Infrastruktura pro IP konvergované budovy

Infrastruktura budov se stále rychleji mění. Proprietární sběrnice pro systémy budov jsou nahrazovány systémy používající IP protokol a je tak vytvářena jednotná univerzální infrastruktura, kterou využívají systémy jako IP kamery, přístupové systémy, napájení, řízení LED osvětlení a další.

Jednotná infrastruktura budovy často využívá zónovou topologii kabeláže, která umožnuje snížit pořizovací náklady a umožnit rychlejší a snadnější změny koncových bodů, přidání zařízení, sensorů, čidel apod.

LANCOMAT s.r.o. ve svém produktovém portfoliu nabízí:

  • Zónové boxy a rozvaděče do snížených stropů a dvojitých podlah
  • Kompletní metalickou a optickou konektivitu – kabely s certifikací dle EU direktivy CPR na požární vlastnosti kabelů
  • Modulární propojovací panely a multi-portové modulární boxy, zásuvky, multi-média boxy
  • Datové moduly RJ45, optické konektory, Audio/Video moduly do panelů a boxů
  • RJ45 konektory pro snadnou montáž v Wi-Fi sítích či IP kamerových systémech
  • Optické konektory pro rychlou montáž na optické vlákno páteřních kabelů budovy
  • Boxy pro Wi-fi přístupové body (Access points)
  • Datové rozvaděče určené pro Hlavní distribuční zónu, či jako patrové rozvaděče – v různém provedení
  • Systém pro Active Cable management – monitorování zapojení propojovacích kabelů na propojovacích panelech v rozvaděčích


Zónové rozvaděče

PANDUIT PZBR3 doplněk pro vedení kabelů, bal. 2 kusy

Doporučená cena bez DPH: 562 Kč

Detail produktu

PANDUIT PZICFK-E ventilátor pro zónový rozvaděč PZICE, 220V, bílý

Doporučená cena bez DPH: 13 220 Kč

Detail produktu

PANDUIT CPB48BL konsolidační box pro 48 modulů MINI-COM, černý

Doporučená cena bez DPH: 6 299 Kč

Detail produktu

PANDUIT PZLRB4U zónový rozvaděč pro kabelové trasy, 4U, černý

Doporučená cena bez DPH: 6 712 Kč

Detail produktu

PANDUIT CPB12BL konsolidační box pro 12 modulů MINI-COM, černý

Doporučená cena bez DPH: 4 750 Kč

Detail produktu

PANDUIT PZBR4 doplněk pro vedení kabelů, bal. 2 kusy

Doporučená cena bez DPH: 581 Kč

Detail produktu

PANDUIT PZRFC víko zónového rozvaděče PZRFExU, černé

Doporučená cena bez DPH: 4 475 Kč

Detail produktu

PANDUIT PZLRB6U zónový rozvaděč pro kabelové trasy, 6U, černý

Doporučená cena bez DPH: 8 129 Kč

Detail produktu

PANDUIT CPB6BL konsolidační box pro 6 modulů MINI-COM, černý

Doporučená cena bez DPH: 4 331 Kč

Detail produktu

PANDUIT PZICE zónový rozvaděč do stropního podhledu, bílý

Doporučená cena bez DPH: 80 151 Kč

Detail produktu

PANDUIT PZRFE8U zónový rozvaděč do dvojité podlahy, 8U, 19" EIA, černý

Doporučená cena bez DPH: 31 524 Kč

Detail produktu

LEVITON Z1000-PC2 zónový rozvaděč do stropního podhledu 60x60cm (2´x2´), max 5RU, bílý

Doporučená cena bez DPH: 28 717 Kč

Detail produktu

PANDUIT CUFB48BL konsolidační box pro 48 pozic MINI-COM, černý

Doporučená cena bez DPH: 9 747 Kč

Detail produktu

LEVITON Z1000-PF2 zónový rozvaděč do zdvojené podlahy 60x60cm (2´x2´), pro 8RU (2x4 RU), bílý

Doporučená cena bez DPH: 14 619 Kč

Detail produktu

PANDUIT CPB24BL konsolidační box pro 24 modulů MINI-COM, černý

Doporučená cena bez DPH: 5 498 Kč

Detail produktu

PANDUIT CUFMB24BL konsolidační box pro 24 pozic MINI-COM, černý

Doporučená cena bez DPH: 6 591 Kč

Detail produktu

PANDUIT PZLRB2U zónový rozvaděč pro kabelové trasy, 2U, černý

Doporučená cena bez DPH: 6 034 Kč

Detail produktu

PANDUIT PZRFE4U zónový rozvaděč do dvojité podlahy, 4U, 19" EIA, černý

Doporučená cena bez DPH: 28 590 Kč

Detail produktu



Instalační metalické kabely s plášti B2ca

PANDUIT PSW7004WH-HED kabel S/FTP, kat. 7, 600MHz, LSZH B2ca s1a d1 a1, bílý, cívka 500m

Doporučená cena bez DPH: 38 943 Kč

Detail produktu

LEVITON C6U/FTP-B2ca-B305OR kabel U/FTP, AWG23, kat. 6, LSZH, B2ca s1a d1 a1, 305m box, oranžový

Doporučená cena bez DPH: 6 205 Kč

Detail produktu

LEVITON C6F/FTP-B2ca-500OR kabel F/FTP, AWG23, kat. 6, LSZH, B2ca s1a d1 a1, 500m cívka, oranžový

Doporučená cena bez DPH: 13 286 Kč

Detail produktu

SOLARIX SXKD-6-UTP-LSOHFR-B2ca kabel U/UTP, kat. 6, LSOHFR B2ca s1 d1 a1, oranžový, cívka 500m

Doporučená cena bez DPH: 5 985 Kč

Detail produktu

LEVITON AC6S/FTP-B2ca-500OR kabel S/FTP, AWG23, kat. 6A LSZH, B2ca,,s1a,d0,a1, 500m cívka, oranžový

Doporučená cena bez DPH: 15 121 Kč

Detail produktu

SOLARIX SXKD-7-SSTP-LSOHFR-B2ca kabel S/FTP, kat. 7, 1000MHz, LSOHFR B2ca s1 d1 a1, oranžový, cívka 500m

Doporučená cena bez DPH: 9 091 Kč

Detail produktu

LEVITON C6S/FTP-B2ca-500OR kabel S/FTP, AWG23, kat. 6, LSZH, B2ca s1a d0 a1, 500m cívka, oranžový

Doporučená cena bez DPH: 14 571 Kč

Detail produktu

LEVITON AC6U-B2ca-500OR1 kabel U/UTP, AWG23, kat. 6A LSZH (oranžový) B2ca s1a d1 a1, balení 500m

Doporučená cena bez DPH: 18 397 Kč

Detail produktu

LEVITON C6U-B2ca-Rlx-305OR kabel U/UTP, AWG23, kat. 6, HFFR-LS, B2ca s1a d1 a1, 305m box, oranžový

Doporučená cena bez DPH: 7 514 Kč

Detail produktu

LEVITON AC6U/FTP-B2ca-500OR kabel U/FTP, AWG23, kat. 6A LSZH, B2ca,s1a,d1,a1, 500m cívka, oranžový

Doporučená cena bez DPH: 12 854 Kč

Detail produktu

LEVITON UM10-B2ca-1000OR kabel S/FTP, kat. 7, AWG23, HFFR-LS, B2ca s1 d0, 1000m cívka, oranžový

Doporučená cena bez DPH: 30 751 Kč

Detail produktu

LEVITON C6U-B2ca-B305OR4 kabel U/UTP, AWG24, kat. 6, HFFR-LS, B2ca s1a d1 a1, 305m box, oranžový

Doporučená cena bez DPH: 5 940 Kč

Detail produktu

SOLARIX SXKD-5E-FTP-LSOHFR-B2ca kabel F/UTP, kat.5E, LSOHFR B2ca s1 d1 a1, oranžový, cívka 500m

Doporučená cena bez DPH: 5 606 Kč

Detail produktu

LEVITON AC6-DCZ-B2ca-500OR kabel U/FTP AWG26, kat.6A LSZH, B2ca s1a,d1,a1, 500m cívka, oranžový- do 70m přenos.kanálu

Doporučená cena bez DPH: 12 854 Kč

Detail produktu

PANDUIT PUW6AV04WH-EG kabel U/UTP, kat. 6A, Vari-Matrix, LSZH, B2ca-s1-d1-a1,bílý cívka 305m

Doporučená cena bez DPH: 26 694 Kč

Detail produktu

SOLARIX SXKD-7A-SSTP-LSOHFR-B2ca kabel S/FTP, kat. 7A, 1200MHz, LSOHFR B2ca s1 d1 a1, oranžový, cívka 500m

Doporučená cena bez DPH: 10 530 Kč

Detail produktu

PANDUIT PUW6AV04BU-EG kabel U/UTP, kat. 6A, Vari-Matrix, LSZH, B2ca-s1-d1-a1,modrý, cívka 305m

Doporučená cena bez DPH: 26 694 Kč

Detail produktu

PANDUIT PUW6C04WH-CE kabel PanNet U/UTP, kat. 6, LSZH , AWG24, B2ca-s1-d1-a1, bílý, box 305m

Doporučená cena bez DPH: 12 321 Kč

Detail produktu

LEVITON UM10-B2ca-500OR kabel S/FTP, kat. 7, AWG23, HFFR-LS, B2ca s1a d0 a1 , 500m cívka, oranžový

Doporučená cena bez DPH: 15 376 Kč

Detail produktu

SOLARIX SXKD-6A-STP-LSOH-B2ca kabel U/FTP, kat.6A, LSOH B2ca s1a d1 a1, oranžový, cívka 500m

Doporučená cena bez DPH: 6 818 Kč

Detail produktu



Audio a video moduly

PANDUIT CHD15HDSCWHY modul se zásuvkou DE-15 F, bílý

Doporučená cena bez DPH: 1 146 Kč

Detail produktu

PANDUIT CMUSBAAWH modul MINI-COM, USB spojka, bílá

Doporučená cena bez DPH: 957 Kč

Detail produktu

PANDUIT NKFBL koaxová spojka, typ F, 75 Ohm, NetKey, černá

Doporučená cena bez DPH: 126 Kč

Detail produktu

PANDUIT NKRTMRWH modul NetKey s RCA spojkou - červený, bílý

Doporučená cena bez DPH: 361 Kč

Detail produktu

PANDUIT CMFSRWHY koaxová spojka MINI-COM, typ F, 75 Ohm, bílá

Doporučená cena bez DPH: 566 Kč

Detail produktu

25.92.0122 keystone spojka USB A(F) - USB B(F), bílá

Doporučená cena bez DPH: 37,0 Kč

Detail produktu

PANDUIT NKRSMBWHY modul NetKey s letovacím RCA konektorem - černý, bílý

Doporučená cena bez DPH: 235 Kč

Detail produktu

PANDUIT CMD15HDBLY modul MINI-COM se zásuvkou DE-15 F, černý

Doporučená cena bez DPH: 1 146 Kč

Detail produktu

PANDUIT CMFSRAWY koaxová spojka MINI-COM, typ F, 75 Ohm, arkticky bílá

Doporučená cena bez DPH: 566 Kč

Detail produktu

PANDUIT CMBABLY modul MINI-COM, BNC spojka 50 Ohm, černý

Doporučená cena bez DPH: 361 Kč

Detail produktu

PANDUIT CMHDMIWH modul MINI-COM, HDMI spojka, bílý

Doporučená cena bez DPH: 1 102 Kč

Detail produktu

PANDUIT CMFWH koaxová spojka MINI-COM, typ F, 75 Ohm, bílá

Doporučená cena bez DPH: 181 Kč

Detail produktu

LEGRAND 774185 zásuvka HDMI v. 1.3, Valena, béžová

Doporučená cena bez DPH: 1 277 Kč

Detail produktu

PANDUIT CMBA75BLY modul MINI-COM, BNC spojka 75 Ohm, černý

Doporučená cena bez DPH: 405 Kč

Detail produktu

PANDUIT CM35MSSWH modul MINI-COM, stereo zásuvka jack 3,5mm, letovací, bílý

Doporučená cena bez DPH: 355 Kč

Detail produktu

PANDUIT CMBAWHY modul MINI-COM, BNC spojka 50 Ohm, bílý

Doporučená cena bez DPH: 361 Kč

Detail produktu

ABB 2CKA000230A0432 zásuvka HDMI přímá, 0230-0-0432, šedá

Doporučená cena bez DPH: 2 347 Kč

Detail produktu

PANDUIT NKRSMYWHY modul NetKey s letovacím RCA konektorem - žlutý, bílý

Doporučená cena bez DPH: 235 Kč

Detail produktu

PANDUIT NK35MSSWH modul NetKey, stereo zásuvka jack 3,5mm, letovací, bílý

Doporučená cena bez DPH: 516 Kč

Detail produktu

PANDUIT CM35MSCBLY modul MINI-COM, stereo spojka jack 3,5mm, černý

Doporučená cena bez DPH: 470 Kč

Detail produktu



Optické konektory pro přímé konektorování na vlákno

PANDUIT FLCSSCBUY konektor OptiCam LC SM 9/125/900um, simplex, modrý

Doporučená cena bez DPH: 936 Kč

Detail produktu

PANDUIT FSC2MC5BL konektor OptiCam SC2 MM 50/125/900um, simplex, černý

Doporučená cena bez DPH: 533 Kč

Detail produktu

PANDUIT FLCSMC6BLY konektor OptiCam LC MM 62,5/125/900um, simplex, černý

Doporučená cena bez DPH: 588 Kč

Detail produktu

FAOC-SC-UPC-SM-R-25 krimpovací optický konektor SC/UPC, singlemode, pro vlákno 900um nebo 250um

Doporučená cena bez DPH: 89,0 Kč

Detail produktu

FAOC-SC-UPC-OM2-R-U krimpovací optický konektor SC/UPC, multimode OM2, univerzální pro 250um, 900um, 2mm, 3mm

Doporučená cena bez DPH: 89,0 Kč

Detail produktu

PANDUIT FLCSMCXGVL klíčovaný konektor OptiCam LC MM 50/125/900um OM3/4, simplex, fialový

Doporučená cena bez DPH: 737 Kč

Detail produktu

PANDUIT FMCBT2BL-X krytka optických kabelů 1.6/2.0mm, OptiCam, černá, bal. 10 kusů

Doporučená cena bez DPH: 110 Kč

Detail produktu

SCSM9SMPX optický konektor SC, simplex, SM, modrý, pro kabel 3mm

Doporučená cena bez DPH: 36,0 Kč

Detail produktu

PANDUIT FLCSMCXDYL klíčovaný konektor OptiCam LC MM 50/125/900um OM3/4, simplex, žlutý

Doporučená cena bez DPH: 737 Kč

Detail produktu

PANDUIT FSCMPC5BL konektor OptiCam SC MM 50/125/900um, simplex, černý

Doporučená cena bez DPH: 473 Kč

Detail produktu

PANDUIT FLCSMCXABL klíčovaný konektor OptiCam LC MM 50/125/900um OM3/4, simplex, černý

Doporučená cena bez DPH: 737 Kč

Detail produktu

PANDUIT FLCSMCXEOR klíčovaný konektor OptiCam LC MM 50/125/900um OM3/4, simplex, oranžový

Doporučená cena bez DPH: 737 Kč

Detail produktu

FAOC-SC-UPC-SM-R-U krimpovací optický konektor SC/UPC, singlemode, univerzální pro 250um, 900um, 2mm, 3mm

Doporučená cena bez DPH: 89,0 Kč

Detail produktu

FAOC-SC-APC-SM-R-U krimpovací optický konektor SC/APC, singlemode, univerzální pro 250um, 900um, 2mm, 3mm

Doporučená cena bez DPH: 89,0 Kč

Detail produktu

PANDUIT FLCSSCBRD klíčovaný konektor OptiCam LC SM 9/125/900um, simplex, červený

Doporučená cena bez DPH: 1 061 Kč

Detail produktu

FAOC-SC-UPC-OM3-R-25 krimpovací optický konektor SC/UPC, multimode 50/125um OM3, pro vlákno 900um nebo 250um

Doporučená cena bez DPH: 89,0 Kč

Detail produktu

PANDUIT FSCMCXAQ konektor OptiCam SC MM 50/125/900um OM3/OM4, simplex, černý

Doporučená cena bez DPH: 527 Kč

Detail produktu

FAOC-SC-UPC-OM2-R-25 krimpovací optický konektor SC/UPC, multimode 50/125um OM2, pro vlákno 900um nebo 250um

Doporučená cena bez DPH: 89,0 Kč

Detail produktu

FAOC-SC-UPC-OM4-R-25 krimpovací optický konektor SC/UPC, multimode 50/125um OM4, pro vlákno 900um nebo 250um

Doporučená cena bez DPH: 89,0 Kč

Detail produktu

PANDUIT FST2SCBU konektor OptiCam ST SM 9/125/900um, simplex, modrý

Doporučená cena bez DPH: 605 Kč

Detail produktu

Zavolejte nám.

FAQ

 

 

Zápůjčky, služby, konzultace, sváry a měření

 

 

Nová otevírací doba