1Gbit SFP moduly pro singlemodové optické kabely

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků. Díky modularitě, možnosti volby přenosového média a výkonu transceiverů, je možné postavit spoj, který nebude zbytečně nákladný, ale přesto funkčně plně odpovídající požadavkům na konkrétní trasu.

Nejčastěji využívanými formáty jsou SFP (mini-GBIC) pro gigabitové přenosy a SFP+ pro 10 gigabitové přenosy. Vzhledem ke stále se zvyšujícím požadavkům na propustnost datových sítí, se začínají ve stále větší míře používat transceivery SFP28 pro 25 gigabitové přenosy, QSFP+ pro 40 gigabitové přenosy, QSFP28 pro 100 gigabitové přenosy a další méně obvyklé typy. 
Standardní teplotní odolnost je 0 až +70 C, na vyžádání je možné dodat i provedení pro -40 až +85 C, označované příponou HTR (High Temperature Range)

Při poptávce transceiveru je třeba specifikovat typ použitého vlákna, požadavek na přenosovou rychlost, délku optické trasy a konkrétní model aktivního prvku, ve kterém má transceiver fungovat, aby se předešlo případným problémům s kompatibilitou.

Pro instalace, kde není k dispozici dostatečný počet vláken, lze použít transceivery WDM (Wavelength Division Multiplex), neboli Bi-di (Bi-directional), které umožňují obousměrnou komunikaci po jednon vlákně. Další výrazné zkapacitnění vláken pak umožňují technologie CWDM a DWDM, pro které je ale třeba použít další pasivní optický prvek, Mux/Demux.

Filtrování
Podrobné hledáníCena
TypVlákno
(8)
Zobrazit vybrané
VýrobceKompatibilita
(4)
(3)
(4)
(4)
(4)
(2)
Zobrazit vybrané
Hledat v kategorii
Hledat v kategoriiHledatKde hledat:
8 produktů
SFP-G-LR20-CIS transceiver SFP, 1,25Gbps, 1000Base-LX, SM, 1310nm, 20km, LC, DMI, Cisco kompatibilní
Kód:SFP-G-LR20-CIS

transceiver SFP, 1,25Gbps, 1000Base-LX, SM, 1310nm, 20km, LC, DMI, Cisco kompatibilní

169 Kč / 1 ks204 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
SFP-G-LR20-HPE transceiver SFP, 1,25Gbps, 1000Base-LX, SM, 1310nm, 20km, LC, DMI, HPE/Aruba kompatibilní
Kód:SFP-G-LR20-HPE

transceiver SFP, 1,25Gbps, 1000Base-LX, SM, 1310nm, 20km, LC, DMI, HPE/Aruba kompatibilní

252 Kč / 1 ks305 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
SFP-G-LR20-HTR-CIS transceiver SFP, 1,25Gbps, 1000Base-LX, SM, 1310nm, 20km, LC, DMI, -40 až 85°C, Cisco kom.
Kód:SFP-G-LR20-HTR-CIS

transceiver SFP, 1,25Gbps, 1000Base-LX, SM, 1310nm, 20km, LC, DMI, -40 až 85°C, Cisco kom.

274 Kč / 1 ks332 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
SFP-G-WDM3155-20-CIS transceiver SFP BiDi, 1,25Gbps, 1000Base-BX, SM, Tx1310/Rx1550, 20km, LC, DMI, Cisco kom.
Kód:SFP-G-WDM3155-20-CIS

transceiver SFP BiDi, 1,25Gbps, 1000Base-BX, SM, Tx1310/Rx1550, 20km, LC, DMI, Cisco kom.

224 Kč / 1 ks271 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
SFP-G-WDM5531-20-CIS transceiver SFP BiDi, 1,25Gbps, 1000Base-BX, SM, Tx1550/Rx1310, 20km, LC, DMI, Cisco kom.
Kód:SFP-G-WDM5531-20-CIS

transceiver SFP BiDi, 1,25Gbps, 1000Base-BX, SM, Tx1550/Rx1310, 20km, LC, DMI, Cisco kom.

271 Kč / 1 ks328 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
SFP-G-WDM3155-20-HPE transceiver SFP BiDi, 1,25Gbps, 1000Base-BX, SM, Tx1310/Rx1550, 20km, LC, DMI, HPE/Aruba
Kód:SFP-G-WDM3155-20-HPE

transceiver SFP BiDi, 1,25Gbps, 1000Base-BX, SM, Tx1310/Rx1550, 20km, LC, DMI, HPE/Aruba

224 Kč / 1 ks271 Kč s DPH / 1 ks
Běžně do měsíce
SFP-G-WDM5531-20-HPE transceiver SFP BiDi, 1,25Gbps, 1000Base-BX, SM, Tx1550/Rx1310, 20km, LC, DMI, HPE/Aruba
Kód:SFP-G-WDM5531-20-HPE

transceiver SFP BiDi, 1,25Gbps, 1000Base-BX, SM, Tx1550/Rx1310, 20km, LC, DMI, HPE/Aruba

271 Kč / 1 ks328 Kč s DPH / 1 ks
Běžně do měsíce
UACC-OM-SM-1G-S-2 transceiver SFP, 1,25Gbps, SM, BiDi 1310/1550nm, 3km, LC, bal. 1pár
Kód:UACC-OM-SM-1G-S-2

transceiver SFP, 1,25Gbps, SM, BiDi 1310/1550nm, 3km, LC, bal. 1pár

623 Kč / 1 bal754 Kč s DPH / 1 bal
Skladem ext.
1
SFP-G-LR20-HPE transceiver SFP, 1,25Gbps, 1000Base-LX, SM, 1310nm, 20km, LC, DMI, HPE/Aruba kompatibilní

transceiver SFP, 1,25Gbps, 1000Base-LX, SM, 1310nm, 20km, LC, DMI, HPE/Aruba kompatibilní

252 Kč

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. ...

Kód:SFP-G-LR20-HPE
2
SFP-G-LR20-CIS transceiver SFP, 1,25Gbps, 1000Base-LX, SM, 1310nm, 20km, LC, DMI, Cisco kompatibilní

transceiver SFP, 1,25Gbps, 1000Base-LX, SM, 1310nm, 20km, LC, DMI, Cisco kompatibilní

169 Kč

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. ...

Kód:SFP-G-LR20-CIS
3
SFP-G-WDM5531-20-CIS transceiver SFP BiDi, 1,25Gbps, 1000Base-BX, SM, Tx1550/Rx1310, 20km, LC, DMI, Cisco kom.

transceiver SFP BiDi, 1,25Gbps, 1000Base-BX, SM, Tx1550/Rx1310, 20km, LC, DMI, Cisco kom.

271 Kč

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. ...

Kód:SFP-G-WDM5531-20-CIS
4
SFP-G-WDM3155-20-CIS transceiver SFP BiDi, 1,25Gbps, 1000Base-BX, SM, Tx1310/Rx1550, 20km, LC, DMI, Cisco kom.

transceiver SFP BiDi, 1,25Gbps, 1000Base-BX, SM, Tx1310/Rx1550, 20km, LC, DMI, Cisco kom.

224 Kč

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. ...

Kód:SFP-G-WDM3155-20-CIS
5
SFP-G-LR20-HTR-CIS transceiver SFP, 1,25Gbps, 1000Base-LX, SM, 1310nm, 20km, LC, DMI, -40 až 85°C, Cisco kom.

transceiver SFP, 1,25Gbps, 1000Base-LX, SM, 1310nm, 20km, LC, DMI, -40 až 85°C, Cisco kom.

274 Kč

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. ...

Kód:SFP-G-LR20-HTR-CIS
Nejprodávanější
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies