Výprodej produktů za snížené ceny

Materiál je nepoužitý, se zárukou, jen je třeba ukončena jeho další výroba.

Filtrování
Podrobné hledáníCena
Barva
(1)
(5)
(11)
(1)
(5)
(2)
(3)
(1)
(3)
(1)
(1)
(2)
(3)
(5)
Zobrazit vybrané
Délka v m
(1)
(3)
(5)
(5)
(1)
(2)
(1)
(1)
(3)
(1)
Zobrazit vybrané
Dimenzování (A)Dveře
(3)
Zobrazit vybrané
Hloubka v mm
(2)
(1)
(1)
(1)
Zobrazit vybrané
Kategorie
(1)
(7)
(9)
(3)
Zobrazit vybrané
Konstrukce
(1)
(2)
(1)
(8)
Zobrazit vybrané
Materiál
(1)
Zobrazit vybrané
Nosnost v kgPlášť
(7)
(2)
Zobrazit vybrané
Počet portů
(2)
(1)
(1)
Zobrazit vybrané
Počet pozic
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Zobrazit vybrané
Počet vláken
(1)
(1)
(1)
Zobrazit vybrané
Počet zásuvekPoužití
(1)
Zobrazit vybrané
Provedení
(1)
(1)
(2)
(3)
(1)
(1)
(3)
Zobrazit vybrané
Přepěťová ochranaRozměr v mmRychlost portů v Mbps
(4)
Zobrazit vybrané
Řada
(1)
(4)
(2)
(3)
(5)
Zobrazit vybrané
SamořeznýStínění
(7)
(13)
Zobrazit vybrané
Šířka v palcíchŠířka v mm
(1)
(2)
Zobrazit vybrané
Třída
(1)
(6)
(7)
(1)
Zobrazit vybrané
Typ
(3)
(1)
(4)
(1)
(5)
(2)
(1)
Zobrazit vybrané
Umístění
(1)
(2)
(1)
Zobrazit vybrané
Velikost ok v mmVlákno
(2)
(4)
(3)
(1)
(2)
(6)
Zobrazit vybrané
Výrobce
(8)
(4)
(1)
(2)
(16)
(1)
(2)
(23)
(1)
(4)
Zobrazit vybrané
Výška v mm
(2)
(1)
Zobrazit vybrané
Výška v UZástrčkaKonektor
(1)
(3)
(2)
Zobrazit vybrané
PoEKompatibilitaKonektory
(3)
(1)
(1)
(1)
Zobrazit vybrané
Klasifikace CPR
(2)
(4)
(1)
Zobrazit vybrané
ManagementPřepínací vrstva (layer)SFP slot/slotyITU-T
(2)
(1)
Zobrazit vybrané
SFP+ slot/slotyDélka balení v mm
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Zobrazit vybrané
Šířka balení v mm
(1)
(3)
(1)
(1)
Zobrazit vybrané
Výška balení v mm
(1)
(1)
(2)
(1)
(1)
Zobrazit vybrané
Hledat v kategorii
Hledat v kategoriiHledatKde hledat:
77 produktů
Výprodej
11300011 voice panel 50xRJ45, ISDN kat. 3, UTP, 1U, 19", osazený, černý
Kód:11300011

voice panel 50xRJ45, ISDN kat. 3, UTP, 1U, 19", osazený, černý

699 Kč846 Kč s DPH
Skladem
Výprodej
11331140 montážní rámeček pod omítku, pro zásuvky s krytím IP66 11331120
Kód:11331140

montážní rámeček pod omítku, pro zásuvky s krytím IP66 11331120

79,0 Kč95,6 Kč s DPH
Skladem
Výprodej
12P-SC-2-M53L-E sada 12 barevných pigtailů SC/PC, 50um MM, vlákno OM3, délka 2m, Easy Strip
Kód:12P-SC-2-M53L-E

sada 12 barevných pigtailů SC/PC, 50um MM, vlákno OM3, délka 2m, Easy Strip

199 Kč241 Kč s DPH
Skladem
Výprodej
AC6-DCZ-Eca-500VT kabel U/FTP, AWG26, kat. 6A, LSZH Eca, balení 500m cívka, do 70m přenos.kanálu, fialový
Kód:AC6-DCZ-Eca-500VT

kabel U/FTP, AWG26, kat. 6A, LSZH Eca, balení 500m cívka, do 70m přenos.kanálu, fialový

4 890 Kč5 917 Kč s DPH
Skladem
Výprodej
AC6JAKS000DC stíněný keystone RJ45 kat. 6a, beznástrojový
Kód:AC6JAKS000DC

stíněný keystone RJ45 kat. 6a, beznástrojový

109 Kč132 Kč s DPH
Skladem
Výprodej
ATT-SC/P-10 Attenuator SM, 10 dB, SC/PC - SC/PC, optický útlumový článek, 1310/1550nm
Kód:ATT-SC/P-10

Attenuator SM, 10 dB, SC/PC - SC/PC, optický útlumový článek, 1310/1550nm

49,0 Kč59,3 Kč s DPH
Skladem
Výprodej
ATT-SC/P-5 Attenuator SM, 5 dB, SC/PC - SC/PC, optický útlumový článek, 1310/1550nm
Kód:ATT-SC/P-5

Attenuator SM, 5 dB, SC/PC - SC/PC, optický útlumový článek, 1310/1550nm

59,0 Kč71,4 Kč s DPH
Skladem
Výprodej
ATT-ST/P-10 Attenuator SM, 10 dB, ST/PC - ST/PC, optický útlumový článek, 1310/1550nm
Kód:ATT-ST/P-10

Attenuator SM, 10 dB, ST/PC - ST/PC, optický útlumový článek, 1310/1550nm

109 Kč132 Kč s DPH
Skladem
Výprodej
ATT-ST/P-5 Attenuator SM, 5 dB, ST/PC - ST/PC, optický útlumový článek, 1310/1550nm
Kód:ATT-ST/P-5

Attenuator SM, 5 dB, ST/PC - ST/PC, optický útlumový článek, 1310/1550nm

109 Kč132 Kč s DPH
Skladem
Výprodej
C5E-114BU-7MB propojovací kabel RJ45/RJ45, U/UTP, 7m, kat. 5E, PVC, modrý
Kód:C5E-114BU-7MB

propojovací kabel RJ45/RJ45, U/UTP, 7m, kat. 5E, PVC, modrý

62,0 Kč75,0 Kč s DPH
Skladem
Výprodej
C5E-315BU-0,5MB propojovací kabel RJ45/RJ45, SF/UTP, 0,5m, kat. 5E, PVC, modrý
Kód:C5E-315BU-0,5MB

propojovací kabel RJ45/RJ45, SF/UTP, 0,5m, kat. 5E, PVC, modrý

23,0 Kč27,8 Kč s DPH
Skladem
Výprodej
C5E-315RD-5MB propojovací kabel RJ45/RJ45, SF/UTP, 5m, kat. 5E, PVC, červený
Kód:C5E-315RD-5MB

propojovací kabel RJ45/RJ45, SF/UTP, 5m, kat. 5E, PVC, červený

70,0 Kč84,7 Kč s DPH
Skladem
Výprodej
C6CJAKS000DC stíněný keystone RJ45 kat. 6, beznástrojový
Kód:C6CJAKS000DC

stíněný keystone RJ45 kat. 6, beznástrojový

87,0 Kč105 Kč s DPH
Skladem
Výprodej
C6CJAKU002 nestíněný keystone RJ45 kat. 6, beznástrojový, šedý
Kód:C6CJAKU002

nestíněný keystone RJ45 kat. 6, beznástrojový, šedý

43,0 Kč52,0 Kč s DPH
Skladem
Výprodej
C6U-HF1-Eca-Rlx-305VT kabel U/UTP, kat. 6, HFFR-LS Eca, box 305m, fialový
Kód:C6U-HF1-Eca-Rlx-305VT

kabel U/UTP, kat. 6, HFFR-LS Eca, box 305m, fialový

2 990 Kč3 618 Kč s DPH
Skladem
Výprodej
CFP4SY zásuvka MINI-COM pro 4 moduly, nerez ocel
Kód:CFP4SY

zásuvka MINI-COM pro 4 moduly, nerez ocel

171 Kč207 Kč s DPH
Skladem
Výprodej
CMDAQSCBL modul MINI-COM, SC spojka duplexní, MM, černý
Kód:CMDAQSCBL

modul MINI-COM, SC spojka duplexní, MM, černý

99,0 Kč120 Kč s DPH
Skladem
Výprodej
CMFCEI modul MINI-COM, FC spojka, MM, slonová kost
Kód:CMFCEI

modul MINI-COM, FC spojka, MM, slonová kost

19,0 Kč23,0 Kč s DPH
Skladem
Výprodej
DP-PO-350V-H výsuvná police, h. 350mm, 19", 1U, černá
Kód:DP-PO-350V-H

výsuvná police, h. 350mm, 19", 1U, černá

1 770 Kč2 142 Kč s DPH
Skladem
Výprodej
DP-UL-45U zemnící vertikální lišta, 45U, 25x5mm, 5 x svorka DP-ZE-CL
Kód:DP-UL-45U

zemnící vertikální lišta, 45U, 25x5mm, 5 x svorka DP-ZE-CL

1 239 Kč1 499 Kč s DPH
Skladem
Výprodej
EIP 70x40 instalační lišta vkládací, 70x40mm, bílá (RAL 9003), kus 2m
Kód:EIP 70x40

instalační lišta vkládací, 70x40mm, bílá (RAL 9003), kus 2m

89,0 Kč108 Kč s DPH
Skladem
Výprodej
FLCSMC5BLY konektor OptiCam LC MM 50/125/900um, simplex, černý
Kód:FLCSMC5BLY

konektor OptiCam LC MM 50/125/900um, simplex, černý

220 Kč266 Kč s DPH
Skladem
Výprodej
FX2ELQ1Q1SNM003 optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um OM3, délka 3m, Push-Pull konektory
Kód:FX2ELQ1Q1SNM003

optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um OM3, délka 3m, Push-Pull konektory

109 Kč132 Kč s DPH
Skladem
Výprodej
GF050PDC12LU-Eca optický kabel, PDC - těsná ochrana, 12x50um OM2, univerzální, LSHF Eca, černý
Kód:GF050PDC12LU-Eca

optický kabel, PDC - těsná ochrana, 12x50um OM2, univerzální, LSHF Eca, černý

19,0 Kč23,0 Kč s DPH
Skladem
Výprodej
GF050PDC24LU-Eca optický kabel, PDC - těsná ochrana, 24x50um OM2, univerzální, LSHF Eca, černý
Kód:GF050PDC24LU-Eca

optický kabel, PDC - těsná ochrana, 24x50um OM2, univerzální, LSHF Eca, černý

47,0 Kč56,9 Kč s DPH
Skladem
Výprodej
GPCPCU020-888HB propojovací kabel, U/UTP, kat. 5E, 2m, LSZH, šedý
Kód:GPCPCU020-888HB

propojovací kabel, U/UTP, kat. 5E, 2m, LSZH, šedý

19,0 Kč23,0 Kč s DPH
Skladem
Výprodej
HOTLC008001 pigtail LC/PC, 9/125um SM, délka 1m
Kód:HOTLC008001

pigtail LC/PC, 9/125um SM, délka 1m

19,0 Kč23,0 Kč s DPH
Skladem
Výprodej
HOTLCOM4002 pigtail LC/PC, 50/125um MM OM4, délka 2m
Kód:HOTLCOM4002

pigtail LC/PC, 50/125um MM OM4, délka 2m

79,0 Kč95,6 Kč s DPH
Skladem
Výprodej
IP-BA-S12C31UT16 napájecí panel, 12xC13 +1xUTE, 16A, 4m kabel se zástrčkou UTE
Kód:IP-BA-S12C31UT16

napájecí panel, 12xC13 +1xUTE, 16A, 4m kabel se zástrčkou UTE

1 590 Kč1 924 Kč s DPH
Skladem
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies