Hledat v kategorii | Hledat | |
Kde hledat: |
Patch panel nebo také propojovací pole slouží k ukončení kabelů, které přicházejí od datových zásuvek. Patch panel může být modulární (neosazený) nebo integrovaný (již plně osazený). Patch panel se instaluje do rozvaděčů nebo otevřených rámů, které jsou obvykle umístěny v telekomunikačních místnostech. Patch panel se používá k snadnému a rychlému připojení uživatelů k aktivním prvkům např. switchům nebo telefonním ústřednám.
Hledat v kategorii | Hledat | |
Kde hledat: |
Patch panel Voice-grade - 1RU, nestíněný, 25 x RJ45, Cat 3, černý Pro hlasové aplikace - ISDN/Voice 4 pin zapojení (36,45) Terminovat nástrojem LSA IDC
Patch panel Voice-grade - 1RU, nestíněný, 50 x RJ45, Cat 3, černý. Pro hlasové aplikace - ISDN/Voice 4 pin zapojení (36,45) Terminovat nástrojem LSA IDC
Solarix ISDN patch panel SX50-ISDN-BK je kvalitní telefonní panel určený pro ukončení výstupů z ústředny nebo připojení venkovních linek.
19” patch panel Cat.3 navržený pro telefonní a ISDN aplikace až do16 MHz. Osazen je 50-ti porty RJ45 při výšce 1U. Zapojení pinů je dvou párové (4-5 a 3-6).
Solarix ISDN patch panel SX50-ISDN-BK je kvalitní telefonní panel určený pro ukončení výstupů z ústředny nebo připojení venkovních linek.