Cisco

LANCOMAT s.r.o. je Select Partnerem společnosti Cisco.

Certifikace Cisco Selec Partner potvrzuje naše hluboké technické schopnosti a znalosti produktů Cisco, které jsou nezbytné pro poskytování komplexních síťových řešení naším zákazníkům.

Díky této certifikaci mají naši specialisté rozšířený přístup do technických a vzdělávacích databází s nejnovějšími technologiemi a řešeními společnosti Cisco. Získanými dovednostmi a znalostmi Vám můžeme poskytovat prvotřídní služby a zajistit tak Váš úspěch. 

Společnost Cisco Systems je celosvětovým leaderem v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems.

Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače, přepínače sítí LAN, páteřní ATM přepínače, přístupové servery, software pro správu sítí a mnoho dalších produktů nutných pro provozování LAN a WAN síťových řešení. Všechna tato řešení využívají jedinečných vlastností operačního systému IOS (Internetworking Operating System) společnosti Cisco Systems, který umožnuje vytvořit homogenní síťovou infrastrukturu založenou na produktech jediné firmy.

Další informace viz webové stránky společnosti Cisco.
Novinky o technologiích a produktech získáte na Cisco News.

CISCO switch CISCO router CISCO VOIP CISCO WIFI CISCO server CISCO telefon
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies