ORK-12SC-OM3 optická vana pro 12 vláken, 12x SC simplex, OM3, včetně pigtailů, spojek, kazet a ochran

Novinka
ORK-12SC-OM3 optická vana pro 12 vláken, 12x SC simplex, OM3, včetně pigtailů, spojek, kazet a ochran
Vaše cena bez DPH1 527 Kč
Vaše cena s DPH1 848 Kč
Dostupnost:
Na cestě - na dotaz
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Praze:
na dotaz
Přepravní společností:
na dotaz
KódORK-12SC-OM3
PopisSouvisející dokumenty

Sestavy kompletních optických van ORK mají především za úkol pomoci našim zákazníkům správně vyspecifikovat komponenty tak, aby jim nechyběla žádná důležitá součást a zároveň minimalizovat čas k tomu potřebný. Vložením položky kompletní optické vany do košíku tak získáte všechny potřebné komponenty.

Pokud budete potřebovat v takto vytvořené objednávce cokoliv změnit, napište nám to prosím do pole poznámka ve druhém kroku objednávky, kde se vyplňují kontaktní údaje.

Parametry a specifikace
Hloubka v mm250
Počet vláken12
Vláknomultimode 50um OM3
KonektorSC/PC