10Gbit SFP moduly pro singlemodové optické kabely

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků. Díky modularitě, možnosti volby přenosového média a výkonu transceiverů, je možné postavit spoj, který nebude zbytečně nákladný, ale přesto funkčně plně odpovídající požadavkům na konkrétní trasu.

Nejčastěji využívanými formáty jsou SFP (mini-GBIC) pro gigabitové přenosy a SFP+ pro 10 gigabitové přenosy.
Standardní teplotní odolnost je 0 až +70 C, na vyžádání i provedení pro -40 až +85 C, označované HTR (High Temperature Range)

Při poptávce transceiveru je třeba specifikovat typ použitého vlákna, požadavek na přenosovou rychlost, délku optické trasy a aktivní prvek, ve kterém má transceiver fungovat, aby se předešlo problémům s kompatibilitou.

Pro instalace, kde je k dispozici menší množství vláken, lze použít transceivery WDM, neboli Bi-di (Bi-directional), které umožňují obousměrnou komunikaci po jednon vlákně. Další výrazné zkapacitnění vláken umožňují technologie CWDM a DWDM, pro které je ale třeba použít další pasivní optický prvek, Mux/Demux.

Nejprodávanější
Zobrazit:
TypVláknoKompatibilita
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit dle:5 produktů
SFP-PLUS-LR10-CIS transceiver SFP+, 10GBase-LR/LW, SM, 1310nm, 10km, LC, DMI , Cisco kompatibilní
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

1 062 Kč1 285 Kč s DPH
SFP-PLUS-ER-CIS transceiver SFP+, 10GBase-ER/EW, SM, 1550nm, 40km, LC, DMI, Cisco kompatibilní
Bežně do dvou týdnů

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

6 129 Kč7 416 Kč s DPH
SFP-PLUS-WDM2733-20-CIS transceiver SFP+ WDM, 10GBase-BX, SM, Tx:1270nm/Rx:1330nm, 20km, LC, DMI, Cisco komp.
Běžně do 3 dnů

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

1 716 Kč2 076 Kč s DPH
SFP-PLUS-WDM3327-20-CIS transceiver SFP+ WDM, 10GBase-BX, SM, Tx:1330nm/Rx:1270mm, 20km, LC, DMI, Cisco komp.
Běžně do 3 dnů

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

1 716 Kč2 076 Kč s DPH
SFP-PLUS-ZR-CIS transceiver SFP+, 10GBase-ZR/ZW, SM, 1550nm, 80km, LC, DMI, Cisco kompatibilní
Běžně do 3 dnů

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

10 624 Kč12 855 Kč s DPH