Optické propojovací kabely multimode 50um OM4

Optický propojovací kabel (fiber jumper, fibre optic patch cord), neboli optický patchcord, slouží typicky k propojení mezi aktivním prvkem a místem ukončení trasy optického kabelu. Skládá se z patchcordového optického kabelu, zakončeného optickými konektory. Propojovací kabely mohou být duplexní (dvouvláknové) nebo simplexní (jednovláknové), případně pro speciální aplikace i vícevláknové.

Nejčastěji používanými konektory jsou LC, SC, E2000, ST, FC, ale existuje i řada dalších, MTRJ, VF-45, SMA, DIN a další, prakticky nepoužívané typy. Důležitým parametrem optických konektorů je způsob broušení jejich ferule, u většiny konektorů je častější broušení PC/UPC, ale typicky u konektorů E2000 je nejčastější úhlové broušení APC, které umožňuje dosahovat lepších parametrů útlumu odraženého signálu. Broušení APC se až na vyjímky používá pro singlemodová vlákna. V souvislosti s technologickým vývojem se také v posledních letech stále více využívají vícevláknové konektory MPO/MTP, které obsahují nejčastěji 12, ale i více vláken. Díky vícevláknovým konektorům je možné dosahovat vyšší hustoty optických propojení a tím zvýšit propustnost datových sítí.

Optická vlákna mohou být buď singlemodová (jádro 9um) nebo multimodová OM1 (jádro 62,5um), OM2 (jádro 50um), OM3, OM4. Vlákna OM3 a OM4 mají průměr jádra 50um, stejně jako je tomu u OM2, ale díky vylepšeným přenosovým parametrům je možné po nich přenášet signál na delší vzdálenost. Speciálním případem je pak vlákno OM5, které má v případě komunikace po vlnové délce 850nm stejné parametry jako vlákno OM4, ale je optimalizované pro multimodový vlonový multiplex, technologii SWDM. Barvy patchcordových kabelů v naší standardní nabídce - singlemode OS2 žlutá, multimode OM1 a OM2 oranžová, multimode OM3 a OM4 aqua nebo fialová, OM5 světle zelená (lime green). Typ propojovacího kabelu je možné odlišit i podle barvy konektorů, singlemode PC konektory mají barvu modrou, singlemode APC zelenou a multimode OM1 a OM2 konektory béžovou a OM3 a OM4 aqua nebo fialovou, OM5 pak barvu světle zelenou. Rozhodující pro funkci konkrétního kabelu, je však typ použitého vlákna.

Propojovací kabely uvedené na našem webu jsou standardně sériově vyráběné délky v běžných kombinacích konektorů. V případě potřeby Vám rádi vypracujeme cenovou nabídku na jiné provedení dle Vašich požadavků.

Filtrování
Podrobné hledáníCena
Délka v m
(1)
(2)
(12)
(1)
(4)
(8)
(3)
(8)
(2)
(4)
(1)
(2)
(1)
Zobrazit vybrané
Vlákno
(49)
Zobrazit vybrané
Výrobce
(5)
(21)
(8)
Zobrazit vybrané
Konektory
(29)
(6)
(1)
(6)
Zobrazit vybrané
ITU-T
Hledat v kategorii
Hledat v kategoriiHledatKde hledat:
49 produktů
LC-LC-1-M54DL optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um OM4 1m
Kód:LC-LC-1-M54DL

optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um OM4 1m

116 Kč / 1 ks140 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
C36MMAOM411X1E PATCHBOX 365 Fiber Optic Cassette (OM4, LC-LC, 0.8m / 8RU)
Kód:C36MMAOM411X1E

PATCHBOX 365 Fiber Optic Cassette (OM4, LC-LC, 0.8m / 8RU)

477 Kč / 1 ks577 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
C36MMAOM412X1E PATCHBOX 365 Fiber Optic Cassette (OM4, LC-SC, 0.8m / 8RU)
Kód:C36MMAOM412X1E

PATCHBOX 365 Fiber Optic Cassette (OM4, LC-SC, 0.8m / 8RU)

477 Kč / 1 ks577 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
C60MMAOM41131E PATCHBOX Plus+ Fiber Optic Cassette (OM4, LC-LC, LR 1.8m + 0.7m / 46RU)
Kód:C60MMAOM41131E

PATCHBOX Plus+ Fiber Optic Cassette (OM4, LC-LC, LR 1.8m + 0.7m / 46RU)

615 Kč / 1 ks744 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
C60MMAOM411X1E PATCHBOX Plus+ Fiber Optic Cassette (OM4, LC-LC, 1.8m / 30RU)
Kód:C60MMAOM411X1E

PATCHBOX Plus+ Fiber Optic Cassette (OM4, LC-LC, 1.8m / 30RU)

561 Kč / 1 ks679 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
C60MMAOM41231E PATCHBOX Plus+ Fiber Optic Cassette (OM4, LC-SC, LR 1.8m + 0.7m / 46RU)
Kód:C60MMAOM41231E

PATCHBOX Plus+ Fiber Optic Cassette (OM4, LC-SC, LR 1.8m + 0.7m / 46RU)

615 Kč / 1 ks744 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
C60MMAOM412X1E PATCHBOX Plus+ Fiber Optic Cassette (OM4, LC-SC, 1.8m / 30RU)
Kód:C60MMAOM412X1E

PATCHBOX Plus+ Fiber Optic Cassette (OM4, LC-SC, 1.8m / 30RU)

561 Kč / 1 ks679 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
FS2RLU1U1NNM001 optický propojovací kabel OM4+ 2mm LSZH LC- LC Uniboot Std Polar.,Ultra IL, aqua, 1m
Kód:FS2RLU1U1NNM001

optický propojovací kabel OM4+ 2mm LSZH LC- LC Uniboot Std Polar.,Ultra IL, aqua, 1m

18 000 Kč bez DPH / 10 ks
21 780 Kč / 10 ks
1 800 Kč / 1 ks2 178 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
FS2RLU1U1NNM002 optický propojovací kabel OM4+ 2mm LSZH LC- LC Uniboot Std Polar.,Ultra IL, aqua, 2m
Kód:FS2RLU1U1NNM002

optický propojovací kabel OM4+ 2mm LSZH LC- LC Uniboot Std Polar.,Ultra IL, aqua, 2m

18 930 Kč bez DPH / 10 ks
22 905 Kč / 10 ks
1 893 Kč / 1 ks2 291 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
FS2RLU1U1NNM003 optický propojovací kabel OM4+ 2mm LSZH LC- LC Uniboot Std Polar.,Ultra IL, aqua, 3m
Kód:FS2RLU1U1NNM003

optický propojovací kabel OM4+ 2mm LSZH LC- LC Uniboot Std Polar.,Ultra IL, aqua, 3m

19 860 Kč bez DPH / 10 ks
24 031 Kč / 10 ks
1 986 Kč / 1 ks2 403 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
FS2RLU1U1NNM004 optický propojovací kabel OM4+ 2mm LSZH LC- LC Uniboot Std Polar.,Ultra IL, aqua, 4m
Kód:FS2RLU1U1NNM004

optický propojovací kabel OM4+ 2mm LSZH LC- LC Uniboot Std Polar.,Ultra IL, aqua, 4m

20 790 Kč bez DPH / 10 ks
25 156 Kč / 10 ks
2 079 Kč / 1 ks2 516 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
FS2RLU1U1NNM005 optický propojovací kabel OM4+ 2mm LSZH LC- LC Uniboot Std Polar.,Ultra IL, aqua, 5m
Kód:FS2RLU1U1NNM005

optický propojovací kabel OM4+ 2mm LSZH LC- LC Uniboot Std Polar.,Ultra IL, aqua, 5m

21 730 Kč bez DPH / 10 ks
26 293 Kč / 10 ks
2 173 Kč / 1 ks2 629 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
FS2RLU1U1NNM010 optický propojovací kabel OM4+ 2mm LSZH LC- LC Uniboot Std Polar.,Ultra IL, aqua, 10m
Kód:FS2RLU1U1NNM010

optický propojovací kabel OM4+ 2mm LSZH LC- LC Uniboot Std Polar.,Ultra IL, aqua, 10m

26 400 Kč bez DPH / 10 ks
31 944 Kč / 10 ks
2 640 Kč / 1 ks3 194 Kč s DPH / 1 ks
Na dotaz
FZ2ELLNLNSNM001 optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um OM4 1m
Kód:FZ2ELLNLNSNM001

optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um OM4 1m

14 320 Kč bez DPH / 10 ks
17 327 Kč / 10 ks
1 432 Kč / 1 ks1 733 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
FZ2ELLNLNSNM002 optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um OM4 2m
Kód:FZ2ELLNLNSNM002

optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um OM4 2m

15 170 Kč bez DPH / 10 ks
18 356 Kč / 10 ks
1 517 Kč / 1 ks1 836 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
FZ2ELQ1Q1SNM001 optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um OM4, délka 1m, Push-Pull konektory
Kód:FZ2ELQ1Q1SNM001

optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um OM4, délka 1m, Push-Pull konektory

14 240 Kč bez DPH / 10 ks
17 230 Kč / 10 ks
1 424 Kč / 1 ks1 723 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
FZ2ELQ1Q1SNM002 optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um OM4, délka 2m, Push-Pull konektory
Kód:FZ2ELQ1Q1SNM002

optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um OM4, délka 2m, Push-Pull konektory

15 030 Kč bez DPH / 10 ks
18 186 Kč / 10 ks
1 503 Kč / 1 ks1 819 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
FZ2RLZNZNNNM0.5 optický propojovací kabel LC/CS -LC/CS duplex 2mm, MM 50/125um OM4, aqua, 0,5m
Kód:FZ2RLZNZNNNM0.5

optický propojovací kabel LC/CS -LC/CS duplex 2mm, MM 50/125um OM4, aqua, 0,5m

17 860 Kč bez DPH / 10 ks
21 611 Kč / 10 ks
1 786 Kč / 1 ks2 161 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
FZ2RLZNZNNNM001 optický propojovací kabel LC/CS -LC/CS duplex 2mm, MM 50/125um OM4, aqua, 1m
Kód:FZ2RLZNZNNNM001

optický propojovací kabel LC/CS -LC/CS duplex 2mm, MM 50/125um OM4, aqua, 1m

18 280 Kč bez DPH / 10 ks
22 119 Kč / 10 ks
1 828 Kč / 1 ks2 212 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
FZ2RLZNZNNNM002 optický propojovací kabel LC/CS -LC/CS duplex 2mm, MM 50/125um OM4, aqua, 2m
Kód:FZ2RLZNZNNNM002

optický propojovací kabel LC/CS -LC/CS duplex 2mm, MM 50/125um OM4, aqua, 2m

19 130 Kč bez DPH / 10 ks
23 147 Kč / 10 ks
1 913 Kč / 1 ks2 315 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
FZ2RLZNZNNNM003 optický propojovací kabel LC/CS -LC/CS duplex 2mm, MM 50/125um OM4, aqua, 3m
Kód:FZ2RLZNZNNNM003

optický propojovací kabel LC/CS -LC/CS duplex 2mm, MM 50/125um OM4, aqua, 3m

19 980 Kč bez DPH / 10 ks
24 176 Kč / 10 ks
1 998 Kč / 1 ks2 418 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
FZ2RLZNZNNNM004 optický propojovací kabel LC/CS -LC/CS duplex 2mm, MM 50/125um OM4, aqua, 4m
Kód:FZ2RLZNZNNNM004

optický propojovací kabel LC/CS -LC/CS duplex 2mm, MM 50/125um OM4, aqua, 4m

20 830 Kč bez DPH / 10 ks
25 204 Kč / 10 ks
2 083 Kč / 1 ks2 520 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
FZ2RLZNZNNNM005 optický propojovací kabel LC/CS -LC/CS duplex 2mm, MM 50/125um OM4, aqua, 5m
Kód:FZ2RLZNZNNNM005

optický propojovací kabel LC/CS -LC/CS duplex 2mm, MM 50/125um OM4, aqua, 5m

21 680 Kč bez DPH / 10 ks
26 233 Kč / 10 ks
2 168 Kč / 1 ks2 623 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
FZ2RLZNZNNNM1.5 optický propojovací kabel LC/CS -LC/CS duplex 2mm, MM 50/125um OM4, aqua, 1,5m
Kód:FZ2RLZNZNNNM1.5

optický propojovací kabel LC/CS -LC/CS duplex 2mm, MM 50/125um OM4, aqua, 1,5m

18 710 Kč bez DPH / 10 ks
22 639 Kč / 10 ks
1 871 Kč / 1 ks2 264 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
LC-LC-0,5-M54DL optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um OM4 0,5m
Kód:LC-LC-0,5-M54DL

optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um OM4 0,5m

120 Kč / 1 ks145 Kč s DPH / 1 ks
Běžně do měsíce
LC-LC-2,5-M54DL optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um OM4 2,5m
Kód:LC-LC-2,5-M54DL

optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um OM4 2,5m

148 Kč / 1 ks179 Kč s DPH / 1 ks
Běžně do měsíce
LC-LC-20-M54DL optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um OM4 20m
Kód:LC-LC-20-M54DL

optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um OM4 20m

531 Kč / 1 ks643 Kč s DPH / 1 ks
Běžně do měsíce
LC-LC-2-M54DL optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um OM4 2m
Kód:LC-LC-2-M54DL

optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um OM4 2m

138 Kč / 1 ks167 Kč s DPH / 1 ks
Na cestě - na dotaz
LC-LC-3-M54DL optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um OM4 3m
Kód:LC-LC-3-M54DL

optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um OM4 3m

160 Kč / 1 ks194 Kč s DPH / 1 ks
Na cestě - na dotaz
LC-SC-1-M54DL optický propojovací kabel LC-SC duplex MM 50/125um OM4 1m
Kód:LC-SC-1-M54DL

optický propojovací kabel LC-SC duplex MM 50/125um OM4 1m

114 Kč / 1 ks138 Kč s DPH / 1 ks
Běžně do měsíce
1
LC-LC-1-M54DL optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um OM4 1m

optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um OM4 1m

116 Kč

Optický propojovací kabel (patch cord) je oboustranně ukončený kabel konektory. Je určen k připojení zařízení pro přenos dat (switch, router, kam...

Kód:LC-LC-1-M54DL
Nejprodávanější
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies