Infrastruktura pro IP konvergované budovy

Infrastruktura budov se stále rychleji mění. Proprietární sběrnice pro systémy budov jsou nahrazovány systémy používající IP protokol a je tak vytvářena jednotná univerzální infrastruktura, kterou využívají systémy jako IP kamery, přístupové systémy, napájení, řízení LED osvětlení a další.

Jednotná infrastruktura budovy často využívá zónovou topologii kabeláže, která umožnuje snížit pořizovací náklady a umožnit rychlejší a snadnější změny koncových bodů, přidání zařízení, sensorů, čidel apod.

LANCOMAT s.r.o. ve svém produktovém portfoliu nabízí:

  • Zónové boxy a rozvaděče do snížených stropů a dvojitých podlah
  • Kompletní metalickou a optickou konektivitu – kabely s certifikací dle EU direktivy CPR na požární vlastnosti kabelů
  • Modulární propojovací panely a multi-portové modulární boxy, zásuvky, multi-média boxy
  • Datové moduly RJ45, optické konektory, Audio/Video moduly do panelů a boxů
  • RJ45 konektory pro snadnou montáž v Wi-Fi sítích či IP kamerových systémech
  • Optické konektory pro rychlou montáž na optické vlákno páteřních kabelů budovy
  • Boxy pro Wi-fi přístupové body (Access points)
  • Datové rozvaděče určené pro Hlavní distribuční zónu, či jako patrové rozvaděče – v různém provedení
  • Systém pro Active Cable management – monitorování zapojení propojovacích kabelů na propojovacích panelech v rozvaděčích


Zónové rozvaděče

PANDUIT WME3BL nástěnný rozvaděč TrueEdge, pro 3U aktivní, 3U pasivní zařízení, 1066x726x241mm, černý

Doporučená cena bez DPH: 31 575 Kč

Detail produktu

LEVITON Z1000-PF2 zónový rozvaděč do zdvojené podlahy 60x60cm (2´x2´), pro 8RU (2x4 RU), bílý

Doporučená cena bez DPH: 14 087 Kč

Detail produktu

PANDUIT CUFB48BL konsolidační box pro 48 pozic MINI-COM, černý

Doporučená cena bez DPH: 9 393 Kč

Detail produktu

PANDUIT PZICFK-E ventilátor pro zónový rozvaděč PZICE, 220V, bílý

Doporučená cena bez DPH: 12 739 Kč

Detail produktu

PANDUIT PZLRB4U zónový rozvaděč pro kabelové trasy, 4U, černý

Doporučená cena bez DPH: 6 468 Kč

Detail produktu

PANDUIT PZICE zónový rozvaděč do stropního podhledu, bílý

Doporučená cena bez DPH: 77 236 Kč

Detail produktu

PANDUIT PZLRB2U zónový rozvaděč pro kabelové trasy, 2U, černý

Doporučená cena bez DPH: 5 814 Kč

Detail produktu

PANDUIT CUFMB24BL konsolidační box pro 24 pozic MINI-COM, černý

Doporučená cena bez DPH: 6 352 Kč

Detail produktu

PANDUIT CPB12BL konsolidační box pro 12 modulů MINI-COM, černý

Doporučená cena bez DPH: 4 578 Kč

Detail produktu

PANDUIT PZBR4 doplněk pro vedení kabelů, bal. 2 kusy

Doporučená cena bez DPH: 560 Kč

Detail produktu

LEVITON Z1000-PC2 zónový rozvaděč do stropního podhledu 60x60cm (2´x2´), max 5RU, bílý

Doporučená cena bez DPH: 27 673 Kč

Detail produktu

PANDUIT CPB24BL konsolidační box pro 24 modulů MINI-COM, černý

Doporučená cena bez DPH: 5 298 Kč

Detail produktu

PANDUIT CPB6BL konsolidační box pro 6 modulů MINI-COM, černý

Doporučená cena bez DPH: 4 174 Kč

Detail produktu

PANDUIT WME9BL nástěnný rozvaděč TrueEdge, pro 9U aktivní, 9U pasivní zařízení, 1066x726x508mm, černý

Doporučená cena bez DPH: 39 407 Kč

Detail produktu

PANDUIT PZLRB6U zónový rozvaděč pro kabelové trasy, 6U, černý

Doporučená cena bez DPH: 7 833 Kč

Detail produktu

PANDUIT CPB48BL konsolidační box pro 48 modulů MINI-COM, černý

Doporučená cena bez DPH: 6 070 Kč

Detail produktu

PANDUIT WME6BL nástěnný rozvaděč TrueEdge, pro 6U aktivní, 6U pasivní zařízení, 1066x726x375mm, černý

Doporučená cena bez DPH: 35 714 Kč

Detail produktu

PANDUIT PZBR3 doplněk pro vedení kabelů, bal. 2 kusy

Doporučená cena bez DPH: 542 Kč

Detail produktu



Instalační metalické kabely s plášti B2ca

LEVITON C6U-B2ca-Rlx-305OR kabel U/UTP, AWG23, kat. 6, HFFR-LS, B2ca s1a d1 a1, 305m box, oranžový

Doporučená cena bez DPH: 7 241 Kč

Detail produktu

SOLARIX SXKD-6A-STP-LSOH-B2ca kabel U/FTP, kat.6A, LSOH B2ca s1a d1 a1, oranžový, cívka 500m

Doporučená cena bez DPH: 6 818 Kč

Detail produktu

BELDEN BE-2424DB/R305 kabel U/UTP, kat6, LSOH AWG24, B2ca-s1,d1,a1, modrý cívka 305m

Doporučená cena bez DPH: 9 554 Kč

Detail produktu

LEVITON C6U/FTP-B2ca-500OR kabel U/FTP, AWG23, kat. 6, LSZH, B2ca s1a d1 a1, 500m cívka, oranžový

Doporučená cena bez DPH: 9 802 Kč

Detail produktu

LEVITON C6S/FTP-B2ca-500OR kabel S/FTP, AWG23, kat. 6, LSZH, B2ca s1a d0 a1, 500m cívka, oranžový

Doporučená cena bez DPH: 14 041 Kč

Detail produktu

SOLARIX SXKD-5E-FTP-LSOHFR-B2ca kabel F/UTP, kat.5E, LSOHFR B2ca s1 d1 a1, oranžový, cívka 500m

Doporučená cena bez DPH: 5 606 Kč

Detail produktu

PANDUIT PUW6AV04BU-EG kabel U/UTP, kat. 6A, Vari-Matrix, LSZH, B2ca-s1-d1-a1,modrý, cívka 305m

Doporučená cena bez DPH: 25 723 Kč

Detail produktu

LEVITON UM10-B2ca-500OR kabel S/FTP, kat. 7, AWG23, HFFR-LS, B2ca s1a d0 a1 , 500m cívka, oranžový

Doporučená cena bez DPH: 14 817 Kč

Detail produktu

LEVITON C6U-B2ca-500OR kabel U/UTP, AWG23, kat. 6, HFFR-LS, B2ca s1a d1 a1, 500m cívka, oranžový

Doporučená cena bez DPH: 11 871 Kč

Detail produktu

LEVITON AC6-DCZ-B2ca-Rlx-305OR kabel U/FTP AWG26, kat.6A LSZH, B2ca s1a,d1,a1, 305m box, oranžový - do 70m přenos.kanálu

Doporučená cena bez DPH: 7 556 Kč

Detail produktu

LEVITON AC6U-B2ca-500OR1 kabel U/UTP, AWG23, kat. 6A LSZH (oranžový) B2ca s1a d1 a1, balení 500m

Doporučená cena bez DPH: 17 728 Kč

Detail produktu

SOLARIX SXKD-7A-SSTP-LSOHFR-B2ca kabel S/FTP, kat. 7A, 1200MHz, LSOHFR B2ca s1 d1 a1, oranžový, cívka 500m

Doporučená cena bez DPH: 10 530 Kč

Detail produktu

LEVITON AC6U-B2ca-500OR2 kabel U/UTP, AWG23, kat. 6A LSZH B2ca s1a d0 a1, 500m cívka, oranžový

Doporučená cena bez DPH: 16 162 Kč

Detail produktu

LEVITON C6U-B2ca-500OR4 kabel U/UTP, AWG24, kat. 6, HFFR-LS, B2ca s1a d1 a1, 500m cívka, oranžový

Doporučená cena bez DPH: 9 381 Kč

Detail produktu

PANDUIT PUW6C04WH-CE kabel PanNet U/UTP, kat. 6, LSZH , AWG24, B2ca-s1-d1-a1, bílý, box 305m

Doporučená cena bez DPH: 11 873 Kč

Detail produktu

LEVITON C6U-B2ca-B305OR4 kabel U/UTP, AWG24, kat. 6, HFFR-LS, B2ca s1a d1 a1, 305m box, oranžový

Doporučená cena bez DPH: 5 724 Kč

Detail produktu

SOLARIX SXKD-6A-STP-LSOHFR-B2ca kabel U/FTP, kat.6A, LSOHFR B2ca s1 d1 a1, oranžový, cívka 500m

Doporučená cena bez DPH: 7 424 Kč

Detail produktu

LEVITON C6U/FTP-B2ca-B305OR kabel U/FTP, AWG23, kat. 6, LSZH, B2ca s1a d1 a1, 305m box, oranžový

Doporučená cena bez DPH: 5 979 Kč

Detail produktu

PANDUIT PSW7004WH-HED kabel S/FTP, kat. 7, 600MHz, LSZH B2ca s1a d1 a1, bílý, cívka 500m

Doporučená cena bez DPH: 37 527 Kč

Detail produktu

LEVITON C6F/FTP-B2ca-500OR kabel F/FTP, AWG23, kat. 6, LSZH, B2ca s1a d1 a1, 500m cívka, oranžový

Doporučená cena bez DPH: 12 803 Kč

Detail produktu



Audio a video moduly

PANDUIT NKFBL koaxová spojka, typ F, 75 Ohm, NetKey, černá

Doporučená cena bez DPH: 121 Kč

Detail produktu

PANDUIT NK35MSSWH modul NetKey, stereo zásuvka jack 3,5mm, letovací, bílý

Doporučená cena bez DPH: 497 Kč

Detail produktu

PANDUIT CMD15HDIWY modul MINI-COM se zásuvkou DE-15 F, šedobílý

Doporučená cena bez DPH: 1 105 Kč

Detail produktu

12.42.0105 keystone spojka, F konektor, bílá

Doporučená cena bez DPH: 47,0 Kč

Detail produktu

PANDUIT NKHDMIAW modul NetKey, HDMI spojka, arkticky bílý

Doporučená cena bez DPH: 1 846 Kč

Detail produktu

25.92.0122 keystone spojka USB A(F) - USB B(F), bílá

Doporučená cena bez DPH: 37,0 Kč

Detail produktu

PANDUIT NKFWH koaxová spojka, typ F, 75 Ohm, NetKey, bílá

Doporučená cena bez DPH: 121 Kč

Detail produktu

PANDUIT CMBA75WHY modul MINI-COM, BNC spojka 75 Ohm, bílý

Doporučená cena bez DPH: 391 Kč

Detail produktu

LEGRAND 78757 zásuvka HD15, 2 modul, bílá

Doporučená cena bez DPH: 787 Kč

Detail produktu

PANDUIT NK35MSCWH modul NetKey, stereo spojka jack 3,5mm, bílý

Doporučená cena bez DPH: 360 Kč

Detail produktu

PANDUIT CMBAWHY modul MINI-COM, BNC spojka 50 Ohm, bílý

Doporučená cena bez DPH: 348 Kč

Detail produktu

PANDUIT CM35MSCBLY modul MINI-COM, stereo spojka jack 3,5mm, černý

Doporučená cena bez DPH: 453 Kč

Detail produktu

PANDUIT CMBA75AWY modul MINI-COM, BNC spojka 75 Ohm, arkticky bílá

Doporučená cena bez DPH: 391 Kč

Detail produktu

PANDUIT NKHDMIWH modul NetKey, HDMI spojka, bílý

Doporučená cena bez DPH: 1 846 Kč

Detail produktu

PANDUIT CHD15HDSCWHY modul se zásuvkou DE-15 F, bílý

Doporučená cena bez DPH: 1 105 Kč

Detail produktu

PANDUIT CM35MSCIWY modul MINI-COM, stereo spojka jack 3,5mm, šedobílý

Doporučená cena bez DPH: 453 Kč

Detail produktu

PANDUIT NKHDMIIW modul NetKey, HDMI spojka, šedobílý

Doporučená cena bez DPH: 1 846 Kč

Detail produktu

PANDUIT NKRSMBWHY modul NetKey s letovacím RCA konektorem - černý, bílý

Doporučená cena bez DPH: 227 Kč

Detail produktu

PANDUIT CMBABLY modul MINI-COM, BNC spojka 50 Ohm, černý

Doporučená cena bez DPH: 348 Kč

Detail produktu

PANDUIT NKUSBAAWH modul NetKey, USB spojka, bílá

Doporučená cena bez DPH: 1 604 Kč

Detail produktu



Optické konektory pro přímé konektorování na vlákno

FAOC-LC-APC-SM-R-25 krimpovací optický konektor LC/APC, singlemode, pro vlákno 900 um nebo 250um

Doporučená cena bez DPH: 189 Kč

Detail produktu

PANDUIT FSC2MC5BL konektor OptiCam SC2 MM 50/125/900um, simplex, černý

Doporučená cena bez DPH: 514 Kč

Detail produktu

PANDUIT FLCSMCXGVL klíčovaný konektor OptiCam LC MM 50/125/900um OM3/4, simplex, fialový

Doporučená cena bez DPH: 710 Kč

Detail produktu

PANDUIT FLCSSCDYL klíčovaný konektor OptiCam LC SM 9/125/900um, simplex, žlutý

Doporučená cena bez DPH: 1 022 Kč

Detail produktu

FAOC-LC-UPC-SM-R-25 krimpovací optický konektor LC/UPC, singlemode, pro vlákno 900 um nebo 250um

Doporučená cena bez DPH: 189 Kč

Detail produktu

FAOC-SC-UPC-SM-R-25 krimpovací optický konektor SC/UPC, singlemode, pro vlákno 900um nebo 250um

Doporučená cena bez DPH: 85,0 Kč

Detail produktu

PANDUIT FLCSMC5BLY konektor OptiCam LC MM 50/125/900um, simplex, černý

Doporučená cena bez DPH: 220 Kč

Detail produktu

FAOC-SC-UPC-OM1-R-25 krimpovací optický konektor SC/UPC, multimode 62,5/125um OM1, pro vlákno 900um nebo 250um

Doporučená cena bez DPH: 85,0 Kč

Detail produktu

PANDUIT FLCSSCABL klíčovaný konektor OptiCam LC SM 9/125/900um, simplex, černý

Doporučená cena bez DPH: 1 022 Kč

Detail produktu

FAOC-SC-UPC-SM-R-U krimpovací optický konektor SC/UPC, singlemode, univerzální pro 250um, 900um, 2mm, 3mm

Doporučená cena bez DPH: 85,0 Kč

Detail produktu

PANDUIT FLCSMCXABL klíčovaný konektor OptiCam LC MM 50/125/900um OM3/4, simplex, černý

Doporučená cena bez DPH: 710 Kč

Detail produktu

PANDUIT FSCMPC5BL konektor OptiCam SC MM 50/125/900um, simplex, černý

Doporučená cena bez DPH: 199 Kč

Detail produktu

PANDUIT FLCSMCXFDB klíčovaný konektor OptiCam LC MM 50/125/900um OM3/4, simplex, modrý

Doporučená cena bez DPH: 710 Kč

Detail produktu

FAOC-SC-APC-SM-R-30 krimpovací optický konektor SC/APC, singlemode, pro kabel 3mm

Doporučená cena bez DPH: 85,0 Kč

Detail produktu

PANDUIT FLCSSCFDB klíčovaný konektor OptiCam LC SM 9/125/900um, simplex, modrý

Doporučená cena bez DPH: 1 022 Kč

Detail produktu

FAOC-SC-APC-SM-R-U krimpovací optický konektor SC/APC, singlemode, univerzální pro 250um, 900um, 2mm, 3mm

Doporučená cena bez DPH: 85,0 Kč

Detail produktu

PANDUIT FLCSMCXEOR klíčovaný konektor OptiCam LC MM 50/125/900um OM3/4, simplex, oranžový

Doporučená cena bez DPH: 710 Kč

Detail produktu

PANDUIT FSC2SCBU konektor OptiCam SC2 SM 9/125/900um, simplex, modrý

Doporučená cena bez DPH: 583 Kč

Detail produktu

PANDUIT FLCSMC6BLY konektor OptiCam LC MM 62,5/125/900um, simplex, černý

Doporučená cena bez DPH: 567 Kč

Detail produktu

PANDUIT FLCSMCXDYL klíčovaný konektor OptiCam LC MM 50/125/900um OM3/4, simplex, žlutý

Doporučená cena bez DPH: 710 Kč

Detail produktu

Zavolejte nám.

Jak nakupovat ?

Zápůjčky, služby, konzultace, sváry a měření

 

Systémová záruka

 

Mimořádné opatření proti koronaviru