100Mbit SFP moduly pro singlemódové optické kabely

Nejprodávanější
Zobrazit:
TypVláknoKompatibilita
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Výrobce:Řadit dle:3 produkty
SFP-FE-WDM3155-20-CIS transceiver SFP WDM, 100Base-BX20, SM, Tx:1310nm/Rx:1550, 20km, LC, DMI, Cisco komp.
Bežně do dvou týdnů

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

287 Kč347 Kč s DPH
SFP-FE-WDM5531-20-CIS transceiver SFP WDM, 100Base-BX20, SM, Tx:1550nm/Rx:1310, 20km, LC, DMI, Cisco komp.
Bežně do dvou týdnů

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

287 Kč347 Kč s DPH
SPS-3110CIS transceiver SFP, 100Base-LX10, SM, 1310nm, 10km, LC, Cisco kompatibilní
Běžně do 3 dnů

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

436 Kč528 Kč s DPH