40Gbit SFP moduly pro singlemodové optické kabely

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků. Díky modularitě, možnosti volby přenosového média a výkonu transceiverů, je možné postavit spoj, který nebude zbytečně nákladný, ale přesto funkčně plně odpovídající požadavkům na konkrétní trasu.

Nejčastěji využívanými formáty jsou SFP (mini-GBIC) pro gigabitové přenosy a SFP+ pro 10 gigabitové přenosy. Vzhledem ke stále se zvyšujícím požadavkům na propustnost datových sítí, se začínají ve stále větší míře používat transceivery SFP28 pro 25 gigabitové přenosy, QSFP+ pro 40 gigabitové přenosy, QSFP28 pro 100 gigabitové přenosy a další méně obvyklé typy. 
Standardní teplotní odolnost je 0 až +70 C, na vyžádání je možné dodat i provedení pro -40 až +85 C, označované příponou HTR (High Temperature Range)

Při poptávce transceiveru je třeba specifikovat typ použitého vlákna, požadavek na přenosovou rychlost, délku optické trasy a konkrétní model aktivního prvku, ve kterém má transceiver fungovat, aby se předešlo případným problémům s kompatibilitou.

Pro instalace, kde není k dispozici dostatečný počet vláken, lze použít transceivery WDM (Wavelength Division Multiplex), neboli Bi-di (Bi-directional), které umožňují obousměrnou komunikaci po jednon vlákně. Další výrazné zkapacitnění vláken pak umožňují technologie CWDM a DWDM, pro které je ale třeba použít další pasivní optický prvek, Mux/Demux.

Nejprodávanější
Zobrazit:
TypVláknoKompatibilita
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Výrobce:Řadit dle:1 produkt
QSFP-PLUS-40G-LR4-CIS transceiver QSFP+, 40G, SM, 1310nm, 10km, LC, DMI, Cisco kompatibilní
Bežně do dvou týdnů

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

6 732 Kč8 146 Kč s DPH

Zavolejte nám.

Jak nakupovat ?

Zápůjčky, služby, konzultace, sváry a měření

 

Systémová záruka