Optické převodníky

Filtrování
Podrobné hledáníCena
BarvaVýrobce
(5)
(1)
(3)
Zobrazit vybrané
Hledat v kategorii
Hledat v kategoriiHledatKde hledat:
9 produktů
TFC-1000MGA konvertor 10/100/1000Base-T RJ45/ 1 x slot pro miniGBIC (SFP)
Kód:TFC-1000MGA

konvertor 10/100/1000Base-T RJ45/ 1 x slot pro miniGBIC (SFP)

1 606 Kč / 1 ks1 943 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
21.13.1067 média konvertor 1Gb RJ45 - 2x SFP (1000BaseSX /1000BaseLX)
Kód:21.13.1067

média konvertor 1Gb RJ45 - 2x SFP (1000BaseSX /1000BaseLX)

4 640 Kč / 1 ks5 614 Kč s DPH / 1 ks
Na dotaz
GT-1205A konvertor, 1x 10/100/1000Base-T / 2x SFP
Kód:GT-1205A

konvertor, 1x 10/100/1000Base-T / 2x SFP

2 004 Kč / 1 ks2 425 Kč s DPH / 1 ks
Skladem ext.
GT-802 konvertor 10/100/1000Base-T/1000Base-SX (SC, MM, 62,5um 250m / 50um 550m), černý
Kód:GT-802

konvertor 10/100/1000Base-T/1000Base-SX (SC, MM, 62,5um 250m / 50um 550m), černý

1 198 Kč / 1 ks1 450 Kč s DPH / 1 ks
Skladem ext.
GT-802S konvertor 10/100/1000Base-T/1000Base-LX (SC, SM, 10km, 1310nm), černý
Kód:GT-802S

konvertor 10/100/1000Base-T/1000Base-LX (SC, SM, 10km, 1310nm), černý

1 063 Kč / 1 ks1 286 Kč s DPH / 1 ks
Skladem ext.
GT-805A konvertor 10/100/1000Base-T/miniGBIC SFP
Kód:GT-805A

konvertor 10/100/1000Base-T/miniGBIC SFP

1 301 Kč / 1 ks1 574 Kč s DPH / 1 ks
Skladem ext.
TFC-1600 šasi až pro 16 konvertorů TFC-1000
Kód:TFC-1600

šasi až pro 16 konvertorů TFC-1000

10 906 Kč / 1 ks13 196 Kč s DPH / 1 ks
Na dotaz
TFC-1600MM management modul do šasi TFC-1600
Kód:TFC-1600MM

management modul do šasi TFC-1600

2 859 Kč / 1 ks3 459 Kč s DPH / 1 ks
Na dotaz
XT-705A konvertor 100/1000/10GBase-T RJ45 - 10GBase-XR SFP+, černý
Kód:XT-705A

konvertor 100/1000/10GBase-T RJ45 - 10GBase-XR SFP+, černý

4 188 Kč / 1 ks5 067 Kč s DPH / 1 ks
Skladem ext.
1
TFC-1000MGA konvertor 10/100/1000Base-T RJ45/ 1 x slot pro miniGBIC (SFP)

konvertor 10/100/1000Base-T RJ45/ 1 x slot pro miniGBIC (SFP)

1 606 Kč

Media konvertor TFC-1000MGA slouží k převodu ethernetového signálu mezi metalickým a optickým rozhraním. Na straně metalické je k dispozici jeden...

Kód:TFC-1000MGA
Nejprodávanější
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies