Moduly a keystony LAN-BK

Moduly LAN-BK
Panduit Mini-Com

Moduly se používají obvykle k zakončení permanentního datového propoje v patchpanelu, uživatelské zásuvce, či jiném druhu rozvaděče. U strukturovaných kabeláží se umísťují přímo na kabel, v případě optických propojů bývá obvykle vlákno ukončeno konektorem a propojení s konektorem patchcordu zajišťuje optická spojka.

Filtrování
Podrobné hledáníCena
Barva
(0)
(0)
(0)
(3)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
(3)
(0)
(0)
(0)
Zobrazit vybrané
Kategorie
(2)
(2)
(2)
(0)
(0)
Zobrazit vybrané
Provedení
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Zobrazit vybrané
Řada
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Zobrazit vybrané
SamořeznýStíněníTřída
(2)
(2)
(2)
(0)
Zobrazit vybrané
Typ
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Zobrazit vybrané
USBVýrobce
(+2)
(+1)
(+5)
(6)
(+2)
(+29)
(+1)
(+10)
(+175)
(+19)
(+1)
Zobrazit vybrané
Délka balení v mm
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Zobrazit vybrané
Šířka balení v mmVýška balení v mm
(0)
(0)
(0)
Zobrazit vybrané
Hledat v kategorii
Hledat v kategoriiHledatKde hledat:
Výpis je omezen filtrem
6 produktů
11331011 modul RJ45 keystone, beznástrojový, nestíněný, kat. 5E, černý
Kód:11331011

modul RJ45 keystone, beznástrojový, nestíněný, kat. 5E, černý

47,0 Kč56,9 Kč s DPH
Skladem
11332011 modul RJ45 keystone, beznástrojový, nestíněný, kat. 6, černý
Kód:11332011

modul RJ45 keystone, beznástrojový, nestíněný, kat. 6, černý

54,0 Kč65,3 Kč s DPH
Skladem
11332111 modul RJ45 keystone, beznástrojový, stíněný, kat. 6, stříbrný
Kód:11332111

modul RJ45 keystone, beznástrojový, stíněný, kat. 6, stříbrný

80,0 Kč96,8 Kč s DPH
Skladem
11333112 modul RJ45 keystone, beznástrojový, nestíněný, kat. 6A, černý
Kód:11333112

modul RJ45 keystone, beznástrojový, nestíněný, kat. 6A, černý

69,0 Kč83,5 Kč s DPH
Skladem
1
SXKJ-6-UTP-BK-SA modul Keystone, RJ45, kat. 6, UTP, samořezný, černý

modul Keystone, RJ45, kat. 6, UTP, samořezný, černý

73,0 Kč

Samořezné keystony Solarix se vyznačují velmi jednoduchou instalací, ke které nepotřebujete terminační nástroj. Keystony splňují parametry specif...

Kód:SXKJ-6-UTP-BK-SA
2
CJ588WHY modul MINI-JACK UTP, RJ45, kat. 5E, bílý

modul MINI-JACK UTP, RJ45, kat. 5E, bílý

226 Kč

Moduly MINI-JACK CJ588 jsou určeny pro terminaci datových, CU 4-párových kabelů, 24 a 22 AWG, 100 ohm. Moduly vynikají jednoduchou, přesnou a ryc...

Kód:CJ588WHY
3
SXKJ-5E-UTP-BK-SA modul Keystone, RJ45, kat. 5E, UTP, samořezný, černý

modul Keystone, RJ45, kat. 5E, UTP, samořezný, černý

48,0 Kč

Samořezné keystony Solarix se vyznačují velmi jednoduchou instalací, ke které nepotřebujete terminační nástroj. Keystony splňují parametry specif...

Kód:SXKJ-5E-UTP-BK-SA
4
SXKJ-5E-STP-BK-SA modul Keystone, RJ45, kat. 5E, STP, samořezný, stříbrný

modul Keystone, RJ45, kat. 5E, STP, samořezný, stříbrný

71,0 Kč

Samořezné keystony Solarix se vyznačují velmi jednoduchou instalací, ke které nepotřebujete terminační nástroj. Keystony splňují parametry specif...

Kód:SXKJ-5E-STP-BK-SA
5
SXKJ-6-STP-BK-SA modul Keystone, RJ45, kat. 6, STP, samořezný, stříbrný

modul Keystone, RJ45, kat. 6, STP, samořezný, stříbrný

94,0 Kč

Samořezné keystony Solarix se vyznačují velmi jednoduchou instalací, ke které nepotřebujete terminační nástroj. Keystony splňují parametry specif...

Kód:SXKJ-6-STP-BK-SA
6
11332011 modul RJ45 keystone, beznástrojový, nestíněný, kat. 6, černý

modul RJ45 keystone, beznástrojový, nestíněný, kat. 6, černý

54,0 Kč

Nestíněný modul "keystone" RJ45, kategorie 6. Slouží k ukončení datových kabelů strukturované kabeláže. Kompakní rozměry umožňují instalaci v šir...

Kód:11332011
7
CJ588BLY modul MINI-JACK UTP, RJ45, kat. 5E, černý

modul MINI-JACK UTP, RJ45, kat. 5E, černý

226 Kč

Moduly MINI-JACK CJ588 jsou určeny pro terminaci datových, CU 4-párových kabelů, 24 a 22 AWG, 100 ohm. Moduly vynikají jednoduchou, přesnou a ryc...

Kód:CJ588BLY
8
SXKJ-10G-STP-BK-SA modul Keystone, RJ45, kat. 6A 10G, STP, samořezný, stříbrný

modul Keystone, RJ45, kat. 6A 10G, STP, samořezný, stříbrný

117 Kč

Samořezné keystony Solarix se vyznačují velmi jednoduchou instalací, ke které nepotřebujete terminační nástroj. Keystony splňují parametry specif...

Kód:SXKJ-10G-STP-BK-SA
9
CJ5E88TGRD modul MINI-COM TX UTP, RJ45, kat. 5E, červený

modul MINI-COM TX UTP, RJ45, kat. 5E, červený

233 Kč

Moduly Panduit MINI-COM CJ5E88TG jsou určeny pro terminaci datových kabelů strukturované kabeláže. Terminace CU 4-párových kabelů, 22 – 26 ...

Kód:CJ5E88TGRD
1
NK5E88MWHY modul NetKey UTP, RJ45, kat. 5E, bílá

modul NetKey UTP, RJ45, kat. 5E, bílá

64,0 Kč

Moduly NetKey NK5E88M (typ keystone) jsou určeny pro terminaci datových, nestíněných, CU 4-párových kabelů, 24 až 22 AWG, 100 Ohm. Moduly NetK...

Kód:NK5E88MWHY
2
NK5E88MGRY modul NetKey UTP, RJ45, kat. 5E, zelená

modul NetKey UTP, RJ45, kat. 5E, zelená

64,0 Kč

Moduly NetKey NK5E88M (typ keystone) jsou určeny pro terminaci datových, nestíněných, CU 4-párových kabelů, 24 až 22 AWG, 100 Ohm. Moduly NetK...

Kód:NK5E88MGRY
3
N205.611 optická spojka SNAP-IN multimode LC-LC, duplex

optická spojka SNAP-IN multimode LC-LC, duplex

49,0 Kč

Optická spojka Snap-In, LC-LC duplex, multimode, určená k osazení v produktech NEXANS (patch panely, zásuvky, optická vana - N441.203), případně ...

Kód:N205.611
4
CMDAQSCBL modul MINI-COM, SC spojka duplexní, MM, černý

modul MINI-COM, SC spojka duplexní, MM, černý

99,0 Kč

Spojka slouží k spojení optických konektorů typu SC. Spojka je osazená ferulí phosphor bronze a je určena pro optická multimodová vlákna OM3 a OM...

Kód:CMDAQSCBL
5
N205.614 optická spojka SNAP-IN multimode SC-SC, duplex

optická spojka SNAP-IN multimode SC-SC, duplex

49,0 Kč

Optická spojka Snap-In, SC-SC, duplex, multimode, určená k osazení v produktech NEXANS (patch panely, zásuvky, optická vana - N441.203), případně...

Kód:N205.614
6
CMFCEI modul MINI-COM, FC spojka, MM, slonová kost

modul MINI-COM, FC spojka, MM, slonová kost

19,0 Kč

Optická spojka FC, multi-mode. Modul MINI-COM, barevné provedení slonová kost.

Kód:CMFCEI
NejprodávanějšíVýprodej
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies