1Gbit SFP moduly pro multimodové optické kabely

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků. Díky modularitě, možnosti volby přenosového média a výkonu transceiverů, je možné postavit spoj, který nebude zbytečně nákladný, ale přesto funkčně plně odpovídající požadavkům na konkrétní trasu.

Nejčastěji využívanými formáty jsou SFP (mini-GBIC) pro gigabitové přenosy a SFP+ pro 10 gigabitové přenosy.
Standardní teplotní odolnost je 0 až +70 C, na vyžádání i provedení pro -40 až +85 C, označované HTR (High Temperature Range)

Při poptávce transceiveru je třeba specifikovat typ použitého vlákna, požadavek na přenosovou rychlost, délku optické trasy a aktivní prvek, ve kterém má transceiver fungovat, aby se předešlo problémům s kompatibilitou.

Pro instalace, kde je k dispozici menší množství vláken, lze použít transceivery WDM, neboli Bi-di (Bi-directional), které umožňují obousměrnou komunikaci po jednon vlákně. Další výrazné zkapacitnění vláken umožňují technologie CWDM a DWDM, pro které je ale třeba použít další pasivní optický prvek, Mux/Demux.

Nejprodávanější
Zobrazit:
TypVláknoKompatibilita
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit dle:9 produktů
SFP-G-LRM-CIS transceiver SFP, 1000Base-SX/LR, MM, 1310nm, 2km, LC, DMI, Cisco kompatibilní
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

328 Kč397 Kč s DPH
SFP-G-SR-CIS transceiver SFP, 1000Base-SX, MM, 850nm, 300/550m, LC, DMI, Cisco kompatibilní
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

302 Kč365 Kč s DPH
SFP-G-SR-HTR-CIS transceiver SFP, 1000Base-SX, MM, 850nm, 300/550m, LC, DMI,-40 až 85°C, Cisco kompatibilní
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

484 Kč586 Kč s DPH
SFP-G-LRM-HPE transceiver SFP, 1000Base-SX/LR, MM, 1310nm, 2km, LC, HP kompatibilní
Běžně do 3 dnů

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

737 Kč892 Kč s DPH
SFP-G-MWDM3155-05-CIS transceiver SFP WDM, 1000Base-SX-BX, MM, Tx:1310nm, 500m, LC, Cisco kompatibilní
Na cestě

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

590 Kč714 Kč s DPH
SFP-G-MWDM5531-05-CIS transceiver SFP WDM, 1000Base-SX-BX, MM, Tx:1550nm, 500m, LC, Cisco kompatibilní
Na cestě

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

590 Kč714 Kč s DPH
SFP-G-SR-HPA_JD118B transceiver SFP, 1000Base-SX, MM, 850nm, 550m, LC, DMI, HP kompatibilní
Běžně do 3 dnů

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

557 Kč674 Kč s DPH
SFP-G-SR-HPE_J4858C transceiver SFP, 1000Base-SX, MM, 850nm, 550m, LC, DMI, HP kompatibilní
Běžně do 3 dnů

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

553 Kč669 Kč s DPH
SFP-G-SR-HPE_JD493A transceiver SFP, 1000Base-SX, MM, 850nm, 300/550m, LC, HP kompatibilní
Běžně do 3 dnů

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

531 Kč643 Kč s DPH