SFP moduly

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků. Díky modularitě, možnosti volby přenosového média a výkonu transceiverů, je možné postavit spoj, který nebude zbytečně nákladný, ale přesto funkčně plně odpovídající požadavkům na konkrétní trasu.

Nejčastěji využívanými formáty jsou SFP (mini-GBIC) pro gigabitové přenosy a SFP+ pro 10 gigabitové přenosy. Vzhledem ke stále se zvyšujícím požadavkům na propustnost datových sítí, se začínají ve stále větší míře používat transceivery SFP28 pro 25 gigabitové přenosy, QSFP+ pro 40 gigabitové přenosy, QSFP28 pro 100 gigabitové přenosy a další méně obvyklé typy. 
Standardní teplotní odolnost je 0 až +70 C, na vyžádání je možné dodat i provedení pro -40 až +85 C, označované příponou HTR (High Temperature Range)

Při poptávce transceiveru je třeba specifikovat typ použitého vlákna, požadavek na přenosovou rychlost, délku optické trasy a konkrétní model aktivního prvku, ve kterém má transceiver fungovat, aby se předešlo případným problémům s kompatibilitou.

Pro instalace, kde není k dispozici dostatečný počet vláken, lze použít transceivery WDM (Wavelength Division Multiplex), neboli Bi-di (Bi-directional), které umožňují obousměrnou komunikaci po jednon vlákně. Další výrazné zkapacitnění vláken pak umožňují technologie CWDM a DWDM, pro které je ale třeba použít další pasivní optický prvek, Mux/Demux.

Filtrování
Podrobné hledáníCena
Délka v m
(1)
(4)
(1)
(1)
(1)
Zobrazit vybrané
Typ
(2)
(1)
(21)
(18)
(1)
(5)
(3)
(1)
(2)
Zobrazit vybrané
Vlákno
(1)
(16)
(27)
Zobrazit vybrané
Výrobce
(1)
(3)
Zobrazit vybrané
Kompatibilita
(37)
(7)
(5)
(1)
(8)
(29)
(29)
(8)
Zobrazit vybrané
Hledat v kategorii
Hledat v kategoriiHledatKde hledat:
55 produktů
SFP-FE-LR20-CIS transceiver SFP, 155Mbps, 100Base-LR, SM, 1310nm, 20km, LC, DMI, Cisco kompatibilní
Kód:SFP-FE-LR20-CIS

transceiver SFP, 155Mbps, 100Base-LR, SM, 1310nm, 20km, LC, DMI, Cisco kompatibilní

252 Kč / 1 ks305 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
SFP-G-LR20-CIS transceiver SFP, 1,25Gbps, 1000Base-LX, SM, 1310nm, 20km, LC, DMI, Cisco kompatibilní
Kód:SFP-G-LR20-CIS

transceiver SFP, 1,25Gbps, 1000Base-LX, SM, 1310nm, 20km, LC, DMI, Cisco kompatibilní

169 Kč / 1 ks204 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
SFP-G-LR20-HPE transceiver SFP, 1,25Gbps, 1000Base-LX, SM, 1310nm, 20km, LC, DMI, HPE/Aruba kompatibilní
Kód:SFP-G-LR20-HPE

transceiver SFP, 1,25Gbps, 1000Base-LX, SM, 1310nm, 20km, LC, DMI, HPE/Aruba kompatibilní

258 Kč / 1 ks312 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
SFP-G-LR20-HTR-CIS transceiver SFP, 1,25Gbps, 1000Base-LX, SM, 1310nm, 20km, LC, DMI, -40 až 85°C, Cisco kom.
Kód:SFP-G-LR20-HTR-CIS

transceiver SFP, 1,25Gbps, 1000Base-LX, SM, 1310nm, 20km, LC, DMI, -40 až 85°C, Cisco kom.

280 Kč / 1 ks339 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
SFP-G-LRM-CIS transceiver SFP, 1,25Gbps, 1000Base-SX/LR, MM, 1310nm, 2km, LC, DMI, Cisco kompatibilní
Kód:SFP-G-LRM-CIS

transceiver SFP, 1,25Gbps, 1000Base-SX/LR, MM, 1310nm, 2km, LC, DMI, Cisco kompatibilní

233 Kč / 1 ks282 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
SFP-G-LRM-HPE transceiver SFP, 1,25Gbps, 1000Base-SX/LR, MM, 1310nm, 2km, LC, DMI, HPE/Aruba
Kód:SFP-G-LRM-HPE

transceiver SFP, 1,25Gbps, 1000Base-SX/LR, MM, 1310nm, 2km, LC, DMI, HPE/Aruba

285 Kč / 1 ks345 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
Výprodej
SFP-G-MWDM5531-05-CIS transceiver SFP BiDi, 1,25Gbps, 1000Base-SX-BX, MM Tx1550/Rx1310, 500m, LC, Cisco kom.
Kód:SFP-G-MWDM5531-05-CIS

transceiver SFP BiDi, 1,25Gbps, 1000Base-SX-BX, MM Tx1550/Rx1310, 500m, LC, Cisco kom.

179 Kč / 1 ks217 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
SFP-G-SR-CIS transceiver SFP, 1,25Gbps, 1000Base-SX, MM, 850nm, 500m, LC, DMI, Cisco kompatibilní
Kód:SFP-G-SR-CIS

transceiver SFP, 1,25Gbps, 1000Base-SX, MM, 850nm, 500m, LC, DMI, Cisco kompatibilní

169 Kč / 1 ks204 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
SFP-G-SR-HPE transceiver SFP, 1,25Gbps, 1000Base-SX, MM, 850nm, 500m, LC, DMI, HPE/Aruba kompatibilní
Kód:SFP-G-SR-HPE

transceiver SFP, 1,25Gbps, 1000Base-SX, MM, 850nm, 500m, LC, DMI, HPE/Aruba kompatibilní

213 Kč / 1 ks258 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
Výprodej
SFP-G-SR-HTR-CIS transceiver SFP, 1,25Gbps, 1000Base-SX, MM 850nm, 500m, LC, DMI, -40 až 85°C, Cisco kom.
Kód:SFP-G-SR-HTR-CIS

transceiver SFP, 1,25Gbps, 1000Base-SX, MM 850nm, 500m, LC, DMI, -40 až 85°C, Cisco kom.

209 Kč / 1 ks253 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
SFP-G-UTP-CIS transceiver SFP, 10/100/1000Base-T, UTP Cat5, 100m, RJ45, Cisco kompatibilní
Kód:SFP-G-UTP-CIS

transceiver SFP, 10/100/1000Base-T, UTP Cat5, 100m, RJ45, Cisco kompatibilní

648 Kč / 1 ks784 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
SFP-G-WDM3155-20-CIS transceiver SFP BiDi, 1,25Gbps, 1000Base-BX, SM, Tx1310/Rx1550, 20km, LC, DMI, Cisco kom.
Kód:SFP-G-WDM3155-20-CIS

transceiver SFP BiDi, 1,25Gbps, 1000Base-BX, SM, Tx1310/Rx1550, 20km, LC, DMI, Cisco kom.

228 Kč / 1 ks276 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
SFP-G-WDM5531-20-CIS transceiver SFP BiDi, 1,25Gbps, 1000Base-BX, SM, Tx1550/Rx1310, 20km, LC, DMI, Cisco kom.
Kód:SFP-G-WDM5531-20-CIS

transceiver SFP BiDi, 1,25Gbps, 1000Base-BX, SM, Tx1550/Rx1310, 20km, LC, DMI, Cisco kom.

276 Kč / 1 ks334 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
SFP-PLUS-DAC-0,5-CIS twinaxiální direct attach kabel s moduly SFP+, 10Gb/s, 0,5m, pasivní, Cisco kompatibilní
Kód:SFP-PLUS-DAC-0,5-CIS

twinaxiální direct attach kabel s moduly SFP+, 10Gb/s, 0,5m, pasivní, Cisco kompatibilní

212 Kč / 1 ks257 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
SFP-PLUS-DAC-1-CIS twinaxiální direct attach kabel s moduly SFP+, 10Gb/s, 1m, pasivní, Cisco kompatibilní
Kód:SFP-PLUS-DAC-1-CIS

twinaxiální direct attach kabel s moduly SFP+, 10Gb/s, 1m, pasivní, Cisco kompatibilní

235 Kč / 1 ks284 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
SFP-PLUS-DAC-2-CIS twinaxiální direct attach kabel s moduly SFP+, 10Gb/s, 2m, pasivní, Cisco kompatibilní
Kód:SFP-PLUS-DAC-2-CIS

twinaxiální direct attach kabel s moduly SFP+, 10Gb/s, 2m, pasivní, Cisco kompatibilní

277 Kč / 1 ks335 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
SFP-PLUS-DAC-3-CIS twinaxiální direct attach kabel s moduly SFP+, 10Gb/s, 3m, pasivní, Cisco kompatibilní
Kód:SFP-PLUS-DAC-3-CIS

twinaxiální direct attach kabel s moduly SFP+, 10Gb/s, 3m, pasivní, Cisco kompatibilní

306 Kč / 1 ks370 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
SFP-PLUS-DAC-5-CIS twinaxiální direct attach kabel s moduly SFP+, 10Gb/s, 5m, pasivní, Cisco kompatibilní
Kód:SFP-PLUS-DAC-5-CIS

twinaxiální direct attach kabel s moduly SFP+, 10Gb/s, 5m, pasivní, Cisco kompatibilní

409 Kč / 1 ks495 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
SFP-PLUS-LR10-CIS transceiver SFP+, 10GBase-LR/LW, SM, 1310nm, 10km, LC, DMI, Cisco kompatibilní
Kód:SFP-PLUS-LR10-CIS

transceiver SFP+, 10GBase-LR/LW, SM, 1310nm, 10km, LC, DMI, Cisco kompatibilní

407 Kč / 1 ks492 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
SFP-PLUS-LR10-HPE transceiver SFP+, 10GBase-LR/LW, SM, 1310nm, 10km, LC, DMI, HPE/Aruba kompatibilní
Kód:SFP-PLUS-LR10-HPE

transceiver SFP+, 10GBase-LR/LW, SM, 1310nm, 10km, LC, DMI, HPE/Aruba kompatibilní

608 Kč / 1 ks736 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
SFP-PLUS-SR-CIS transceiver SFP+, 10GBase-SR/SW, MM, 850nm, LC, DMI, Cisco kompatibilní
Kód:SFP-PLUS-SR-CIS

transceiver SFP+, 10GBase-SR/SW, MM, 850nm, LC, DMI, Cisco kompatibilní

233 Kč / 1 ks282 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
SFP-PLUS-SR-HPE transceiver SFP+, 10GBase-SR/SW, MM, 850nm, LC, DMI, HPE/Aruba kompatibilní
Kód:SFP-PLUS-SR-HPE

transceiver SFP+, 10GBase-SR/SW, MM, 850nm, LC, DMI, HPE/Aruba kompatibilní

328 Kč / 1 ks397 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
Výprodej
XFP-LR10-CIS transceiver XFP, 10GBase-LR, SM, 1310nm, 10km, LC, DMI , Cisco kompatibilní
Kód:XFP-LR10-CIS

transceiver XFP, 10GBase-LR, SM, 1310nm, 10km, LC, DMI , Cisco kompatibilní

290 Kč / 1 ks351 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
QSFP-PLUS-40G-LR4-CIS transceiver QSFP+, 40G, SM, 1310nm, 10km, LC, DMI, Cisco kompatibilní
Kód:QSFP-PLUS-40G-LR4-CIS

transceiver QSFP+, 40G, SM, 1310nm, 10km, LC, DMI, Cisco kompatibilní

5 622 Kč / 1 ks6 803 Kč s DPH / 1 ks
Běžně do měsíce
QSFP-PLUS-40G-SR4-CIS transceiver QSFP+, 40G, MM, 850nm, 100m, MPO, DMI, Cisco kompatibilní
Kód:QSFP-PLUS-40G-SR4-CIS

transceiver QSFP+, 40G, MM, 850nm, 100m, MPO, DMI, Cisco kompatibilní

1 629 Kč / 1 ks1 971 Kč s DPH / 1 ks
Běžně do měsíce
QSFP-PLUS-AOC-1-CIS aktivní optický kabel AOC, 40G, QSFP+, 1m, Cisco kompatibilní
Kód:QSFP-PLUS-AOC-1-CIS

aktivní optický kabel AOC, 40G, QSFP+, 1m, Cisco kompatibilní

1 929 Kč / 1 ks2 334 Kč s DPH / 1 ks
Běžně do měsíce
QSFP-PLUS-DAC-1-CIS twinaxiální direct attach kabel s moduly QSFP+, 40Gb/s, 1m, pasivní, Cisco kompatibilní
Kód:QSFP-PLUS-DAC-1-CIS

twinaxiální direct attach kabel s moduly QSFP+, 40Gb/s, 1m, pasivní, Cisco kompatibilní

752 Kč / 1 ks910 Kč s DPH / 1 ks
Běžně do měsíce
S+RJ10 modul RJ45 SFP+ 10/100/1000M/2.5G/5G/10G
Kód:S+RJ10

modul RJ45 SFP+ 10/100/1000M/2.5G/5G/10G

1 478 Kč / 1 ks1 788 Kč s DPH / 1 ks
Skladem ext.
SFP28-25G-LR-CIS transceiver SFP28, 25G, SM, 1310nm, 10km, LC, DMI, Cisco kompatibilní
Kód:SFP28-25G-LR-CIS

transceiver SFP28, 25G, SM, 1310nm, 10km, LC, DMI, Cisco kompatibilní

1 473 Kč / 1 ks1 782 Kč s DPH / 1 ks
Běžně do měsíce
SFP28-25G-SR-CIS transceiver SFP28, 25G, MM, 850nm, 100m, LC, DMI, Cisco kompatibilní
Kód:SFP28-25G-SR-CIS

transceiver SFP28, 25G, MM, 850nm, 100m, LC, DMI, Cisco kompatibilní

1 047 Kč / 1 ks1 267 Kč s DPH / 1 ks
Běžně do měsíce
1
SFP-PLUS-SR-CIS transceiver SFP+, 10GBase-SR/SW, MM, 850nm, LC, DMI, Cisco kompatibilní

transceiver SFP+, 10GBase-SR/SW, MM, 850nm, LC, DMI, Cisco kompatibilní

233 Kč

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. ...

Kód:SFP-PLUS-SR-CIS
2
SFP-PLUS-LR10-CIS transceiver SFP+, 10GBase-LR/LW, SM, 1310nm, 10km, LC, DMI, Cisco kompatibilní

transceiver SFP+, 10GBase-LR/LW, SM, 1310nm, 10km, LC, DMI, Cisco kompatibilní

407 Kč

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. ...

Kód:SFP-PLUS-LR10-CIS
3
SFP-G-LRM-CIS transceiver SFP, 1,25Gbps, 1000Base-SX/LR, MM, 1310nm, 2km, LC, DMI, Cisco kompatibilní

transceiver SFP, 1,25Gbps, 1000Base-SX/LR, MM, 1310nm, 2km, LC, DMI, Cisco kompatibilní

233 Kč

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. ...

Kód:SFP-G-LRM-CIS
4
SFP-G-UTP-CIS transceiver SFP, 10/100/1000Base-T, UTP Cat5, 100m, RJ45, Cisco kompatibilní

transceiver SFP, 10/100/1000Base-T, UTP Cat5, 100m, RJ45, Cisco kompatibilní

648 Kč

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. ...

Kód:SFP-G-UTP-CIS
5
SFP-G-SR-CIS transceiver SFP, 1,25Gbps, 1000Base-SX, MM, 850nm, 500m, LC, DMI, Cisco kompatibilní

transceiver SFP, 1,25Gbps, 1000Base-SX, MM, 850nm, 500m, LC, DMI, Cisco kompatibilní

169 Kč

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. ...

Kód:SFP-G-SR-CIS
6
SFP-G-LR20-HPE transceiver SFP, 1,25Gbps, 1000Base-LX, SM, 1310nm, 20km, LC, DMI, HPE/Aruba kompatibilní

transceiver SFP, 1,25Gbps, 1000Base-LX, SM, 1310nm, 20km, LC, DMI, HPE/Aruba kompatibilní

258 Kč

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. ...

Kód:SFP-G-LR20-HPE
7
SFP-G-SR-HPE transceiver SFP, 1,25Gbps, 1000Base-SX, MM, 850nm, 500m, LC, DMI, HPE/Aruba kompatibilní

transceiver SFP, 1,25Gbps, 1000Base-SX, MM, 850nm, 500m, LC, DMI, HPE/Aruba kompatibilní

213 Kč

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. ...

Kód:SFP-G-SR-HPE
8
SFP-PLUS-SR-HPE transceiver SFP+, 10GBase-SR/SW, MM, 850nm, LC, DMI, HPE/Aruba kompatibilní

transceiver SFP+, 10GBase-SR/SW, MM, 850nm, LC, DMI, HPE/Aruba kompatibilní

328 Kč

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. ...

Kód:SFP-PLUS-SR-HPE
9
SFP-G-LRM-HPE transceiver SFP, 1,25Gbps, 1000Base-SX/LR, MM, 1310nm, 2km, LC, DMI, HPE/Aruba

transceiver SFP, 1,25Gbps, 1000Base-SX/LR, MM, 1310nm, 2km, LC, DMI, HPE/Aruba

285 Kč

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. ...

Kód:SFP-G-LRM-HPE
1
SFP-G-MWDM5531-05-CIS transceiver SFP BiDi, 1,25Gbps, 1000Base-SX-BX, MM Tx1550/Rx1310, 500m, LC, Cisco kom.

transceiver SFP BiDi, 1,25Gbps, 1000Base-SX-BX, MM Tx1550/Rx1310, 500m, LC, Cisco kom.

179 Kč

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. ...

Kód:SFP-G-MWDM5531-05-CIS
2
SFP-G-SR-HTR-CIS transceiver SFP, 1,25Gbps, 1000Base-SX, MM 850nm, 500m, LC, DMI, -40 až 85°C, Cisco kom.

transceiver SFP, 1,25Gbps, 1000Base-SX, MM 850nm, 500m, LC, DMI, -40 až 85°C, Cisco kom.

209 Kč

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. ...

Kód:SFP-G-SR-HTR-CIS
3
XFP-LR10-CIS transceiver XFP, 10GBase-LR, SM, 1310nm, 10km, LC, DMI , Cisco kompatibilní

transceiver XFP, 10GBase-LR, SM, 1310nm, 10km, LC, DMI , Cisco kompatibilní

290 Kč

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. ...

Kód:XFP-LR10-CIS
NejprodávanějšíVýprodej
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies