Systémová záruka strukturované kabeláže

Vytvořeno03.11.2022

Systémová záruka je garance výrobce komponentů strukturované kabeláže, že po celou dobu záruční lhůty, budou přenosové parametry linek/ kanálů instalované strukturované kabeláže odpovídat hodnotám dle standardů pro strukturovanou kabeláž (ISO, EN).

Přední výrobci systémů pro strukturované kabeláže tak garantují kvalitu celého systému nejen z hlediska jednotlivých komponentů (konektor, kabel), ale především z hlediska parametrů celé přenosové linky. Jelikož tyto parametry mohou být do značné míry ovlivněny i kvalitou instalačních prací dodavatelské firmy, výrobci tak jako součást podmínek pro Systémovou záruku požadují, aby montážní firmy byly odborně na výši a procházely pravidelným školením a zkouškám.

Kabelážní systém se systémovou zárukou certifikovanou výrobcem, tak dává investorům dostatečnou garanci kvality a spolehlivosti jeho infrastruktury po dobu technické životnosti kabeláže na rozdíl od levných systémů, poskládaných z rozdílných komponentů pochybné kvality.

V naší nabídce je několik výrobců splňujících nejvyšší nároky a systémovou záruku.

Výrobce LEVITON  Americký výrobce strukturované kabeláže s délkou záruky 25 let. Více zde Produktová nabídka
Výrobce PANDUIT  Americký výrobce prémiové strukturované kabeláže s délkou záruky až 25 let. Více zde Produktová nabídka
Výrobce SOLARIX  Český výrobce kabeláže s dékou záruky až 30 let. Více zde Produktová nabídka

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies