Aktivní síťové prvky

Součástí každé datové síťové infrastruktury jsou tzv. Aktivní síťové prvky, které zajištují přenos, směrování, zesílení či další zpracování signálu přenášeného po fyzické vrstvě či bezdrátově. V naší nabídce se zaměřujeme převážně na aktivní prvky pro strukturované kabeláže a bezdrátové Wi-Fi sítě využívající jak metalické tak optické kabely – přepínače, routery, media-konvertory, Wi-Fi access pointy, SFP transcievery, UPS záložní zdroje, IP telefony a další příslušenství. V naší nabídce jsou také IP kamery, záložní zdroje (UPS) a videovrátní.

Vzhledem k rozvíjející se integraci video a audio technologií a IP protokolů, nabízíme rovněž prvky pro distribuci A/V signálů s využitím technologií jako např. HD-Base –T, kde je A/V signál možné přenášet po kabelech s kroucenými měděnými páry (Twisted Pair) a kombinovat přenos signálu i s možností napájení koncového zařízeni po stejném kabelu.

Filtrování
Podrobné hledáníCena
Barva
(18)
(79)
(9)
(12)
(1)
(8)
(4)
(2)
Zobrazit vybrané
Délka v m
(4)
(1)
(9)
(2)
(5)
(5)
(3)
(5)
(4)
(1)
Zobrazit vybrané
Displej
(4)
(43)
Zobrazit vybrané
Kamera
(24)
(23)
Zobrazit vybrané
Klávesnice
(16)
(36)
Zobrazit vybrané
Ochrana datové linkyPočet portů
(1)
(4)
(1)
(1)
(1)
(11)
(7)
Zobrazit vybrané
Průměr v mm
(2)
(2)
(1)
(2)
(1)
(1)
(2)
Zobrazit vybrané
Reproduktor 10W
(12)
(31)
Zobrazit vybrané
Rychlost portů v Mbps
(6)
(40)
(1)
Zobrazit vybrané
Řada
(4)
(8)
(1)
(8)
(2)
(6)
(2)
(3)
(13)
(4)
(5)
(9)
(2)
(2)
(2)
(7)
(3)
(8)
(1)
(1)
(1)
(1)
(3)
(36)
(2)
(14)
(1)
(5)
(3)
(14)
(53)
(11)
(3)
(3)
(3)
(18)
(24)
(27)
Zobrazit vybrané
Šířka v palcích
(4)
(12)
Zobrazit vybrané
Typ
(25)
(12)
(21)
(2)
(1)
(21)
(18)
(1)
(5)
(3)
(1)
(2)
Zobrazit vybrané
USB
(92)
(3)
Zobrazit vybrané
Vlákno
(1)
(16)
(27)
Zobrazit vybrané
Výkon (W)
(1)
(3)
(1)
(4)
(4)
(2)
(1)
(2)
(1)
(2)
(1)
(2)
(3)
(6)
(1)
(2)
(2)
(1)
(1)
(2)
(1)
(2)
(2)
(2)
(6)
(1)
(1)
(1)
Zobrazit vybrané
Výrobce
(172)
(24)
(1)
(27)
(7)
(11)
(23)
(63)
(1)
(2)
(29)
(65)
(24)
(7)
(4)
(1)
(27)
(5)
(19)
(16)
(26)
(74)
(6)
(4)
(19)
(10)
(3)
(27)
Zobrazit vybrané
Výška v U
(4)
(10)
(5)
Zobrazit vybrané
Zdánlivý výkon (VA)
(2)
(3)
(6)
(3)
(1)
(2)
(2)
(9)
(2)
(1)
(5)
(2)
(1)
(5)
(3)
(8)
(2)
(1)
Zobrazit vybrané
KonektorProud (A)PoE
(72)
(24)
Zobrazit vybrané
Bluetooth
(20)
(15)
Zobrazit vybrané
Antivandal
(11)
(17)
Zobrazit vybrané
Kompatibilita
(37)
(7)
(5)
(1)
(8)
(29)
(29)
(8)
Zobrazit vybrané
Datový tok IN/OUT (Mbps)
(2)
(3)
(3)
(2)
Zobrazit vybrané
Počet FXS portů
(1)
(1)
(1)
Zobrazit vybrané
IP kanály
(4)
(5)
(1)
Zobrazit vybrané
Počet SIP účtů
(2)
(5)
(1)
(3)
(2)
(3)
Zobrazit vybrané
Tlačítka
(16)
(5)
(3)
(2)
(1)
(4)
(1)
(1)
Zobrazit vybrané
Objektiv (mm)
(1)
(5)
(13)
(5)
(2)
(1)
(1)
Zobrazit vybrané
Počet HDDKlasifikace CPRRozlišení (Mpx)
(6)
(17)
(4)
(1)
Zobrazit vybrané
Management
(20)
(6)
Zobrazit vybrané
Přepínací vrstva (layer)SFP slot/sloty
(8)
(18)
Zobrazit vybrané
WiFi
(13)
(2)
Zobrazit vybrané
SFP+ slot/sloty
(11)
(15)
Zobrazit vybrané
Napětí (V)Prostředí
(17)
(1)
Zobrazit vybrané
Hledat v kategorii
Hledat v kategoriiHledatKde hledat:
762 produktů
19.42.1273 kabel síťový prodlužovací, IEC320 C14 - C15, 250V/10A, 2m, modrý
Kód:19.42.1273

kabel síťový prodlužovací, IEC320 C14 - C15, 250V/10A, 2m, modrý

310 Kč / 1 ks375 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
9135361E stříška a zápustná krabice pro 1 modul  Helios IP Vario a Helios Analog Vario
Kód:9135361E

stříška a zápustná krabice pro 1 modul Helios IP Vario a Helios Analog Vario

3 560 Kč / 1 ks4 308 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
9135362E stříška a zápustná krabice pro 2 moduly  Helios IP Vario a Helios Analog Vario
Kód:9135362E

stříška a zápustná krabice pro 2 moduly Helios IP Vario a Helios Analog Vario

4 192 Kč / 1 ks5 072 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
9155011 rám pro instalaci do zdi pro 1 modul Helios IP Verso
Kód:9155011

rám pro instalaci do zdi pro 1 modul Helios IP Verso

2 353 Kč / 1 ks2 847 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
9155012 rám pro instalaci do zdi pro 2 moduly Helios IP Verso
Kód:9155012

rám pro instalaci do zdi pro 2 moduly Helios IP Verso

2 594 Kč / 1 ks3 139 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
9155013 rám pro instalaci do zdi pro 3 moduly Helios IP Verso
Kód:9155013

rám pro instalaci do zdi pro 3 moduly Helios IP Verso

2 835 Kč / 1 ks3 430 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
9155013B rám pro instalaci do zdi pro 3 moduly Helios IP Verso, černý
Kód:9155013B

rám pro instalaci do zdi pro 3 moduly Helios IP Verso, černý

2 835 Kč / 1 ks3 430 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
9155014 instalační krabice do zdi pro 1 modul Helios IP Verso
Kód:9155014

instalační krabice do zdi pro 1 modul Helios IP Verso

785 Kč / 1 ks950 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
9155015 instalační krabice do zdi pro 2 moduly Helios IP Verso
Kód:9155015

instalační krabice do zdi pro 2 moduly Helios IP Verso

995 Kč / 1 ks1 204 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
9155016 instalační krabice do zdi pro 3 moduly Helios IP Verso
Kód:9155016

instalační krabice do zdi pro 3 moduly Helios IP Verso

1 147 Kč / 1 ks1 388 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
9155021 rám pro instalaci na povrch pro 1 modul Helios IP Verso
Kód:9155021

rám pro instalaci na povrch pro 1 modul Helios IP Verso

1 598 Kč / 1 ks1 934 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
9155022 rám pro instalaci na povrch pro 2 moduly Helios IP Verso
Kód:9155022

rám pro instalaci na povrch pro 2 moduly Helios IP Verso

1 991 Kč / 1 ks2 409 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
9155023 rám pro instalaci na povrch pro 3 moduly Helios IP Verso
Kód:9155023

rám pro instalaci na povrch pro 3 moduly Helios IP Verso

2 624 Kč / 1 ks3 175 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
9155035 modul 5 tlačítek pro 2N Helios IP Verso
Kód:9155035

modul 5 tlačítek pro 2N Helios IP Verso

3 412 Kč / 1 ks4 129 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
Výprodej
9155055 prodlužovací kabel pro IP interkom 2N, 5m
Kód:9155055

prodlužovací kabel pro IP interkom 2N, 5m

472 Kč / 1 ks571 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
9155101C základní jednotka Helios IP Verso s HD kamerou, SIP, POE
Kód:9155101C

základní jednotka Helios IP Verso s HD kamerou, SIP, POE

26 046 Kč / 1 ks31 516 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
C14-C15-15A-BU-1,8 napájecí kabel IEC320 C14  - C15 Power Cord, 14AWG, 250V/15A, 1,8m, modrý
Kód:C14-C15-15A-BU-1,8

napájecí kabel IEC320 C14 - C15 Power Cord, 14AWG, 250V/15A, 1,8m, modrý

421 Kč / 1 ks509 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
C14-C15-15A-RD-1,8 napájecí kabel IEC320 C14  - C15 Power Cord, 14AWG, 250V/15A, 1,8m, červený
Kód:C14-C15-15A-RD-1,8

napájecí kabel IEC320 C14 - C15 Power Cord, 14AWG, 250V/15A, 1,8m, červený

302 Kč / 1 ks365 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
C14-C19-15A-BK1,8 napájecí kabel IEC320 C14  - C19 Power Cord, 14AWG, 250V/15A, 1,8m, černý
Kód:C14-C19-15A-BK1,8

napájecí kabel IEC320 C14 - C19 Power Cord, 14AWG, 250V/15A, 1,8m, černý

421 Kč / 1 ks509 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
JL682A switch Aruba 1930, 24x10/100/1000BASE-T + 4x SFP+, Web Managed
Kód:JL682A

switch Aruba 1930, 24x10/100/1000BASE-T + 4x SFP+, Web Managed

6 889 Kč / 1 ks8 336 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
Výprodej
JL684A switch Aruba 1930, 24x10/100/1000BASE-T + 4x SFP+, POE+ 370W, Web Managed
Kód:JL684A

switch Aruba 1930, 24x10/100/1000BASE-T + 4x SFP+, POE+ 370W, Web Managed

10 490 Kč / 1 ks12 693 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
JL813A#ABB switch 1830, 24x10/100/1000BASE-T + 2x SFP, POE+ 195W, Web Managed
Kód:JL813A#ABB

switch 1830, 24x10/100/1000BASE-T + 2x SFP, POE+ 195W, Web Managed

6 399 Kč / 1 ks7 743 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
Novinka
R8R44A#ABB switch 1430 Aruba IOn, 5x10/100/1000BASE-T
Kód:R8R44A#ABB

switch 1430 Aruba IOn, 5x10/100/1000BASE-T

855 Kč / 1 ks1 035 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
R8R47A#ABB switch 1430 Aruba IOn,16x10/100/1000BASE-T
Kód:R8R47A#ABB

switch 1430 Aruba IOn,16x10/100/1000BASE-T

2 911 Kč / 1 ks3 522 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
R8R49A#ABB switch 1430 Aruba IOn, 24x10/100/1000BASE-T
Kód:R8R49A#ABB

switch 1430 Aruba IOn, 24x10/100/1000BASE-T

3 854 Kč / 1 ks4 663 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
SFP-FE-LR20-CIS transceiver SFP, 155Mbps, 100Base-LR, SM, 1310nm, 20km, LC, DMI, Cisco kompatibilní
Kód:SFP-FE-LR20-CIS

transceiver SFP, 155Mbps, 100Base-LR, SM, 1310nm, 20km, LC, DMI, Cisco kompatibilní

252 Kč / 1 ks305 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
SFP-G-LR20-CIS transceiver SFP, 1,25Gbps, 1000Base-LX, SM, 1310nm, 20km, LC, DMI, Cisco kompatibilní
Kód:SFP-G-LR20-CIS

transceiver SFP, 1,25Gbps, 1000Base-LX, SM, 1310nm, 20km, LC, DMI, Cisco kompatibilní

169 Kč / 1 ks204 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
SFP-G-LR20-HPE transceiver SFP, 1,25Gbps, 1000Base-LX, SM, 1310nm, 20km, LC, DMI, HPE/Aruba kompatibilní
Kód:SFP-G-LR20-HPE

transceiver SFP, 1,25Gbps, 1000Base-LX, SM, 1310nm, 20km, LC, DMI, HPE/Aruba kompatibilní

258 Kč / 1 ks312 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
SFP-G-LR20-HTR-CIS transceiver SFP, 1,25Gbps, 1000Base-LX, SM, 1310nm, 20km, LC, DMI, -40 až 85°C, Cisco kom.
Kód:SFP-G-LR20-HTR-CIS

transceiver SFP, 1,25Gbps, 1000Base-LX, SM, 1310nm, 20km, LC, DMI, -40 až 85°C, Cisco kom.

280 Kč / 1 ks339 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
SFP-G-LRM-CIS transceiver SFP, 1,25Gbps, 1000Base-SX/LR, MM, 1310nm, 2km, LC, DMI, Cisco kompatibilní
Kód:SFP-G-LRM-CIS

transceiver SFP, 1,25Gbps, 1000Base-SX/LR, MM, 1310nm, 2km, LC, DMI, Cisco kompatibilní

233 Kč / 1 ks282 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
1
SFP-PLUS-SR-CIS transceiver SFP+, 10GBase-SR/SW, MM, 850nm, LC, DMI, Cisco kompatibilní

transceiver SFP+, 10GBase-SR/SW, MM, 850nm, LC, DMI, Cisco kompatibilní

233 Kč

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. ...

Kód:SFP-PLUS-SR-CIS
2
SFP-PLUS-LR10-CIS transceiver SFP+, 10GBase-LR/LW, SM, 1310nm, 10km, LC, DMI, Cisco kompatibilní

transceiver SFP+, 10GBase-LR/LW, SM, 1310nm, 10km, LC, DMI, Cisco kompatibilní

407 Kč

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. ...

Kód:SFP-PLUS-LR10-CIS
3
SFP-G-WDM5531-20-CIS transceiver SFP BiDi, 1,25Gbps, 1000Base-BX, SM, Tx1550/Rx1310, 20km, LC, DMI, Cisco kom.

transceiver SFP BiDi, 1,25Gbps, 1000Base-BX, SM, Tx1550/Rx1310, 20km, LC, DMI, Cisco kom.

276 Kč

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. ...

Kód:SFP-G-WDM5531-20-CIS
4
9155022 rám pro instalaci na povrch pro 2 moduly Helios IP Verso

rám pro instalaci na povrch pro 2 moduly Helios IP Verso

1 991 Kč

Montážní rám pro instalaci na povrch. Je určen pro dva moduly 2N Helios IP Verso. Montážní rám je určen pro instalaci základních a rozšiřujících ...

Kód:9155022
5
SFP-G-LRM-CIS transceiver SFP, 1,25Gbps, 1000Base-SX/LR, MM, 1310nm, 2km, LC, DMI, Cisco kompatibilní

transceiver SFP, 1,25Gbps, 1000Base-SX/LR, MM, 1310nm, 2km, LC, DMI, Cisco kompatibilní

233 Kč

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. ...

Kód:SFP-G-LRM-CIS
6
SFP-G-UTP-CIS transceiver SFP, 10/100/1000Base-T, UTP Cat5, 100m, RJ45, Cisco kompatibilní

transceiver SFP, 10/100/1000Base-T, UTP Cat5, 100m, RJ45, Cisco kompatibilní

648 Kč

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. ...

Kód:SFP-G-UTP-CIS
7
SFP-G-SR-CIS transceiver SFP, 1,25Gbps, 1000Base-SX, MM, 850nm, 500m, LC, DMI, Cisco kompatibilní

transceiver SFP, 1,25Gbps, 1000Base-SX, MM, 850nm, 500m, LC, DMI, Cisco kompatibilní

169 Kč

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. ...

Kód:SFP-G-SR-CIS
8
SFP-G-LR20-HPE transceiver SFP, 1,25Gbps, 1000Base-LX, SM, 1310nm, 20km, LC, DMI, HPE/Aruba kompatibilní

transceiver SFP, 1,25Gbps, 1000Base-LX, SM, 1310nm, 20km, LC, DMI, HPE/Aruba kompatibilní

258 Kč

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. ...

Kód:SFP-G-LR20-HPE
9
9135361E stříška a zápustná krabice pro 1 modul  Helios IP Vario a Helios Analog Vario

stříška a zápustná krabice pro 1 modul Helios IP Vario a Helios Analog Vario

3 560 Kč

Zápustná krabice a stříška je určena pro instalaci interkomů 2N® Helios IP Vario a 2N® Helios Analog.

Kód:9135361E
1
SFP-G-MWDM5531-05-CIS transceiver SFP BiDi, 1,25Gbps, 1000Base-SX-BX, MM Tx1550/Rx1310, 500m, LC, Cisco kom.

transceiver SFP BiDi, 1,25Gbps, 1000Base-SX-BX, MM Tx1550/Rx1310, 500m, LC, Cisco kom.

179 Kč

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. ...

Kód:SFP-G-MWDM5531-05-CIS
2
SFP-G-SR-HTR-CIS transceiver SFP, 1,25Gbps, 1000Base-SX, MM 850nm, 500m, LC, DMI, -40 až 85°C, Cisco kom.

transceiver SFP, 1,25Gbps, 1000Base-SX, MM 850nm, 500m, LC, DMI, -40 až 85°C, Cisco kom.

209 Kč

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. ...

Kód:SFP-G-SR-HTR-CIS
3
XFP-LR10-CIS transceiver XFP, 10GBase-LR, SM, 1310nm, 10km, LC, DMI , Cisco kompatibilní

transceiver XFP, 10GBase-LR, SM, 1310nm, 10km, LC, DMI , Cisco kompatibilní

290 Kč

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. ...

Kód:XFP-LR10-CIS
4
9155055 prodlužovací kabel pro IP interkom 2N, 5m

prodlužovací kabel pro IP interkom 2N, 5m

472 Kč

Umožní připojení modulů systému IP interkomů 2N ve větší vzdálenosti od základní jednotky. Vhodné pro připojení odchodové čtečky nebo klávesni...

Kód:9155055
5
JL684A switch Aruba 1930, 24x10/100/1000BASE-T + 4x SFP+, POE+ 370W, Web Managed

switch Aruba 1930, 24x10/100/1000BASE-T + 4x SFP+, POE+ 370W, Web Managed

10 490 Kč

Aruba Instant On usnadňuje udržení spokojenosti uživatelů sítě, připojení mobilních zařízení, zařízení IoT a zabezpečení vaší sítě. Přepínače Aru...

Kód:JL684A
NejprodávanějšíVýprodej
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies