SFP moduly

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků. Díky modularitě, možnosti volby přenosového média a výkonu transceiverů, je možné postavit spoj, který nebude zbytečně nákladný, ale přesto funkčně plně odpovídající požadavkům na konkrétní trasu.

Nejčastěji využívanými formáty jsou SFP (mini-GBIC) pro gigabitové přenosy a SFP+ pro 10 gigabitové přenosy. Vzhledem ke stále se zvyšujícím požadavkům na propustnost datových sítí, se začínají ve stále větší míře používat transceivery QSFP pro 40 gigabitové přenosy a další méně obvyklé typy. 
Standardní teplotní odolnost je 0 až +70 C, na vyžádání je možné dodat i provedení pro -40 až +85 C, označované příponou HTR (High Temperature Range)

Při poptávce transceiveru je třeba specifikovat typ použitého vlákna, požadavek na přenosovou rychlost, délku optické trasy a konkrétní model aktivního prvku, ve kterém má transceiver fungovat, aby se předešlo případným problémům s kompatibilitou.

Pro instalace, kde není k dispozici dostatečný počet vláken, lze použít transceivery WDM (Wavelength Division Multiplex), neboli Bi-di (Bi-directional), které umožňují obousměrnou komunikaci po jednon vlákně. Další výrazné zkapacitnění vláken pak umožňují technologie CWDM a DWDM, pro které je ale třeba použít další pasivní optický prvek, Mux/Demux.

Nejprodávanější
Zobrazit:
BarvaDélka v mTypVláknoVýrobceKompatibilita
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Výrobce:Řadit dle:54 produktů
SFP-G-LR20-CIS transceiver SFP, 1000Base-LX, SM, 1310nm, 20km, LC, DMI, Cisco kompatibilní
Akce
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

200 Kč242 Kč s DPH
SFP-G-LR20-HPE transceiver SFP, 1000Base-LX, SM, 1310nm, 20km, LC, HP ProCurve kompatibilní
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

287 Kč347 Kč s DPH
SFP-G-LR20-HTR-CIS transceiver SFP, 1000Base-LX, SM, 1310nm, 20km, LC, DMI, -40 až 85°C, Cisco kompatibilní
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

328 Kč397 Kč s DPH
SFP-G-LRM-CIS transceiver SFP, 1000Base-SX/LR, MM, 1310nm, 2km, LC, DMI, Cisco kompatibilní
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

267 Kč323 Kč s DPH
SFP-G-MWDM3155-05-CIS transceiver SFP WDM, 1000Base-SX-BX, MM, Tx:1310nm, 500m, LC, Cisco kompatibilní
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

590 Kč714 Kč s DPH
SFP-G-MWDM5531-05-CIS transceiver SFP WDM, 1000Base-SX-BX, MM, Tx:1550nm, 500m, LC, Cisco kompatibilní
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

590 Kč714 Kč s DPH
SFP-G-SR-CIS transceiver SFP, 1000Base-SX, MM, 850nm, 300/500m, LC, DMI, Cisco kompatibilní
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

246 Kč298 Kč s DPH
SFP-G-SR-HPE transceiver SFP, 1000Base-SX, MM, 850nm, 500m, LC, DMI, HP ProCurve kompatibilní
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

287 Kč347 Kč s DPH
SFP-G-SR-HTR-CIS transceiver SFP, 1000Base-SX, MM, 850nm, 300/500m, LC, DMI,-40 až 85°C, Cisco kompatibilní
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

328 Kč397 Kč s DPH
SFP-G-UTP-CIS transceiver SFP, 10/100/1000Base-T, UTP Cat5, 100m, RJ-45, Cisco kompatibilní
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

492 Kč595 Kč s DPH
SFP-G-WDM3155-20-CIS transceiver SFP WDM, 1000Base-BX20, SM, Tx:1310nm, 20km, LC, DMI, Cisco kompatibilní
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

287 Kč347 Kč s DPH
SFP-G-WDM5531-20-CIS transceiver SFP WDM, 1000Base-BX20, SM, Tx:1550nm, 20km, LC, DMI, Cisco kompatibilní
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

451 Kč546 Kč s DPH
SFP-PLUS-DAC-1-CIS twinaxiální direct attach kabel s moduly SFP+, 10Gb/s, 1m, pasivní, Cisco kompatibilní
Skladem

Direct attach kabely (DAC) slouží k přímému propojení aktivních prvků na krátkou vzdálenost bez použití transceiverů. Kabel je osazen konektory, které se zapojují přímo do instalační šachty pro transc...

369 Kč446 Kč s DPH
SFP-PLUS-DAC-2-CIS twinaxiální direct attach kabel s moduly SFP+, 10Gb/s, 2m, pasivní, Cisco kompatibilní
Skladem

Direct attach kabely (DAC) slouží k přímému propojení aktivních prvků na krátkou vzdálenost bez použití transceiverů. Kabel je osazen konektory, které se zapojují přímo do instalační šachty pro transc...

451 Kč546 Kč s DPH
SFP-PLUS-DAC-3-CIS twinaxiální direct attach kabel s moduly SFP+, 10Gb/s, 3m, pasivní, Cisco kompatibilní
Skladem

Direct attach kabely (DAC) slouží k přímému propojení aktivních prvků na krátkou vzdálenost bez použití transceiverů. Kabel je osazen konektory, které se zapojují přímo do instalační šachty pro transc...

492 Kč595 Kč s DPH