Optické vany

Optické vany se používají pro ukončení optických kabelů a jsou určeny pro instalaci do 19" rozvaděče. V nabídce jsou pevné i výsuvné varianty. K optické vaně je obvykle třeba jako samostatnou položku specifikovat správné čelo, v závislosti na to, kolik a jakých optických spojek je třeba do něj osadit.

Alternativou k optickým vanám mohou být "Optické nástěnné rozvaděče", které jsou uvedeny v samostatné kategorii.

 

Nejprodávanější
Zobrazit:
BarvaHloubka v mmPočet pozicPočet vlákenProvedeníŠířka v palcíchTypVláknoVýrobceVýška v UKonektor
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Výrobce:Řadit dle:106 produktů
1U/B24SC-PATCH 19" Rozvaděč optický / Police, 1U, 24xSC, perforace pro vyvazování kabelů, černý
Skladem

Police výšky 1U je svou zjednodušenou konstrukcí určena primárně k vyvazování příchozích optických patchcordů nebo předkonektorovaných optických tras. K uchcení příchozích kabelů slouží perforace na "...

479 Kč580 Kč s DPH
LEVITON FPCC1SXSM48LC2 optická vana FibrePlus 19", osazená 24xLC duplex spojkou SM, 1RU, černá
Skladem

Optická 19" vana Leviton FibrePlus system. Výsuvná, osazená 24 x LC duplex SM spojkami (48 vláken). Výbava: oka pro vedení vláken, průchodky pro kabely, 1x držák pro 24 ochran svarů s víčkem, št...

6 297 Kč7 619 Kč s DPH
CONTEG OR-08DSC-H čelo optické vany Conteg, 8 pozic DSC, 1U, černé
Skladem

Čelo pro 19" optické vany Conteg ORPM-01, ORVE-01 a ORVE-01-250. Čelo se osazuje optickou spojkou. Barva černá RAL 9005.

146 Kč177 Kč s DPH
CONTEG OR-08SC-H čelo optické vany Conteg, 8 pozic SC, 1U, černé
Skladem

Čelo pro 19" optické vany Conteg ORPM-01, ORVE-01 a ORVE-01-250. Čelo se osazuje optickou spojkou. Barva černá RAL 9005.

146 Kč177 Kč s DPH
CONTEG OR-12ST-H čelo optické vany Conteg, 12 pozic ST, 1U, černé
Skladem

Čelo pro 19" optické vany Conteg ORPM-01, ORVE-01 a ORVE-01-250. Čelo se osazuje optickou spojkou. Barva černá RAL 9005.

146 Kč177 Kč s DPH
CONTEG OR-16DSC-H čelo optické vany Conteg, 16 pozic DSC, 1U, černé
Skladem

Čelo pro 19" optické vany Conteg ORPM-01, ORVE-01 a ORVE-01-250. Čelo se osazuje optickou spojkou. Barva černá RAL 9005.

146 Kč177 Kč s DPH
OR-DSC-ZASL plastová záslepka DSC otvorů optické vany, černá
Skladem

Záslepka DSC otvorů optických rozvaděčů a van.

5,00 Kč6,05 Kč s DPH
CONTEG ORO-PG11 průchodka a matice, PG11, 5 - 10mm, IP68, šedá
Skladem

Otvory pro vstup kabelů v zadní části optického rozvaděče jsou připraveny právě na PG průchodky. Dodávané včetně matice. Průchodky jso vhodné pro optické vany Conteg ORVE-01-250-H. Provozní tepl...

9,00 Kč10,9 Kč s DPH
CONTEG ORO-PG13,5 průchodka a matice, PG13,5, 6 - 12mm, IP68, šedá
Skladem

Otvory pro vstup kabelů v zadní části optického rozvaděče jsou připraveny právě na PG průchodky. Dodávané včetně matice. Průchodky jso vhodné pro optické vany Conteg ORVE-01-250-H. Provozní tepl...

9,00 Kč10,9 Kč s DPH
CONTEG ORO-PG16 průchodka a matice, PG16, 10 - 14mm, IP68, šedá
Skladem

Otvory pro vstup kabelů v zadní části optického rozvaděče jsou připraveny právě na PG průchodky. Dodávané včetně matice. Průchodky jso vhodné pro optické vany Conteg ORVE-01-250-H. Provozní tepl...

10,0 Kč12,1 Kč s DPH
CONTEG ORO-ZPG11 záslepka a matice, PG11
Skladem

Záslepka slouží k zaslepení volných vstupních otvorů optických van Conteg.

5,00 Kč6,05 Kč s DPH
OR-SC-ZASL plastová záslepka SC otvorů optické vany, 9.9/13.3mm, černá
Skladem

Záslepka SC otvorů optických rozvaděčů a van.

5,00 Kč6,05 Kč s DPH
CONTEG OR-ST-ZASL plastová záslepka ST otvorů optické vany, 8.5/13mm, černá
Skladem

Záslepka ST otvorů optických rozvaděčů a van.

3,00 Kč3,63 Kč s DPH
LEVITON 5F100-2LC adaptér pro systém SDX  6x SC duplexní spojka zirconia ceramic, SM OS1/OS2, modrý
Bežně do dvou týdnů

Adaptér s optickými spojkami pro optické vany Leviton - systém SDX  Pro 12 vláken - 6x SC duplexní spojka zirconia ceramic, SM OS1/OS2 Barva: modrá

1 429 Kč1 729 Kč s DPH
LEVITON 5F100-2LL adaptér pro systém SDX  6x LC duplexní spojka zirconia ceramic, SM OS1/OS2, modrý
Bežně do dvou týdnů

Adaptér s optickými spojkami pro optické vany Leviton - systém SDX  Pro 12 vláken - 6x LC duplexní spojka zirconia ceramic, SM OS1/OS2 Barva: modrá

1 381 Kč1 671 Kč s DPH

Zavolejte nám.

Jak nakupovat ?

Zápůjčky, služby, konzultace, sváry a měření

 

Systémová záruka

 

Změna otevírací doby