Infrastruktura pro IP konvergované budovy

Infrastruktura budov se stále rychleji mění. Proprietární sběrnice pro systémy budov jsou nahrazovány systémy používající IP protokol a je tak vytvářena jednotná univerzální infrastruktura, kterou využívají systémy jako IP kamery, přístupové systémy, napájení, řízení LED osvětlení a další.

Jednotná infrastruktura budovy často využívá zónovou topologii kabeláže, která umožnuje snížit pořizovací náklady a umožnit rychlejší a snadnější změny koncových bodů, přidání zařízení, sensorů, čidel apod.

LANCOMAT s.r.o. ve svém produktovém portfoliu nabízí:

  • Zónové boxy a rozvaděče do snížených stropů a dvojitých podlah
  • Kompletní metalickou a optickou konektivitu – kabely s certifikací dle EU direktivy CPR na požární vlastnosti kabelů
  • Modulární propojovací panely a multi-portové modulární boxy, zásuvky, multi-média boxy
  • Datové moduly RJ45, optické konektory, Audio/Video moduly do panelů a boxů
  • RJ45 konektory pro snadnou montáž v Wi-Fi sítích či IP kamerových systémech
  • Optické konektory pro rychlou montáž na optické vlákno páteřních kabelů budovy
  • Boxy pro Wi-fi přístupové body (Access points)
  • Datové rozvaděče určené pro Hlavní distribuční zónu, či jako patrové rozvaděče – v různém provedení
  • Systém pro Active Cable management – monitorování zapojení propojovacích kabelů na propojovacích panelech v rozvaděčích

Zónové rozvaděče

Z1000-PC2 zónový rozvaděč do stropního podhledu 60x60cm (2´x2´), max 5RU, bílý

Doporučená cena bez DPH: 29 439 Kč

Detail produktu

CPB48BL konsolidační box pro 48 modulů MINI-COM, černý

Doporučená cena bez DPH: 8 968 Kč

Detail produktu

PZICE zónový rozvaděč do stropního podhledu, bílý

Doporučená cena bez DPH: 114 109 Kč

Detail produktu

PZBR4 doplněk pro vedení kabelů, bal. 2 kusy

Doporučená cena bez DPH: 720 Kč

Detail produktu

Z1000-PF2 zónový rozvaděč do zdvojené podlahy 60x60cm (2´x2´), pro 8RU (2x4 RU), bílý

Doporučená cena bez DPH: 16 490 Kč

Detail produktu

WME3BL nástěnný rozvaděč TrueEdge, pro 3U aktivní, 3U pasivní zařízení, 1066x726x241mm, černý

Doporučená cena bez DPH: 48 678 Kč

Detail produktu

PZLRB4U zónový rozvaděč pro kabelové trasy, 4U, černý

Doporučená cena bez DPH: 9 970 Kč

Detail produktu

PZLRB2U zónový rozvaděč pro kabelové trasy, 2U, černý

Doporučená cena bez DPH: 8 963 Kč

Detail produktu

CPB12BL konsolidační box pro 12 modulů MINI-COM, černý

Doporučená cena bez DPH: 6 762 Kč

Detail produktu

CPB24BL konsolidační box pro 24 modulů MINI-COM, černý

Doporučená cena bez DPH: 7 828 Kč

Detail produktu


Instalační metalické kabely s plášti B2ca

AC6U-B2ca-305OR2 kabel U/UTP, AWG23, kat. 6A, LSZH B2ca s1a d0 a1, 305m box, oranžový

Doporučená cena bez DPH: 7 657 Kč

Detail produktu

GFOM4PDC04LU-B2ca optický kabel, PDC - těsná ochrana, 4x50um OM4, univerzální, HFFR-LS, černý

Doporučená cena bez DPH: 41,0 Kč

Detail produktu

GF008PDC24LU-B2ca optický kabel, PDC - těsná ochrana, 24x9um OS2, univerzální, B2ca, HFFR-LS, černý

Doporučená cena bez DPH: 71,0 Kč

Detail produktu

PUW6C04WH-CE kabel PanNet U/UTP, kat. 6, LSZH , AWG24, B2ca-s1-d1-a1, bílý, box 305m

Doporučená cena bez DPH: 16 500 Kč

Detail produktu

GFOM4ADT48WRRLU-B2ca optický kabel, ADVENTUM Multi Dry Tube, 48xOM4, univerzální, LSHF B2ca, černý

Doporučená cena bez DPH: 318 Kč

Detail produktu

RailSafe C6S/FTP-B2ca-500GY kabel RailSafe S/FTP, AWG23, kat. 6, LSZH B2ca s1a d0 a1, 500m cívka, šedý

Doporučená cena bez DPH: 15 907 Kč

Detail produktu

AC6S/FTP-B2ca-500OR kabel S/FTP, AWG23, kat. 6A LSZH, B2ca s1a,d0,a1, 500m cívka, oranžový

Doporučená cena bez DPH: 12 021 Kč

Detail produktu

GFOM3ADT48WRRLU-B2ca optický kabel, ADVENTUM Multi Dry Tube, 48xOM3, univerzální, LSHF B2ca, černý

Doporučená cena bez DPH: 181 Kč

Detail produktu

C6U-B2ca-1000OR kabel U/UTP, AWG23, kat. 6, HFFR-LS B2ca s1a d1 a1, 1000m cívka, oranžový

Doporučená cena bez DPH: 22 203 Kč

Detail produktu

UM10-B2ca-500OR kabel S/FTP, kat. 7, AWG23, HFFR-LS B2ca s1a d0 a1, 500m cívka, oranžový

Doporučená cena bez DPH: 15 206 Kč

Detail produktu


Audio a video moduly

CHD15HDSCWHY modul se zásuvkou DE-15 F, bílý

Doporučená cena bez DPH: 1 305 Kč

Detail produktu

CMBA75BLY modul MINI-COM, BNC spojka 75 Ohm, černý

Doporučená cena bez DPH: 461 Kč

Detail produktu

CM35MSCBLY modul MINI-COM, stereo spojka jack 3,5mm, černý

Doporučená cena bez DPH: 535 Kč

Detail produktu

CMFSRAWY koaxová spojka MINI-COM, typ F, 75 Ohm, arkticky bílá

Doporučená cena bez DPH: 644 Kč

Detail produktu

2CKA000230A0432 zásuvka HDMI přímá, 0230-0-0432, šedá

Doporučená cena bez DPH: 2 753 Kč

Detail produktu

NKHDMIWH modul NetKey, HDMI spojka, bílý

Doporučená cena bez DPH: 2 178 Kč

Detail produktu

CMBAWHY modul MINI-COM, BNC spojka 50 Ohm, bílý

Doporučená cena bez DPH: 411 Kč

Detail produktu

NKFWH koaxová spojka, typ F, 75 Ohm, NetKey, bílá

Doporučená cena bez DPH: 143 Kč

Detail produktu

CMFAW koaxová spojka MINI-COM, typ F, 75 Ohm, arkticky bílá

Doporučená cena bez DPH: 206 Kč

Detail produktu

CMFEI koaxová spojka MINI-COM, typ F, 75 Ohm, slonová kost

Doporučená cena bez DPH: 206 Kč

Detail produktu


Optické konektory pro přímé konektorování na vlákno

FLCSMCXBRD klíčovaný konektor OptiCam LC MM 50/125/900um OM3/4, simplex, červený

Doporučená cena bez DPH: 1 021 Kč

Detail produktu

FMCBT2BL-X krytka optických kabelů 1.6/2.0mm, OptiCam, černá, bal. 10 kusů

Doporučená cena bez DPH: 127 Kč

Detail produktu

FLCSMCXCGR klíčovaný konektor OptiCam LC MM 50/125/900um OM3/4, simplex, zelený

Doporučená cena bez DPH: 1 021 Kč

Detail produktu

FLCSMC6BLY konektor OptiCam LC MM 62,5/125/900um, simplex, černý

Doporučená cena bez DPH: 897 Kč

Detail produktu

FST2SCBU konektor OptiCam ST SM 9/125/900um, simplex, modrý

Doporučená cena bez DPH: 626 Kč

Detail produktu

FAOC-LC-UPC-SM-R-25 krimpovací optický konektor LC/UPC, singlemode, pro vlákno 900 um nebo 250um

Doporučená cena bez DPH: 197 Kč

Detail produktu

FAOC-SC-APC-SM-R-30 krimpovací optický konektor SC/APC, singlemode, pro kabel 3mm

Doporučená cena bez DPH: 89,0 Kč

Detail produktu

FLCSSCABL klíčovaný konektor OptiCam LC SM 9/125/900um, simplex, černý

Doporučená cena bez DPH: 1 098 Kč

Detail produktu

FLCSSCBUY konektor OptiCam LC SM 9/125/900um, simplex, modrý

Doporučená cena bez DPH: 897 Kč

Detail produktu

FAOC-LC-APC-SM-R-25 krimpovací optický konektor LC/APC, singlemode, pro vlákno 900 um nebo 250um

Doporučená cena bez DPH: 197 Kč

Detail produktu

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies