Optické moduly a keystony

V aplikacích, kde je třeba instalovat optické spojky jinam, než do jejich standardizovaných montážních otvorů, je možné použít verzi pro osazení do pozice pro keystone, MINI-COM, případně dalších formátů.

 

Nejprodávanější
1
KEY-SC-WH keystone modul pro SC spojku bez příruby, bílý
8,00 Kč9,68 Kč s DPH
3
PANDUIT CMDBUSCBL modul MINI-COM, SC spojka duplexní, SM, černý
228 Kč276 Kč s DPH
4
PANDUIT CMDBUSCWH modul MINI-COM, SC spojka duplexní, SM, bílý
228 Kč276 Kč s DPH
5
PANDUIT CMSTBL modul MINI-COM, ST spojka, MM, černý
285 Kč345 Kč s DPH
6
PANDUIT CMSTWH modul MINI-COM, ST spojka, MM, bílý
285 Kč345 Kč s DPH
7
PANDUIT CMSTAW modul MINI-COM, ST spojka, MM, arkticky bílý
285 Kč345 Kč s DPH
8
PANDUIT CMSTZBU modul MINI-COM, ST spojka, SM, modrý
345 Kč417 Kč s DPH
Zobrazit:
BarvaProvedeníŘadaTypVýrobce
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Výrobce:Řadit dle:35 produktů
PANDUIT CMDAQSCBL modul MINI-COM, SC spojka duplexní, MM, černý
Skladem

Spojka slouží k spojení optických konektorů typu SC. Spojka je osazená ferulí phosphor bronze a je určena pro optická multimodová vlákna OM3 a OM4. Spojku můžete použít do zásuvek a patch panelů Pandu...

316 Kč382 Kč s DPH
PANDUIT CMDEISCWH modul MINI-COM, SC spojka duplexní, MM, bílý
Skladem

Spojka slouží k spojení optických konektorů typu SC. Spojka je osazená ferulí phosphor bronze a je určena pro optická multimodová vlákna. Spojku můžete použít do zásuvek a patch panelů Panduit MINI-CO...

217 Kč263 Kč s DPH
PANDUIT CMDJLCAW modul MINI-COM, LC spojka duplexní, MM, arkticky bílý
Skladem

Spojka slouží k spojení optických konektorů typu LC. Spojka je osazená ferulí phosphor bronze a je určena pro optická multimodová vlákna OM1/OM2. Spojku můžete použít do zásuvek a patch panelů Panduit...

378 Kč457 Kč s DPH
NEXANS N205.611 optická spojka SNAP-IN multimode LC-LC, duplex
Výprodej
Skladem

Optická spojka Snap-In, LC-LC duplex, multimode, určená k osazení v produktech NEXANS (patch panely, zásuvky, optická vana - N441.203), případně lze osazovat např. do ABB produktů při použití redukce ...

85,0 Kč103 Kč s DPH
LEVITON 41085-SLW optická keystone spojka, LC duplex, SM, bílá
Na dotaz

Optická duplexní spojka LC pro singlemodové kabely. Spojka je určená pro propojení čtyř konektorů LC. Spojka je kompatibilní se zásuvkami Leviton Brand-Rex 41084 a 41085. Materiál spojky: zir...

352 Kč426 Kč s DPH
PANDUIT CMDAGSCZBL modul MINI-COM, SC spojka duplexní zelená, SM, černý
Běžně do týdne

Spojka slouží k spojení optických konektorů typu SC. Spojka je osazená ferulí zirconia ceramic a je optimalizovaná pro optická singlemodová vlákna OS1/OS2. Spojka CMDAGSCZBL je určena do zásuvek a pat...

295 Kč357 Kč s DPH
PANDUIT CMDBLSCBL modul MINI-COM, SC spojka duplexní, MM, černý
Běžně do týdne

Spojka slouží k spojení optických konektorů typu SC. Spojka je osazená ferulí phosphor bronze a je určena pro optická multimodová vlákna. Spojku můžete použít do zásuvek a patch panelů Panduit MINI-CO...

228 Kč276 Kč s DPH
PANDUIT CMDBUSCAW modul MINI-COM, SC spojka duplexní, SM, arkticky bílý
Běžně do týdne

Spojka slouží k spojení optických konektorů typu SC. Spojka je osazená ferulí phosphor bronze a je určena pro optická singlemodová vlákna. Spojku můžete použít do zásuvek a patch panelů Panduit MINI-C...

228 Kč276 Kč s DPH
PANDUIT CMDBUSCBL modul MINI-COM, SC spojka duplexní, SM, černý
Běžně do týdne

Spojka slouží k spojení optických konektorů typu SC. Spojka je osazená ferulí phosphor bronze a je určena pro optická singlemodová vlákna. Spojku můžete použít do zásuvek a patch panelů Panduit MINI-C...

228 Kč276 Kč s DPH
PANDUIT CMDBUSCWH modul MINI-COM, SC spojka duplexní, SM, bílý
Běžně do týdne

Spojka slouží k spojení optických konektorů typu SC. Spojka je osazená ferulí phosphor bronze a je určena pro optická singlemodová vlákna. Spojku můžete použít do zásuvek a patch panelů Panduit MINI-C...

228 Kč276 Kč s DPH
PANDUIT CMDEISCEI modul MINI-COM, SC spojka duplexní, MM, slonová kost
Běžně do týdne

Spojka slouží k spojení optických konektorů typu SC. Spojka je osazená ferulí phosphor bronze a je určena pro optická multimodová vlákna. Spojku můžete použít do zásuvek a patch panelů Panduit MINI-CO...

217 Kč263 Kč s DPH
PANDUIT CMDJLCBL modul MINI-COM, LC spojka duplexní, MM, černý
Běžně do týdne

Spojka slouží k spojení optických konektorů typu LC. Spojka je osazená ferulí phosphor bronze a je určena pro optická multimodová vlákna OM1/OM2. Spojku můžete použít do zásuvek a patch panelů Panduit...

378 Kč457 Kč s DPH
PANDUIT CMDSAQLCZBL modul MINI-COM, duplexní LC spojka modrá, MM OM3/OM4 10G, černý
Běžně do týdne

Spojka slouží k spojení optických konektorů typu LC. Spojka je osazená ferulí zirconia ceramic a je optimalizovaná pro optická multimodová vlákna OM3/OM4, vhodná pro přenos 10G. Spojku můžete použít d...

435 Kč526 Kč s DPH
PANDUIT CMDSBLLCAW modul MINI-COM, LC spojka duplexní, MM, arkticky bílý
Běžně do týdne

Spojka slouží k spojení optických konektorů typu LC. Spojka je osazená ferulí phosphor bronze a je určena pro optická multimodová vlákna OM1/OM2. Spojku můžete použít do zásuvek a patch panelů Panduit...

378 Kč457 Kč s DPH
PANDUIT CMDSBLLCBL modul MINI-COM, LC spojka duplexní, MM, černý
Běžně do týdne

Spojka slouží k spojení optických konektorů typu LC. Spojka je osazená ferulí phosphor bronze a je určena pro optická multimodová vlákna OM1/OM2. Spojku můžete použít do zásuvek a patch panelů Panduit...

378 Kč457 Kč s DPH