Nové produkty v nabídce

Filtrování
Podrobné hledáníCena
Barva
(5)
(4)
(1)
(2)
(1)
(1)
Zobrazit vybrané
Délka v m
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Zobrazit vybrané
Délka v mmDisplejHloubka v mm
(1)
(1)
(1)
Zobrazit vybrané
KameraKategorie
(1)
(1)
(4)
(1)
Zobrazit vybrané
KlávesniceKonstrukce
(1)
(1)
Zobrazit vybrané
Nosnost v kgOchrana datové linkyPlášťPočet portůPočet vlákenReproduktor 10WRychlost portů v Mbps
(2)
Zobrazit vybrané
Řada
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Zobrazit vybrané
SamořeznýStíněníŠířka v mm
(1)
(1)
(1)
Zobrazit vybrané
Třída
(1)
(1)
(4)
(1)
Zobrazit vybrané
Typ
(1)
(1)
(1)
Zobrazit vybrané
Umístění
(1)
(1)
Zobrazit vybrané
USBVlákno
(1)
(1)
Zobrazit vybrané
Výkon (W)
(1)
(1)
(1)
Zobrazit vybrané
Výrobce
(4)
(2)
(6)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(2)
(1)
(1)
(1)
(2)
(1)
(2)
(2)
(2)
Zobrazit vybrané
Výška v mm
(1)
(1)
Zobrazit vybrané
Výška v UZdánlivý výkon (VA)PoEAntivandalBluetoothKonektory
(1)
Zobrazit vybrané
Objektiv (mm)Klasifikace CPR
(2)
Zobrazit vybrané
Rozlišení (Mpx)ManagementPřepínací vrstva (layer)SFP slot/slotySFP+ slot/slotyITU-TDélka balení v mmOdnímatelné bokyŠířka balení v mmVýška balení v mmProstředí
(1)
(1)
Zobrazit vybrané
Hledat v kategorii
Hledat v kategoriiHledatKde hledat:
31 produktů
Novinka
10196 protahovací pero GF3, 20m, průměr 3mm, příslušenství
Kód:10196

protahovací pero GF3, 20m, průměr 3mm, příslušenství

3 301 Kč / 1 ks3 994 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
Novinka
Akce
R8R44A#ABB switch 1430 Aruba IOn, 5x10/100/1000BASE-T
Kód:R8R44A#ABB

switch 1430 Aruba IOn, 5x10/100/1000BASE-T

655 Kč / 1 ks793 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
Novinka
RE-32240010 nástěnný rozvaděč MININET, v. 272mm, h. 282mm, š. 332mm, SOHO
Kód:RE-32240010

nástěnný rozvaděč MININET, v. 272mm, h. 282mm, š. 332mm, SOHO

3 581 Kč / 1 ks4 333 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
Novinka
SXKJ-6-UTP-WH-SA modul Keystone, RJ45, kat. 6, UTP, samořezný, bílý
Kód:SXKJ-6-UTP-WH-SA

modul Keystone, RJ45, kat. 6, UTP, samořezný, bílý

67,0 Kč / 1 ks81,1 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
Novinka
10141 inspekční kamera RUNPOCAM RC2 pro vzdálenosti až 50m
Kód:10141

inspekční kamera RUNPOCAM RC2 pro vzdálenosti až 50m

16 414 Kč / 1 ks19 861 Kč s DPH / 1 ks
Na dotaz
Novinka
101567605.1000 kabel S/FTP, kat.7A, LSHF-FR, B2ca -s1a,d1,a1, AWG23, žlutý, bal. 1000m
Kód:101567605.1000

kabel S/FTP, kat.7A, LSHF-FR, B2ca -s1a,d1,a1, AWG23, žlutý, bal. 1000m

38 189 Kč / 1 bal46 209 Kč s DPH / 1 bal
Na dotaz
Novinka
21.15.0007 prodlužovací kabel S/FTP, kat. 6a, přenosný na bubnu, 60m, oranžový
Kód:21.15.0007

prodlužovací kabel S/FTP, kat. 6a, přenosný na bubnu, 60m, oranžový

2 435 Kč / 1 ks2 946 Kč s DPH / 1 ks
Skladem ext.
Novinka
21.15.2761 propojovací kabel RJ45/RJ45, U/UTP, 1m, kat. 6A, LSOH, bílý
Kód:21.15.2761

propojovací kabel RJ45/RJ45, U/UTP, 1m, kat. 6A, LSOH, bílý

64,0 Kč / 1 ks77,4 Kč s DPH / 1 ks
Skladem ext.
Novinka
21.92.2403 propojovací kabel RJ45 - lomený RJ45, S/FTP, kat. 6A, 2m, černý
Kód:21.92.2403

propojovací kabel RJ45 - lomený RJ45, S/FTP, kat. 6A, 2m, černý

101 Kč / 1 ks122 Kč s DPH / 1 ks
Skladem ext.
Novinka
2TMA210051W0001 domovní videotelefon, 7", hands-free, Welcome Midi, bílý
Kód:2TMA210051W0001

domovní videotelefon, 7", hands-free, Welcome Midi, bílý

4 411 Kč / 1 ks5 337 Kč s DPH / 1 ks
Na dotaz
Novinka
5014T-A00418 500 kryt zásuvky komunikační, Zoni, bílý
Kód:5014T-A00418 500

kryt zásuvky komunikační, Zoni, bílý

112 Kč / 1 ks136 Kč s DPH / 1 ks
Skladem ext.
Novinka
50E10 elektrický zámek 16mm, napájení 12V DC
Kód:50E10

elektrický zámek 16mm, napájení 12V DC

1 067 Kč / 1 ks1 291 Kč s DPH / 1 ks
Skladem ext.
Novinka
5S1500I záložní zdroj UPS 5S, 1500VA/900W, USB, tower model
Kód:5S1500I

záložní zdroj UPS 5S, 1500VA/900W, USB, tower model

8 660 Kč / 1 ks10 479 Kč s DPH / 1 ks
Skladem ext.
Novinka
9138511 Clip, vnitřní video jednotka, SIP, POE, bílá
Kód:9138511

Clip, vnitřní video jednotka, SIP, POE, bílá

7 764 Kč / 1 ks9 394 Kč s DPH / 1 ks
Skladem ext.
Novinka
9155211C základní jednotka Helios IP Verso 2.0 s Full HD kamerou, SIP, POE
Kód:9155211C

základní jednotka Helios IP Verso 2.0 s Full HD kamerou, SIP, POE

31 574 Kč / 1 ks38 205 Kč s DPH / 1 ks
Skladem ext.
Novinka
9160347-S klávesnice,Bluetooth,RFID 125kHz/secured 13.56MHz,Access Unit,NFC,POE,bez krycího rámečku
Kód:9160347-S

klávesnice,Bluetooth,RFID 125kHz/secured 13.56MHz,Access Unit,NFC,POE,bez krycího rámečku

26 668 Kč / 1 ks32 268 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
Novinka
9161151 Bluetooth, RFID čtečka 125kHz/13.56MHz Access Unit M, NFC, POE
Kód:9161151

Bluetooth, RFID čtečka 125kHz/13.56MHz Access Unit M, NFC, POE

15 762 Kč / 1 ks19 072 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
Novinka
AC-TM3-20-6000 střešní klimatizační jednotka Top, 2000W, 400 VAC 3f, bez instalačního rámu, šedá
Kód:AC-TM3-20-6000

střešní klimatizační jednotka Top, 2000W, 400 VAC 3f, bez instalačního rámu, šedá

79 483 Kč / 1 ks96 174 Kč s DPH / 1 ks
Běžně do měsíce
Novinka
AC-WM4-05-4000 boční klimatizační jednotka CoolSpot, 550W, bez bočního panelu, šedá
Kód:AC-WM4-05-4000

boční klimatizační jednotka CoolSpot, 550W, bez bočního panelu, šedá

32 750 Kč / 1 ks39 628 Kč s DPH / 1 ks
Běžně do měsíce
Novinka
CJH6X88TGBL uzavíratelný modul MINI-COM TX UTP, RJ45, kat. 6A, černý
Kód:CJH6X88TGBL

uzavíratelný modul MINI-COM TX UTP, RJ45, kat. 6A, černý

6 270 Kč bez DPH / 10 ks
7 587 Kč / 10 ks
627 Kč / 1 ks759 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
Novinka
DVMNT50RD /dev/mount - beznástrojová montážní sada, červené matice, bal. 50 kusů
Kód:DVMNT50RD

/dev/mount - beznástrojová montážní sada, červené matice, bal. 50 kusů

1 272 Kč / 1 bal1 539 Kč s DPH / 1 bal
Na dotaz
Novinka
FW2RLU1U1NNM001 optický propojovací kabel LC-LC duplex MM OM5, 2mm, LSZH, Uniboot UPC, 1m
Kód:FW2RLU1U1NNM001

optický propojovací kabel LC-LC duplex MM OM5, 2mm, LSZH, Uniboot UPC, 1m

17 970 Kč bez DPH / 10 ks
21 744 Kč / 10 ks
1 797 Kč / 1 ks2 174 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
Novinka
GF108ADT48WRRLU-B2ca optický kabel, ADVENTUM Multi Dry Tube, 48xOS2, univerzální, LSHF B2ca, černý
Kód:GF108ADT48WRRLU-B2ca

optický kabel, ADVENTUM Multi Dry Tube, 48xOS2, univerzální, LSHF B2ca, černý

103 000 Kč bez DPH / 1000 m
124 630 Kč / 1000 m
103 Kč / 1 m125 Kč s DPH / 1 m
Bežně do dvou týdnů
Novinka
IPC-HDBW2441E-S-0280B venkovní IP kamera, 4MP,  2,8mm, horizontální úhel záběru 102°, bílá
Kód:IPC-HDBW2441E-S-0280B

venkovní IP kamera, 4MP, 2,8mm, horizontální úhel záběru 102°, bílá

4 899 Kč / 1 ks5 928 Kč s DPH / 1 ks
Na dotaz
Novinka
IP-SEI-336C36C911 monitorované PDU, 0U, 11kW, výstupy (36)C13 a (6)C19, zástrčka EN 60309 (3x16A), kabel 3m
Kód:IP-SEI-336C36C911

monitorované PDU, 0U, 11kW, výstupy (36)C13 a (6)C19, zástrčka EN 60309 (3x16A), kabel 3m

35 568 Kč / 1 ks43 037 Kč s DPH / 1 ks
Běžně do měsíce
Novinka
JL806A#ABB switch 1960, 24x10/100/1000BASE-T + 2x 10GBASE-T + 2x SFP+, Web Managed
Kód:JL806A#ABB

switch 1960, 24x10/100/1000BASE-T + 2x 10GBASE-T + 2x SFP+, Web Managed

14 561 Kč / 1 ks17 619 Kč s DPH / 1 ks
Skladem ext.
Novinka
JR-LEV-2 nástroj JackRapid pro terminaci modulů Leviton 61110, 5G110, 6110G
Kód:JR-LEV-2

nástroj JackRapid pro terminaci modulů Leviton 61110, 5G110, 6110G

3 507 Kč / 1 ks4 243 Kč s DPH / 1 ks
Na dotaz
Novinka
KMR-HT-45x45x40 kabelová komora, 450x450mm, hloubka 400mm, D400 dle EN14802
Kód:KMR-HT-45x45x40

kabelová komora, 450x450mm, hloubka 400mm, D400 dle EN14802

1 725 Kč / 1 ks2 087 Kč s DPH / 1 ks
Na cestě - na dotaz
Novinka
RAMOS MICRO-H monitorovací jednotka, 2 senzor porty až pro 5 senzorů, 2x vstupní kontakty, PoE
Kód:RAMOS MICRO-H

monitorovací jednotka, 2 senzor porty až pro 5 senzorů, 2x vstupní kontakty, PoE

11 075 Kč / 1 ks13 401 Kč s DPH / 1 ks
Skladem ext.
Novinka
RQN-12-60/60-H nástěnný rozvaděč, 19", v. 12U (640mm), h. 600mm, š. 572mm, černý
Kód:RQN-12-60/60-H

nástěnný rozvaděč, 19", v. 12U (640mm), h. 600mm, š. 572mm, černý

3 860 Kč / 1 ks4 671 Kč s DPH / 1 ks
Běžně do měsíce
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies