Optické moduly a keystony

V aplikacích, kde je třeba instalovat optické spojky jinam, než do jejich standardizovaných montážních otvorů, je možné použít verzi pro osazení do pozice pro keystone, MINI-COM, případně dalších formátů.

 

Nejprodávanější
Zobrazit:
BarvaProvedeníŘadaTypVýrobce
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Výrobce:Řadit dle:41 produktů
LEVITON 41085-SLW optická keystone spojka, LC duplex, SM, bílá
Skladem

Optická duplexní spojka LC pro singlemodové kabely. Spojka je určená pro propojení čtyř konektorů LC. Spojka je kompatibilní se zásuvkami Leviton Brand-Rex 41084 a 41085. Materiál spojky: zir...

340 Kč411 Kč s DPH
PANDUIT CMDAQSCBL modul MINI-COM, SC spojka duplexní, MM, černý
Skladem

Spojka slouží k spojení optických konektorů typu SC. Spojka je osazená ferulí phosphor bronze a je určena pro optická multimodová vlákna OM3 a OM4. Spojku můžete použít do zásuvek a patch panelů Pandu...

348 Kč421 Kč s DPH
PANDUIT CMDBUSCAW modul MINI-COM, SC spojka duplexní, SM, arkticky bílý
Skladem

Spojka slouží k spojení optických konektorů typu SC. Spojka je osazená ferulí phosphor bronze a je určena pro optická singlemodová vlákna. Spojku můžete použít do zásuvek a patch panelů Panduit MINI-C...

251 Kč304 Kč s DPH
PANDUIT CMFCEI modul MINI-COM, FC spojka, MM, slonová kost
Výprodej
Skladem

Optická spojka FC, multi-mode. Modul MINI-COM, barevné provedení slonová kost.

99,0 Kč120 Kč s DPH
NEXANS N205.611 optická spojka SNAP-IN multimode LC-LC, duplex
Výprodej
Skladem

Optická spojka Snap-In, LC-LC duplex, multimode, určená k osazení v produktech NEXANS (patch panely, zásuvky, optická vana - N441.203), případně lze osazovat např. do ABB produktů při použití redukce ...

85,0 Kč103 Kč s DPH
NEXANS N205.614 optická spojka SNAP-IN multimode SC-SC, duplex
Skladem

Optická spojka Snap-In, SC-SC, duplex, multimode, určená k osazení v produktech NEXANS (patch panely, zásuvky, optická vana - N441.203), případně lze osazovat např. do ABB produktů při použití redukce...

63,0 Kč76,2 Kč s DPH
PANDUIT CMDABLLCZAW modul MINI-COM, černá klíčovaná LC spojka duplexní, MM/SM, arkticky bílá
Běžně do týdne

Klíčování optických spojek mechanicky omezuje použití běžného propojovacího kabelu (patch cordu), který není kompatibilní. Umožňuje snížit rizika neúmyslného nebo neautorizovaného zapojení. Klíčování ...

458 Kč554 Kč s DPH
PANDUIT CMDABLLCZBU modul MINI-COM, černá klíčovaná LC spojka duplexní, MM/SM, modrý
Běžně do týdne

Klíčování optických spojek mechanicky omezuje použití běžného propojovacího kabelu (patch cordu), který není kompatibilní. Umožňuje snížit rizika neúmyslného nebo neautorizovaného zapojení. Klíčování ...

458 Kč554 Kč s DPH
PANDUIT CMDAGSCZBL modul MINI-COM, SC spojka duplexní zelená, SM, černý
Běžně do týdne

Spojka slouží k spojení optických konektorů typu SC. Spojka je osazená ferulí zirconia ceramic a je optimalizovaná pro optická singlemodová vlákna OS1/OS2. Spojka CMDAGSCZBL je určena do zásuvek a pat...

325 Kč393 Kč s DPH
PANDUIT CMDBLSCBL modul MINI-COM, SC spojka duplexní, MM, černý
Běžně do týdne

Spojka slouží k spojení optických konektorů typu SC. Spojka je osazená ferulí phosphor bronze a je určena pro optická multimodová vlákna. Spojku můžete použít do zásuvek a patch panelů Panduit MINI-CO...

251 Kč304 Kč s DPH
PANDUIT CMDBRDLCZAW modul MINI-COM, červená klíčovaná LC spojka duplexní, MM/SM, arkticky bílá
Běžně do týdne

Klíčování optických spojek mechanicky omezuje použití běžného propojovacího kabelu (patch cordu), který není kompatibilní. Umožňuje snížit rizika neúmyslného nebo neautorizovaného zapojení. Klíčování ...

458 Kč554 Kč s DPH
PANDUIT CMDBRDLCZBU modul MINI-COM, červená klíčovaná LC spojka duplexní, MM/SM, modrý
Běžně do týdne

Klíčování optických spojek mechanicky omezuje použití běžného propojovacího kabelu (patch cordu), který není kompatibilní. Umožňuje snížit rizika neúmyslného nebo neautorizovaného zapojení. Klíčování ...

458 Kč554 Kč s DPH
PANDUIT CMDBUSCZBL modul MINI-COM, SC spojka duplexní, SM, černý
Běžně do týdne

Spojka slouží k spojení optických konektorů typu SC. Spojka je osazená ferulí phosphor bronze a je určena pro optická singlemodová vlákna. Spojku můžete použít do zásuvek a patch panelů Panduit MINI-C...

292 Kč353 Kč s DPH
PANDUIT CMDCGRLCZAW modul MINI-COM, zelená klíčovaná LC spojka duplexní, MM/SM, arkticky bílá
Běžně do týdne

Klíčování optických spojek mechanicky omezuje použití běžného propojovacího kabelu (patch cordu), který není kompatibilní. Umožňuje snížit rizika neúmyslného nebo neautorizovaného zapojení. Klíčování ...

458 Kč554 Kč s DPH
PANDUIT CMDCGRLCZBU modul MINI-COM, zelená klíčovaná LC spojka duplexní, MM/SM, modrý
Běžně do týdne

Klíčování optických spojek mechanicky omezuje použití běžného propojovacího kabelu (patch cordu), který není kompatibilní. Umožňuje snížit rizika neúmyslného nebo neautorizovaného zapojení. Klíčování ...

458 Kč554 Kč s DPH

Zavolejte nám.

FAQ

 

 

Zápůjčky, služby, konzultace, sváry a měření

 

 

Nová otevírací doba