Služby

Kde Vám můžeme dále pomoci:

 • Svařování a měření optických vláken
  Pokud potřebujete zakončit a proměřit optická vlákna a nemáte k dispozici vlastní vybavení, rádi Vám zprostředkujeme služby zkušeného technika, který všechny potřebné úkony provede a dodá měřící protokol. Ceny jsou stanovovány individuálně dle konkrétního projektu.

 • Zápůjčka certifikačního přístroje pro strukturované kabeláže
  Strukturovaná kabeláž by měla být zkontrolována a proměřena certifikačním přístrojem.
  Výsledné protokoly jsou zárukou pro zákazníka, že předáváte kabeláž v požadovaných parametrech, a ochranou Vaší před neoprávněnými reklamacemi. Nabízíme pravidelně kalibrovaný přístroj FLUKE DSX-5000.

 • Zápůjčka svářečky optických vláken
  Zkušenějším technikům, kteří už mají zkušenosti s ukončováním optických vláken, nabízíme zápůjčku svářečky optických vláken. Pokud je ukončovaných vláken větší množství, je zápůjčka pro zákazníka finančně zajímavější, než pronájem svářečky i s technikem.

 • Zápůjčka sady pro měření útlumu optického vlákna přímou metodou
  Vy i koncový uživatel byste měli mít jistotu, že nově vybudovaná optická síť vyhovuje požadavkům, které jsou na ní kladeny. Základním a ve většině případů zcela dostačujícím způsobem, je změření vložného útlumu optické trasy. Pro potřebu takového měření jsme pro Vás připravili sadu zdroje optického signálu EXFO FLS-600 a měřiče výkonu EXFO FPM-600. Náměry lze do zařízení ukládat a následně pro zákazníka zhotovit protokol.

 • Zápůjčka sady nářadí pro zakončení optických vláken
  Sada obsahuje všechny potřebné nástroje na ukončení optických vláken konektory Panduit OptiCam. Díky vybavení jí lze použít pro přípravu vláken k ukončení mechanickými konektory, nebo spojkami. Hodí se tak k použití společně s krimpovacími konektory řady FAOC nebo mechanickými spojkami MS-01.

 • Zápůjčka nástroje pro terminaci modulů Panduit NetKey
  Komplexní nástroj pro pohodlné a rychlé ukončení modulů Panduit NetKey NK688M a NKP5E88M. Tento nástroj Vám nabídne odizolování kabelu, terminaci modulu a odstřižení zbytků vodičů.

 • Zápůjčka odvalovacích podložek pro kabelové bubny
  Pro snadnou manipulaci s kabelovými bubny doporučujeme použití odvalovacích podložek.

 • Zápůjčka mikroskopu na ferule optických konektorů
  K prevenci výpadků optické sítě i odhalování jejich příčin na straně optických konektorů slouží mikroskop.

 • Zápůjčka VFL – emitoru červeného světla
  Pro rychlou identifikaci vláken, nebo lokalizaci jejich poškození.

 • Konzultace
  Pokud si nevíte rady při výběru toho správného materiálu, rádi Vám pomůžeme nalézt to správné řešení, kontaktujte nás, prosím.

Zavolejte nám.

Jak nakupovat ?

Zápůjčky, služby, konzultace, sváry a měření

 

Systémová záruka