Infrastruktura pro IP konvergované budovy

Infrastruktura budov se stále rychleji mění. Proprietární sběrnice pro systémy budov jsou nahrazovány systémy používající IP protokol a je tak vytvářena jednotná univerzální infrastruktura, kterou využívají systémy jako IP kamery, přístupové systémy, napájení, řízení LED osvětlení a další.

Jednotná infrastruktura budovy často využívá zónovou topologii kabeláže, která umožnuje snížit pořizovací náklady a umožnit rychlejší a snadnější změny koncových bodů, přidání zařízení, sensorů, čidel apod.

LANCOMAT s.r.o. ve svém produktovém portfoliu nabízí:

  • Zónové boxy a rozvaděče do snížených stropů a dvojitých podlah
  • Kompletní metalickou a optickou konektivitu – kabely s certifikací dle EU direktivy CPR na požární vlastnosti kabelů
  • Modulární propojovací panely a multi-portové modulární boxy, zásuvky, multi-média boxy
  • Datové moduly RJ45, optické konektory, Audio/Video moduly do panelů a boxů
  • RJ45 konektory pro snadnou montáž v Wi-Fi sítích či IP kamerových systémech
  • Optické konektory pro rychlou montáž na optické vlákno páteřních kabelů budovy
  • Boxy pro Wi-fi přístupové body (Access points)
  • Datové rozvaděče určené pro Hlavní distribuční zónu, či jako patrové rozvaděče – v různém provedení
  • Systém pro Active Cable management – monitorování zapojení propojovacích kabelů na propojovacích panelech v rozvaděčích


Zónové rozvaděče

PANDUIT PZBR3 doplněk pro vedení kabelů, bal. 2 kusy

Doporučená cena bez DPH: 516 Kč

Detail produktu

Brand-Rex Limited Z1000-PF2 zónový rozvaděč do zdvojené podlahy 60x60cm (2´x2´), pro 8RU (2x4 RU), bílý

Doporučená cena bez DPH: 16 751 Kč

Detail produktu

PANDUIT PZLRB4U zónový rozvaděč pro kabelové trasy, 4U, černý

Doporučená cena bez DPH: 6 161 Kč

Detail produktu

PANDUIT PZLRB6U zónový rozvaděč pro kabelové trasy, 6U, černý

Doporučená cena bez DPH: 7 462 Kč

Detail produktu

PANDUIT PZRFC víko zónového rozvaděče PZRFExU, černé

Doporučená cena bez DPH: 4 231 Kč

Detail produktu

PANDUIT PZRFE12U zónový rozvaděč do dvojité podlahy, 12U, 19" EIA, černý

Doporučená cena bez DPH: 38 583 Kč

Detail produktu

PANDUIT CUFB48BL konsolidační bod pro 48 pozic MINI-COM, černý

Doporučená cena bez DPH: 8 947 Kč

Detail produktu

PANDUIT PZICE zónový rozvaděč do stropního podhledu, bílý

Doporučená cena bez DPH: 73 572 Kč

Detail produktu

PANDUIT PZLRB2U zónový rozvaděč pro kabelové trasy, 2U, černý

Doporučená cena bez DPH: 5 538 Kč

Detail produktu

Brand-Rex Limited Z1000-PC2 zónový rozvaděč do stropního podhledu 60x60cm (2´x2´), max 5RU, bílý

Doporučená cena bez DPH: 32 903 Kč

Detail produktu

PANDUIT ACE48 konsolidační bod do dvojité popdlahy pro 48 pozic MINI-COM, černý

Doporučená cena bez DPH: 10 890 Kč

Detail produktu

PANDUIT PZC12S nástěnný rozvaděč, 19" EIA, v. 12U (656mm), h. 581mm, š. 635mm, dělený, černý

Doporučená cena bez DPH: 25 339 Kč

Detail produktu

PANDUIT PZICFK-E ventilátor pro zónový rozvaděč PZICE, 220V, bílý

Doporučená cena bez DPH: 12 135 Kč

Detail produktu

PANDUIT PZRFE4U zónový rozvaděč do dvojité podlahy, 4U, 19" EIA, černý

Doporučená cena bez DPH: 26 244 Kč

Detail produktu

PANDUIT PZBR4 doplněk pro vedení kabelů, bal. 2 kusy

Doporučená cena bez DPH: 534 Kč

Detail produktu

PANDUIT CUFMB24BL konsolidační bod pro 24 pozic MINI-COM, černý

Doporučená cena bez DPH: 6 050 Kč

Detail produktu

PANDUIT PZRFE8U zónový rozvaděč do dvojité podlahy, 8U, 19" EIA, černý

Doporučená cena bez DPH: 28 937 Kč

Detail produktu



Instalační metalické kabely s plášti B2ca

SOLARIX SXKD-7A-SSTP-LSOHFR-B2ca kabel S/FTP, kat. 7A, 1200MHz, LSOHFR B2ca s1 d1 a1, cívka 500m, oranžový

Doporučená cena bez DPH: 11 178 Kč

Detail produktu

LEVITON C6UR-B2ca-RIB-305OR kabel U/UTP, kat. 6, HFFR-LS, B2ca s1a d1 a1, 305m cívka, oranžový

Doporučená cena bez DPH: 7 616 Kč

Detail produktu

LEVITON UM10-B2ca-1000OR kabel S/FTP, kat. 7, HFFR-LS, B2ca s1 d0, cívka 1000m, oranžový

Doporučená cena bez DPH: 23 541 Kč

Detail produktu

SOLARIX SXKD-6-UTP-LSOHFR-B2ca kabel U/UTP, kat. 6, LSOHFR B2ca s1 d1 a1, oranžový, cívka 500m

Doporučená cena bez DPH: 6 762 Kč

Detail produktu

SOLARIX SXKD-7-SSTP-LSOHFR-B2ca kabel S/FTP, kat. 7, 1000MHz, LSOHFR B2ca s1 d1 a1, cívka 500m, oranžový

Doporučená cena bez DPH: 8 625 Kč

Detail produktu

LEVITON C6U-B2ca-Rlx-305OR kabel U/UTP, kat. 6, HFFR-LS, B2ca s1a d1 a1, 305m cívka, oranžový

Doporučená cena bez DPH: 7 616 Kč

Detail produktu

LEVITON C6F/FTP-B2ca-500OR kabel F/FTP, kat. 6, LSZH, B2ca s1a d1 a1, 500m cívka, oranžový

Doporučená cena bez DPH: 18 663 Kč

Detail produktu

PANDUIT PSW7004WH-HED kabel S/FTP, kat. 7, 600MHz, LSZH B2ca s1a d1 a1, bílý, cívka 500m

Doporučená cena bez DPH: 35 747 Kč

Detail produktu

SOLARIX SXKD-6A-STP-LSOHFR-B2ca kabel U/FTP, kat.6A, LSOHFR B2ca s1 d1 a1, oranžový, cívka 500m

Doporučená cena bez DPH: 7 107 Kč

Detail produktu



Audio a video moduly

PANDUIT CM35MSCBLY modul MINI-COM, stereo spojka jack 3,5mm, černý

Doporučená cena bez DPH: 431 Kč

Detail produktu

PANDUIT CMBPBIWY repro modul MINI-COM, černé označení, šedobílý

Doporučená cena bez DPH: 161 Kč

Detail produktu

PANDUIT NKRTMRWH modul NetKey s RCA spojkou - červený, bílý

Doporučená cena bez DPH: 332 Kč

Detail produktu

PANDUIT NKRSMYWHY modul NetKey s letovacím RCA konektorem - žlutý, bílý

Doporučená cena bez DPH: 215 Kč

Detail produktu

PANDUIT NKRSMRWHY modul NetKey s letovacím RCA konektorem - červený, bílý

Doporučená cena bez DPH: 215 Kč

Detail produktu

PANDUIT CMBA75AWY modul MINI-COM, BNC spojka 75 Ohm, arkticky bílá

Doporučená cena bez DPH: 372 Kč

Detail produktu

PANDUIT CMBPBWHY repro modul MINI-COM, černé označení, bílý

Doporučená cena bez DPH: 161 Kč

Detail produktu

PANDUIT CMSVCWHY spojka S-Video, MINI-COM, bílá

Doporučená cena bez DPH: 710 Kč

Detail produktu

PANDUIT NKRPMYAW modul NetKey s RCA konektorem - žlutý, arkticky bílý

Doporučená cena bez DPH: 454 Kč

Detail produktu

PANDUIT CMFAW koaxová spojka MINI-COM, typ F, 75 Ohm, arkticky bílá

Doporučená cena bez DPH: 167 Kč

Detail produktu

PANDUIT CM35MSSWH modul MINI-COM, stereo zásuvka jack 3,5mm, letovací, bílý

Doporučená cena bez DPH: 326 Kč

Detail produktu

PANDUIT CMFSRAWY koaxová spojka MINI-COM, typ F, 75 Ohm, arkticky bílá

Doporučená cena bez DPH: 520 Kč

Detail produktu

PANDUIT NKHDMIAW modul NetKey, HDMI spojka, arkticky bílý

Doporučená cena bez DPH: 1 758 Kč

Detail produktu

PANDUIT NKHDMIWH modul NetKey, HDMI spojka, bílý

Doporučená cena bez DPH: 1 758 Kč

Detail produktu

LEGRAND 774185 zásuvka HDMI v. 1.3, Valena, béžová

Doporučená cena bez DPH: 1 240 Kč

Detail produktu

PANDUIT NK35MSCWH modul NetKey, stereo spojka jack 3,5mm, bílý

Doporučená cena bez DPH: 343 Kč

Detail produktu

LEGRAND 78757 zásuvka HD15, 2 modul, bílá

Doporučená cena bez DPH: 764 Kč

Detail produktu

PANDUIT CJRWWH modul MINI-COM s RCA konektorem - bílý, bílý

Doporučená cena bez DPH: 214 Kč

Detail produktu

PANDUIT CJRYWH modul MINI-COM s RCA konektorem - žlutý, bílá

Doporučená cena bez DPH: 214 Kč

Detail produktu

PANDUIT NKBNCMWHY modul NetKey, typ BNC spojka, 50 Ohm, bílá

Doporučená cena bez DPH: 288 Kč

Detail produktu



Optické konektory pro přímé konektorování na vlákno

PANDUIT FLCSMC6BLY konektor OptiCam LC MM 62,5/125/900um, simplex, černý

Doporučená cena bez DPH: 540 Kč

Detail produktu

FAOC-SC-APC-SM-R-30 krimpovací optický konektor SC/APC, singlemode, pro kabel 3mm

Doporučená cena bez DPH: 88,0 Kč

Detail produktu

FAOC-LC-APC-SM-R-25 krimpovací optický konektor LC/APC, singlemode, pro vlákno 900 um nebo 250um

Doporučená cena bez DPH: 196 Kč

Detail produktu

FAOC-SC-UPC-OM2-R-25 krimpovací optický konektor SC/UPC, multimode 50/125um OM2, pro vlákno 900um nebo 250um

Doporučená cena bez DPH: 88,0 Kč

Detail produktu

FAOC-LC-UPC-OM3-R-25 krimpovací optický konektor LC/UPC, multimode 50/125um OM3, pro vlákno 900 um nebo 250um

Doporučená cena bez DPH: 196 Kč

Detail produktu

FAOC-LC-UPC-OM4-R-25 krimpovací optický konektor LC/UPC, multimode 50/125um OM4, pro vlákno 900 um nebo 250um

Doporučená cena bez DPH: 196 Kč

Detail produktu

PANDUIT F250BT-C trubička pro optická vlákna 250um, OptiCam, bal. 100 kusů

Doporučená cena bez DPH: 884 Kč

Detail produktu

PANDUIT FSCMCXAQ konektor OptiCam SC MM 50/125/900um OM3/OM4, simplex, černý

Doporučená cena bez DPH: 484 Kč

Detail produktu

FAOC-SC-UPC-OM4-R-25 krimpovací optický konektor SC/UPC, multimode 50/125um OM4, pro vlákno 900um nebo 250um

Doporučená cena bez DPH: 88,0 Kč

Detail produktu

PANDUIT FMCBT2BL-X krytka optických kabelů 1.6/2.0mm, OptiCam, černá, bal. 10 kusů

Doporučená cena bez DPH: 102 Kč

Detail produktu

FAOC-SC-UPC-OM1-R-25 krimpovací optický konektor SC/UPC, multimode 62,5/125um OM1, pro vlákno 900um nebo 250um

Doporučená cena bez DPH: 88,0 Kč

Detail produktu

FAOC-SC-APC-SM-R-U krimpovací optický konektor SC/APC, singlemode, univerzální pro 250um, 900um, 2mm, 3mm

Doporučená cena bez DPH: 88,0 Kč

Detail produktu

PANDUIT FSCMC6EI konektor OptiCam SC MM 62,5/125/900um, simplex, slonová kost

Doporučená cena bez DPH: 460 Kč

Detail produktu

PANDUIT FSTMPC5BL konektor OptiCam ST MM 50/125/900um, simplex, černý

Doporučená cena bez DPH: 434 Kč

Detail produktu

PANDUIT FST2SCBU konektor OptiCam ST SM 9/125/900um, simplex, modrý

Doporučená cena bez DPH: 555 Kč

Detail produktu

PANDUIT FLCSSCBUY konektor OptiCam LC SM 9/125/900um, simplex, modrý

Doporučená cena bez DPH: 860 Kč

Detail produktu

PANDUIT FSCMPC5BL konektor OptiCam SC MM 50/125/900um, simplex, černý

Doporučená cena bez DPH: 434 Kč

Detail produktu

FAOC-SC-UPC-OM2-R-U krimpovací optický konektor SC/UPC, multimode OM2, univerzální pro 250um, 900um, 2mm, 3mm

Doporučená cena bez DPH: 88,0 Kč

Detail produktu

PANDUIT FSC2SCBU konektor OptiCam SC2 SM 9/125/900um, simplex, modrý

Doporučená cena bez DPH: 555 Kč

Detail produktu

PANDUIT FMCBT3BL-X krytka optických kabelů 3mm, OptiCam, černá, bal. 10 kusů

Doporučená cena bez DPH: 102 Kč

Detail produktu