Datwyler

Firma Datwyler Cabling Solution AG je předním výrobcem osvědčených produktů a řešení pro elektro a ICT infrastrukturu veřejných i komerčních budov, datových center i komplexních řešení FTTx sítí. Sofistikované portfolio komponentů Datwyler umožňuje snadnou instalaci strukturované kabeláže všech výkonnostních tříd, v provedení optickém i metalickém s možností systémové záruky po dobu 25 let.
Datwyler „Data Centre Solution“ je špičkovým produktem o vysoké hustotě primárně určený pro datová centra.
Tradiční švýcarský výrobce Datwyler dále nabízí nejen ohněodolné kabely, ale i komplexní řešení (včetně nosných tras) s funkční odolností při požáru certifikované dle kritérií EN, BS, DIN v rozsahu E30 – E120.
Přestože je Datwyler klasický výrobce kabelážních systémů, disponuje také bezdrátovým řešením WiFi. Datwyler je leadrem ve výrobě výtahových kabelů o čemž svědčí dlouhodobá spolupráce s předními výrobci (OTIS, KONE, SCHINDLER a další).
PANORAMA je vizualizačně řídící software od Datwyleru, reprezentující jednotlivé technologie budov z oborů ICT, MaR, Building Facility a ostatních. Umožňuje vzdálenou správu pomocí SmartPhonů.

Další informace o produktech naleznete na stránkách www.cabling.datwyler.com.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies