Optické splittery

Optické splittery se používají k rozdělení vstupního optického signálu do více výstupů, typicky 1x2, 1x4, 1x8, 1x16 až do 1x128. Existují však i méně obvyklá provedení 1x3 a z nich odvozené poměry. Starší z používaných technologií výroby splitterů je FBT, což je v principu svaření více vláken do sebe. Tento postup umožňuje nastavit poměr síly výstupního signálu pro jednotlivá vlákna, ten je ovšem vždy určen pro konkrétní vlnovou délku, navíc je výrazně ovlivňen teplotou prostředí. Splittery typu FBT se tak nehodí pro sítě typu PON. Modernější technologie PLC je sice dražší, ale nabízí rovnoměrnou sílu signálu pro všechny výstupy v rozsahu vlnových délek 1260-1650nm a zvláště pak pro vyšší dělící poměry je výrazně menší.

Dále se setkáváme s WDM splittery, které slouží k rozdělení pásma na více částí a umožňují tak například optimalizovat přenosové parametry WDM systémů. 

 

Nejprodávanější
Zobrazit:
VláknoKonektor
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Výrobce:Řadit dle:14 produktů
PLC-1x8-SM-900 optický PLC splitter 1x8, singlemode, sekundární ochrana 900um, bez konektorů, 1m konce
Skladem

Optické splittery bývají nejčastěji umístěny v kovovém obalu s vlákny opatřenými 250um nebo 900um ochranou, nebo v plastovém boxu, vlákna jsou pak obvykle v kabelu o průměru 2 nebo 3mm. Neobvyklé není...

196 Kč237 Kč s DPH
PLC-1x16-SM-900 optický PLC splitter 1x16, singlemode, sekundární ochrana 900um, bez konektorů, 1m konce
Bežně do dvou týdnů

Optické splittery bývají nejčastěji umístěny v kovovém obalu s vlákny opatřenými 250um nebo 900um ochranou, nebo v plastovém boxu, vlákna jsou pak obvykle v kabelu o průměru 2 nebo 3mm. Neobvyklé není...

335 Kč405 Kč s DPH
PLC-1x16-SM-900-SC optický PLC splitter 1x16, singlemode, sekundární ochrana 900um, konektory SC/PC, 1m konce
Bežně do dvou týdnů

Optické splittery bývají nejčastěji umístěny v kovovém obalu s vlákny opatřenými 250um nebo 900um ochranou, nebo v plastovém boxu, vlákna jsou pak obvykle v kabelu o průměru 2 nebo 3mm. Neobvyklé není...

727 Kč880 Kč s DPH
PLC-1x16-SM-900-SCA optický PLC splitter 1x16, singlemode, sekundární ochrana 900um, kon. SC/APC, 1m konce
Bežně do dvou týdnů

Optické splittery bývají nejčastěji umístěny v kovovém obalu s vlákny opatřenými 250um nebo 900um ochranou, nebo v plastovém boxu, vlákna jsou pak obvykle v kabelu o průměru 2 nebo 3mm. Neobvyklé není...

737 Kč892 Kč s DPH
PLC-1x2-SM-900 optický PLC splitter 1x2, singlemode, sekundární ochrana 900um, bez konektorů, 1m konce
Bežně do dvou týdnů

Optické splittery bývají nejčastěji umístěny v kovovém obalu s vlákny opatřenými 250um nebo 900um ochranou, nebo v plastovém boxu, vlákna jsou pak obvykle v kabelu o průměru 2 nebo 3mm. Neobvyklé není...

162 Kč196 Kč s DPH
PLC-1x2-SM-900-SC optický PLC splitter 1x2, singlemode, sekundární ochrana 900um, konektory SC/PC, 1m konce
Bežně do dvou týdnů

Optické splittery bývají nejčastěji umístěny v kovovém obalu s vlákny opatřenými 250um nebo 900um ochranou, nebo v plastovém boxu, vlákna jsou pak obvykle v kabelu o průměru 2 nebo 3mm. Neobvyklé není...

232 Kč281 Kč s DPH
PLC-1x2-SM-900-SCA optický PLC splitter 1x2, singlemode, sekundární ochrana 900um, konektory SC/APC, 1m konce
Bežně do dvou týdnů

Optické splittery bývají nejčastěji umístěny v kovovém obalu s vlákny opatřenými 250um nebo 900um ochranou, nebo v plastovém boxu, vlákna jsou pak obvykle v kabelu o průměru 2 nebo 3mm. Neobvyklé není...

233 Kč282 Kč s DPH
PLC-1x32-SM-900 optický PLC splitter 1x32, singlemode, sekundární ochrana 900um, bez konektorů, 1m konce
Bežně do dvou týdnů

Optické splittery bývají nejčastěji umístěny v kovovém obalu s vlákny opatřenými 250um nebo 900um ochranou, nebo v plastovém boxu, vlákna jsou pak obvykle v kabelu o průměru 2 nebo 3mm. Neobvyklé není...

738 Kč893 Kč s DPH
PLC-1x4-SM-900 optický PLC splitter 1x4, singlemode, sekundární ochrana 900um, bez konektorů, 1m konce
Bežně do dvou týdnů

Optické splittery bývají nejčastěji umístěny v kovovém obalu s vlákny opatřenými 250um nebo 900um ochranou, nebo v plastovém boxu, vlákna jsou pak obvykle v kabelu o průměru 2 nebo 3mm. Neobvyklé není...

170 Kč206 Kč s DPH
PLC-1x4-SM-900-SC optický PLC splitter 1x4, singlemode, sekundární ochrana 900um, konektory SC/PC, 1m konce
Bežně do dvou týdnů

Optické splittery bývají nejčastěji umístěny v kovovém obalu s vlákny opatřenými 250um nebo 900um ochranou, nebo v plastovém boxu, vlákna jsou pak obvykle v kabelu o průměru 2 nebo 3mm. Neobvyklé není...

285 Kč345 Kč s DPH
PLC-1x4-SM-900-SCA optický PLC splitter 1x4, singlemode, sekundární ochrana 900um, konektory SC/APC, 1m konce
Bežně do dvou týdnů

Optické splittery bývají nejčastěji umístěny v kovovém obalu s vlákny opatřenými 250um nebo 900um ochranou, nebo v plastovém boxu, vlákna jsou pak obvykle v kabelu o průměru 2 nebo 3mm. Neobvyklé není...

288 Kč348 Kč s DPH
PLC-1x64-SM-900 optický PLC splitter 1x64, singlemode, sekundární ochrana 900um, bez konektorů, 1m konce
Bežně do dvou týdnů

Optické splittery bývají nejčastěji umístěny v kovovém obalu s vlákny opatřenými 250um nebo 900um ochranou, nebo v plastovém boxu, vlákna jsou pak obvykle v kabelu o průměru 2 nebo 3mm. Neobvyklé není...

2 080 Kč2 517 Kč s DPH
PLC-1x8-SM-900-SC optický PLC splitter 1x8, singlemode, sekundární ochrana 900um, konektory SC/PC, 1m konce
Bežně do dvou týdnů

Optické splittery bývají nejčastěji umístěny v kovovém obalu s vlákny opatřenými 250um nebo 900um ochranou, nebo v plastovém boxu, vlákna jsou pak obvykle v kabelu o průměru 2 nebo 3mm. Neobvyklé není...

403 Kč488 Kč s DPH
PLC-1x8-SM-900-SCA optický PLC splitter 1x8, singlemode, sekundární ochrana 900um, konektory SC/APC, 1m konce
Bežně do dvou týdnů

Optické splittery bývají nejčastěji umístěny v kovovém obalu s vlákny opatřenými 250um nebo 900um ochranou, nebo v plastovém boxu, vlákna jsou pak obvykle v kabelu o průměru 2 nebo 3mm. Neobvyklé není...

408 Kč494 Kč s DPH