NEXANS N205.627 optická spojka SNAP-IN singlemode LC-LC, duplex

NEXANS N205.627 optická spojka SNAP-IN singlemode LC-LC, duplex
Vaše cena bez DPH173 Kč
Vaše cena s DPH209 Kč
Dostupnost:
Běžně do týdne
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Praze:
pondělí 1. listopadu
Přepravní společností:
úterý 2. listopadu
KódN205.627
VýrobceNEXANS
Záruka24 měsíců
PopisSouvisející dokumenty
Optická spojka Snap-In, LC-LC duplex, singlemode, určená k osazení v produktech NEXANS (patch panely, zásuvky, optická vana - N441.203), případně lze osazovat např. do ABB produktů při použití redukce N429.625.
Parametry a specifikace
ProvedeníLC
Typmultimode
VýrobceNEXANS

Zavolejte nám.

Jak nakupovat ?

Zápůjčky, služby, konzultace, sváry a měření

 

Systémová záruka