Optické převodníky

Nejprodávanější
Zobrazit:
BarvaVýrobce
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Výrobce:Řadit dle:9 produktů
TRENDnet TFC-1000MGA konvertor 10/100/1000Base-T/miniGBIC (SFP)
Skladem

Media konvertor TFC-1000MGA slouží k převodu ethernetového signálu mezi metalickým a optickým rozhraním. Na straně metalické je k dispozici jeden port RJ-45 s autodetekcí rychlosti 10/100/1000 Mbit, n...

1 550 Kč1 876 Kč s DPH
ROLINE 21.13.1067 média konvertor 1Gb RJ45 - 2x SFP (1000BaseSX /1000BaseLX)
Skladem ext.

Adaptér pro přechod z metalické sítě na optickou nebo z optické na jinou optickou. Rozměr: 75 x 23 x 102mm

4 776 Kč5 779 Kč s DPH
PLANET GT-1205A konvertor, 1x 10/100/1000Base-T / 2x SFP
Skladem ext.

Konvertor pro flexibilní spojení optické a metalické kabeláže. Pohodlné spojení multimodové a singlemodové optické linky. 1x metalický port 10/100/1000BASE-T 2x SFP port 100/1000BASE-X n...

2 282 Kč2 761 Kč s DPH
PLANET GT-802 konvertor 10/100/1000Base-T/1000Base-SX (SC, MM, 62,5um 250m / 50um 550m), černý
Na dotaz

Pokročilý Gigabitový konvertor, který je určen pro snadný přechod mezi metalickým a optickým vedením. Konvertor nabízí maximální flexibilitu propojení na straně metalického rozhraní RJ45 (konvertor je...

1 462 Kč1 769 Kč s DPH
PLANET GT-802S konvertor 10/100/1000Base-T/1000Base-LX (SC, SM, 10km, 1310nm), černý
Na dotaz

Planet GT-802S je pokročilý Gigabitový konvertor, který je určen pro snadný přechod mezi metalickým a optickým vedením. Konvertor nabízí maximální flexibilitu propojení na straně metalického rozhra...

1 510 Kč1 827 Kč s DPH
PLANET GT-805A konvertor 10/100/1000Base-T/miniGBIC SFP
Na dotaz

Gigabitový konvertor GT-805A pro přechod mezi optickým a metalickým spojem. 1 x SFP 100/1000Base-X 1 x RJ-45 10/100/1000Base-T napájení z externího adaptéru: 5V/2A, příkon: 5,5W rozměry: ...

1 238 Kč1 498 Kč s DPH
TRENDnet TFC-1600 šasi až pro 16 konvertorů TFC-1000
Na dotaz

Šasi TFC-1600 je určeno pro umístění až 16 konvertorů TFC-1000. Výška šasi je 2U a je možné ho použít jako samostatně stojící box nebo montovat do 19" rozvaděče pomocí přiložených úchytů. Na jednu z p...

10 610 Kč12 838 Kč s DPH
TRENDnet TFC-1600MM management modul do šasi TFC-1600
Na dotaz

Management modul TFC-1600MM umožňuje v kombinaci se šasi TFC-1600 vzdáleně monitorovat stav jednotlivých konvertoru osazených ve stejném šasi a také je nastavovat. Zároveň monitoruje stav napájení a š...

2 868 Kč3 470 Kč s DPH
PLANET XT-705A konvertor 100/1000/10GBase-T RJ45 - 10GBase-XR SFP+, černý
Skladem ext.

Převodník XT-705A disponuje na straně metaliky konektorem RJ45 s podporou rychlostí 100/1000/2,5G/5G/10G a na straně optické pak SFP+ portem s podporou 10G přenosů.

3 712 Kč4 492 Kč s DPH

Zavolejte nám.

Jak nakupovat ?

Zápůjčky, služby, konzultace, sváry a měření

 

Systémová záruka