N205.627 optická spojka SNAP-IN singlemode LC-LC, duplex

N205.627 optická spojka SNAP-IN singlemode LC-LC, duplex
165 Kč 200 Kč s DPH
Na dotaz
Osobně v Praze:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódN205.627VýrobceNEXANSZáruka24 měsíců
Optická spojka Snap-In, LC-LC duplex, singlemode, určená k osazení v produktech NEXANS (patch panely, zásuvky, optická vana - N441.203), případně lze osazovat např. do ABB produktů při použití redukce N429.625.
Parametry a specifikace
ProvedeníLC
Typmultimode
VýrobceNEXANS
PopisSouvisející dokumenty
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies