
Kód:SFP-G-MWDM3155-05-CIS

transceiver SFP BiDi, 1,25Gbps, 1000Base-SX-BX, MM Tx1310/Rx1550, 500m, LC, Cisco kom.

179 Kč217 Kč s DPH
Skladem
Výprodej
SFP-G-MWDM5531-05-CIS transceiver SFP BiDi, 1,25Gbps, 1000Base-SX-BX, MM Tx1550/Rx1310, 500m, LC, Cisco kom.
Kód:SFP-G-MWDM5531-05-CIS

transceiver SFP BiDi, 1,25Gbps, 1000Base-SX-BX, MM Tx1550/Rx1310, 500m, LC, Cisco kom.

179 Kč217 Kč s DPH
Skladem
Výprodej
SFP-G-SR-HTR-CIS transceiver SFP, 1,25Gbps, 1000Base-SX, MM 850nm, 500m, LC, DMI, -40 až 85°C, Cisco kom.
Kód:SFP-G-SR-HTR-CIS

transceiver SFP, 1,25Gbps, 1000Base-SX, MM 850nm, 500m, LC, DMI, -40 až 85°C, Cisco kom.

209 Kč253 Kč s DPH
Skladem
UF-MM-1G transceiver SFP, 1Gbps, MM, 850nm, 550m, LC, bal. 1 pár
Kód:UF-MM-1G

transceiver SFP, 1Gbps, MM, 850nm, 550m, LC, bal. 1 pár

513 Kč621 Kč s DPH
Na dotaz
UF-SM-1G-S transceiver SFP, 1,25Gbps, SM, 1310/1550nm, 3km, LC, bal. 1pár
Kód:UF-SM-1G-S

transceiver SFP, 1,25Gbps, SM, 1310/1550nm, 3km, LC, bal. 1pár

664 Kč803 Kč s DPH
Na dotaz
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies