10Gbit SFP moduly

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků. Díky modularitě, možnosti volby přenosového média a výkonu transceiverů, je možné postavit spoj, který nebude zbytečně nákladný, ale přesto funkčně plně odpovídající požadavkům na konkrétní trasu.

Nejčastěji využívanými formáty jsou SFP (mini-GBIC) pro gigabitové přenosy a SFP+ pro 10 gigabitové přenosy. Vzhledem ke stále se zvyšujícím požadavkům na propustnost datových sítí, se začínají ve stále větší míře používat transceivery SFP28 pro 25 gigabitové přenosy, QSFP+ pro 40 gigabitové přenosy, QSFP28 pro 100 gigabitové přenosy a další méně obvyklé typy. 
Standardní teplotní odolnost je 0 až +70 C, na vyžádání je možné dodat i provedení pro -40 až +85 C, označované příponou HTR (High Temperature Range)

Při poptávce transceiveru je třeba specifikovat typ použitého vlákna, požadavek na přenosovou rychlost, délku optické trasy a konkrétní model aktivního prvku, ve kterém má transceiver fungovat, aby se předešlo případným problémům s kompatibilitou.

Pro instalace, kde není k dispozici dostatečný počet vláken, lze použít transceivery WDM (Wavelength Division Multiplex), neboli Bi-di (Bi-directional), které umožňují obousměrnou komunikaci po jednon vlákně. Další výrazné zkapacitnění vláken pak umožňují technologie CWDM a DWDM, pro které je ale třeba použít další pasivní optický prvek, Mux/Demux.

Nejprodávanější
Zobrazit:
TypVláknoVýrobceKompatibilita
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Výrobce:Řadit dle:22 produktů
SFP-PLUS-LR10-CIS transceiver SFP+, 10GBase-LR/LW, SM, 1310nm, 10km, LC, DMI, Cisco kompatibilní
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

535 Kč647 Kč s DPH
SFP-PLUS-SR-CIS transceiver SFP+, 10GBase-SR/SW, MM, 850nm, LC, DMI, Cisco kompatibilní
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

337 Kč408 Kč s DPH
SFP-PLUS-WDM2733-20-CIS transceiver SFP+ BiDi, 10GBase-BX, SM, Tx1270/Rx1330, 20km, LC, DMI, Cisco komp.
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

792 Kč958 Kč s DPH
SFP-PLUS-WDM3327-20-CIS transceiver SFP+ BiDi, 10GBase-BX, SM, Tx1330/Rx1270, 20km, LC, DMI, Cisco komp.
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

792 Kč958 Kč s DPH
XFP-LR10-CIS transceiver XFP, 10GBase-LR, SM, 1310nm, 10km, LC, DMI , Cisco kompatibilní
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

1 109 Kč1 342 Kč s DPH
XFP-SR-CIS transceiver XFP, 10GBase-SR/SW, MM, 850nm, LC, DMI , Cisco kompatibilní
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

990 Kč1 198 Kč s DPH
MIKROTIK S+31DLC10D transceiver SFP+, 10G, SM, 1310nm, 10km, LC
Na dotaz

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

2 983 Kč3 609 Kč s DPH
MIKROTIK S+RJ10 modul RJ45 SFP+ 10/100/1000M/2.5G/5G/10G
Skladem ext.

Mikrotik S+RJ10 je unikátní SFP+ modul, který dokáže komunikovat rychlostí 10Mbps až 10Gbps po ethernetovém kabelu. Zajímavou vlastností je schopnost 1Gbps linku až na vzdálenost 200m při instalaci me...

1 389 Kč1 681 Kč s DPH
SFP-PLUS-87588 transciever SFP+ Cisco SFP-10G-T-80 Compatible, 10GBASE-T RJ-45,  80m max (Cat6A/Cat7)
Na dotaz

Cisco SFP-10G-T-80 Compatible 10GBASE-T SFP+ Transceiver Module (Copper, 80m, RJ-45) Item Spotlights High Quality Broadcom Chip Up to 80m via Cat6a/Cat7 or Better Fully Compatible with 200+ Vendors...

2 730 Kč3 303 Kč s DPH
SFP-PLUS-ER-CIS transceiver SFP+, 10GBase-ER/EW, SM, 1550nm, 40km, LC, DMI, Cisco kompatibilní
Bežně do dvou týdnů

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

3 366 Kč4 073 Kč s DPH
SFP-PLUS-ER-CWDM1490-JUN transceiver SFP+, 10GBase-ER, SM, CWDM 1490nm, 40km, LC, DMI, Juniper kompatibilní
Na dotaz

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

9 108 Kč11 021 Kč s DPH
SFP-PLUS-ER-CWDM1550-JUN transceiver SFP+, 10GBase-ER, SM, CWDM 1550nm, 40km, LC, DMI, Juniper kompatibilní
Na dotaz

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

9 108 Kč11 021 Kč s DPH
SFP-PLUS-ER-CWDM1570-JUN transceiver SFP+, 10GBase-ER, SM, CWDM 1570nm, 40km, LC, DMI, Juniper kompatibilní
Na dotaz

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

9 108 Kč11 021 Kč s DPH
SFP-PLUS-ER-CWDM1590-JUN transceiver SFP+, 10GBase-ER, SM, CWDM 1590nm, 40km, LC, DMI, Juniper kompatibilní
Na dotaz

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

9 108 Kč11 021 Kč s DPH
SFP-PLUS-ER-CWDM1610-JUN transceiver SFP+, 10GBase-ER, SM, CWDM 1610nm, 40km, LC, DMI, Juniper kompatibilní
Na dotaz

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

9 108 Kč11 021 Kč s DPH

Zavolejte nám.

Jak nakupovat ?

Zápůjčky, služby, konzultace, sváry a měření

 

Systémová záruka