1Gbit SFP moduly pro singlemodové optické kabely

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků. Díky modularitě, možnosti volby přenosového média a výkonu transceiverů, je možné postavit spoj, který nebude zbytečně nákladný, ale přesto funkčně plně odpovídající požadavkům na konkrétní trasu.

Nejčastěji využívanými formáty jsou SFP (mini-GBIC) pro gigabitové přenosy a SFP+ pro 10 gigabitové přenosy.
Standardní teplotní odolnost je 0 až +70 C, na vyžádání i provedení pro -40 až +85 C, označované HTR (High Temperature Range)

Při poptávce transceiveru je třeba specifikovat typ použitého vlákna, požadavek na přenosovou rychlost, délku optické trasy a aktivní prvek, ve kterém má transceiver fungovat, aby se předešlo problémům s kompatibilitou.

Pro instalace, kde je k dispozici menší množství vláken, lze použít transceivery WDM, neboli Bi-di (Bi-directional), které umožňují obousměrnou komunikaci po jednon vlákně. Další výrazné zkapacitnění vláken umožňují technologie CWDM a DWDM, pro které je ale třeba použít další pasivní optický prvek, Mux/Demux.

Nejprodávanější
Zobrazit:
TypVláknoKompatibilita
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit dle:7 produktů
SFP-G-LR10-CIS transceiver SFP, 1000Base-LX, SM, 1310nm, 10km, LC, DMI, Cisco kompatibilní
Výprodej
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

250 Kč303 Kč s DPH
SFP-G-LR20-CIS transceiver SFP, 1000Base-LX, SM, 1310nm, 20km, LC, DMI, Cisco kompatibilní
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

302 Kč365 Kč s DPH
SFP-G-LR20-HTR-CIS transceiver SFP, 1000Base-LX, SM, 1310nm, 20km, LC, DMI, -40 až 85°C, Cisco kompatibilní
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

484 Kč586 Kč s DPH
SFP-G-WDM3155-20-CIS transceiver SFP WDM, 1000Base-BX20, SM, Tx:1310nm, 20km, LC, DMI, Cisco kompatibilní
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

353 Kč427 Kč s DPH
SFP-G-WDM5531-20-CIS transceiver SFP WDM, 1000Base-BX20, SM, Tx:1550nm, 20km, LC, DMI, Cisco kompatibilní
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

554 Kč670 Kč s DPH
SFP-G-LR20-HPA transceiver SFP, 1000Base-LX, SM, 1310nm, 20km, LC, HP kompatibilní
Běžně do 3 dnů

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

684 Kč828 Kč s DPH
SFP-G-LR20-HPE transceiver SFP, 1000Base-LX, SM, 1310nm, 20km, LC, HP kompatibilní
Běžně do 3 dnů

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

518 Kč627 Kč s DPH