Infrastruktura pro IP konvergované budovy

Infrastruktura budov se stále rychleji mění. Proprietární sběrnice pro systémy budov jsou nahrazovány systémy používající IP protokol a je tak vytvářena jednotná univerzální infrastruktura, kterou využívají systémy jako IP kamery, přístupové systémy, napájení, řízení LED osvětlení a další.

Jednotná infrastruktura budovy často využívá zónovou topologii kabeláže, která umožnuje snížit pořizovací náklady a umožnit rychlejší a snadnější změny koncových bodů, přidání zařízení, sensorů, čidel apod.

LANCOMAT s.r.o. ve svém produktovém portfoliu nabízí:

  • Zónové boxy a rozvaděče do snížených stropů a dvojitých podlah
  • Kompletní metalickou a optickou konektivitu – kabely s certifikací dle EU direktivy CPR na požární vlastnosti kabelů
  • Modulární propojovací panely a multi-portové modulární boxy, zásuvky, multi-média boxy
  • Datové moduly RJ45, optické konektory, Audio/Video moduly do panelů a boxů
  • RJ45 konektory pro snadnou montáž v Wi-Fi sítích či IP kamerových systémech
  • Optické konektory pro rychlou montáž na optické vlákno páteřních kabelů budovy
  • Boxy pro Wi-fi přístupové body (Access points)
  • Datové rozvaděče určené pro Hlavní distribuční zónu, či jako patrové rozvaděče – v různém provedení
  • Systém pro Active Cable management – monitorování zapojení propojovacích kabelů na propojovacích panelech v rozvaděčích

Zónové rozvaděče

CPB6BL konsolidační box pro 6 modulů MINI-COM, černý

Doporučená cena bez DPH: 6 289 Kč

Detail produktu

CPB12BL konsolidační box pro 12 modulů MINI-COM, černý

Doporučená cena bez DPH: 6 898 Kč

Detail produktu

PZLRB2U zónový rozvaděč pro kabelové trasy, 2U, černý

Doporučená cena bez DPH: 9 143 Kč

Detail produktu

Z1000-PF2 zónový rozvaděč do zdvojené podlahy 60x60cm (2´x2´), pro 8RU (2x4 RU), bílý

Doporučená cena bez DPH: 16 490 Kč

Detail produktu

PZBR3 doplněk pro vedení kabelů, bal. 2 kusy

Doporučená cena bez DPH: 710 Kč

Detail produktu

PZBR4 doplněk pro vedení kabelů, bal. 2 kusy

Doporučená cena bez DPH: 734 Kč

Detail produktu

WME6BL nástěnný rozvaděč TrueEdge, pro 6U aktivní, 6U pasivní zařízení, 1066x726x375mm, černý

Doporučená cena bez DPH: 56 159 Kč

Detail produktu

WME9BL nástěnný rozvaděč TrueEdge, pro 9U aktivní, 9U pasivní zařízení, 1066x726x508mm, černý

Doporučená cena bez DPH: 61 967 Kč

Detail produktu

Z1000-PC2 zónový rozvaděč do stropního podhledu 60x60cm (2´x2´), max 5RU, bílý

Doporučená cena bez DPH: 29 439 Kč

Detail produktu

PZLRB4U zónový rozvaděč pro kabelové trasy, 4U, černý

Doporučená cena bez DPH: 10 170 Kč

Detail produktu


Instalační metalické kabely s plášti B2ca

AC6S/FTP-B2ca-500OR kabel S/FTP, AWG23, kat. 6A LSZH, B2ca s1a,d0,a1, 500m cívka, oranžový

Doporučená cena bez DPH: 12 021 Kč

Detail produktu

Railsafe AC6U-B2ca-500GY2 kabel RailSafe U/UTP, AWG23, kat. 6A, LSZH B2ca s1a d0 a1, 500m cívka, šedý

Doporučená cena bez DPH: 16 236 Kč

Detail produktu

2424DB.06305 kabel U/UTP, kat6+(300MHz), LSZH AWG24, B2ca-s1,d1,a1, cívka 305m, barva modrá

Doporučená cena bez DPH: 12 964 Kč

Detail produktu

AC6-DCZ-B2ca-500OR kabel U/FTP AWG26, kat.6A LSZH, B2ca s1a,d1,a1, 500m cívka, oranžový- do 70m přenos.kanálu

Doporučená cena bez DPH: 9 628 Kč

Detail produktu

GFOM3ADT48WRRLU-B2ca optický kabel, ADVENTUM Multi Dry Tube, 48xOM3, univerzální, LSHF B2ca, černý

Doporučená cena bez DPH: 181 Kč

Detail produktu

GF108ADT96WRRLU-B2ca optický kabel, ADVENTUM Multi Dry Tube, 96xOS2, univerzální, LSHF B2ca, černý

Doporučená cena bez DPH: 155 Kč

Detail produktu

GF108CDT24LU-B2ca optický kabel, CDT central dry tube, 24x9/125um OS2, univerzální, LSHF B2ca, černý

Doporučená cena bez DPH: 42,0 Kč

Detail produktu

C6U-B2ca-Rlx-305OR kabel U/UTP, AWG23, kat. 6, HFFR-LS B2ca s1a d0 a1, 305m box, oranžový

Doporučená cena bez DPH: 6 773 Kč

Detail produktu

AC6-DCZ-B2ca-Rlx-305OR kabel U/FTP AWG26, kat.6A LSZH, B2ca s1a,d1,a1, 305m box, oranžový - do 70m přenos.kanálu

Doporučená cena bez DPH: 5 873 Kč

Detail produktu

GF008PDC04LU-B2ca optický kabel, PDC - těsná ochrana, 4x9um OS2, univerzální, B2ca, HFFR-LS, černý

Doporučená cena bez DPH: 24,0 Kč

Detail produktu


Audio a video moduly

CMBAWHY modul MINI-COM, BNC spojka 50 Ohm, bílý

Doporučená cena bez DPH: 419 Kč

Detail produktu

CMFWH koaxová spojka MINI-COM, typ F, 75 Ohm, bílá

Doporučená cena bez DPH: 211 Kč

Detail produktu

25.92.0120 keystone spojka USB A(F) - USB A(F), 2.0, bílá

Doporučená cena bez DPH: 37,0 Kč

Detail produktu

CMBABLY modul MINI-COM, BNC spojka 50 Ohm, černý

Doporučená cena bez DPH: 419 Kč

Detail produktu

CMBA75AWY modul MINI-COM, BNC spojka 75 Ohm, arkticky bílá

Doporučená cena bez DPH: 470 Kč

Detail produktu

25.92.0122 keystone spojka USB A(F) - USB B(F), 2.0, bílá

Doporučená cena bez DPH: 37,0 Kč

Detail produktu

25.99.8208 keystone spojka HDMI A(F) - HDMI A(F), černá

Doporučená cena bez DPH: 81,0 Kč

Detail produktu

NKUSBAAWH modul NetKey, USB spojka, bílá

Doporučená cena bez DPH: 1 931 Kč

Detail produktu

25.92.0160 keystone anténní spojka IEC169-2(M) - F(F)

Doporučená cena bez DPH: 48,0 Kč

Detail produktu

25.92.0161 keystone spojka s F konektory (koax.), bílá

Doporučená cena bez DPH: 13,0 Kč

Detail produktu


Optické konektory pro přímé konektorování na vlákno

FST2SCBU konektor OptiCam ST SM 9/125/900um, simplex, modrý

Doporučená cena bez DPH: 639 Kč

Detail produktu

FAOC-SC-UPC-SM-R-25 krimpovací optický konektor SC/UPC, singlemode, pro vlákno 900um nebo 250um

Doporučená cena bez DPH: 89,0 Kč

Detail produktu

FAOC-SC-UPC-OM2-R-25 krimpovací optický konektor SC/UPC, multimode 50/125um OM2, pro vlákno 900um nebo 250um

Doporučená cena bez DPH: 89,0 Kč

Detail produktu

FAOC-SC-UPC-OM1-R-25 krimpovací optický konektor SC/UPC, multimode 62,5/125um OM1, pro vlákno 900um nebo 250um

Doporučená cena bez DPH: 89,0 Kč

Detail produktu

FLCSMCXEOR klíčovaný konektor OptiCam LC MM 50/125/900um OM3/4, simplex, oranžový

Doporučená cena bez DPH: 1 041 Kč

Detail produktu

FAOC-LC-UPC-OM4-R-25 krimpovací optický konektor LC/UPC, multimode 50/125um OM4, pro vlákno 900 um nebo 250um

Doporučená cena bez DPH: 197 Kč

Detail produktu

FMCBT3BL-X krytka optických kabelů 3mm, OptiCam, černá, bal. 10 kusů

Doporučená cena bez DPH: 127 Kč

Detail produktu

FAOC-SC-UPC-OM4-R-25 krimpovací optický konektor SC/UPC, multimode 50/125um OM4, pro vlákno 900um nebo 250um

Doporučená cena bez DPH: 89,0 Kč

Detail produktu

FLCSMC5BLY konektor OptiCam LC MM 50/125/900um, simplex, černý

Doporučená cena bez DPH: 99,0 Kč

Detail produktu

FSC2SCBU konektor OptiCam SC2 SM 9/125/900um, simplex, modrý

Doporučená cena bez DPH: 639 Kč

Detail produktu

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies