Optické vany LEVITON

Optické vany se používají pro ukončení optických kabelů a jsou určeny pro instalaci do 19" rozvaděče. V nabídce jsou pevné i výsuvné varianty. K optické vaně je obvykle třeba jako samostatnou položku specifikovat správné čelo, v závislosti na to, kolik a jakých optických spojek je třeba do něj osadit.

Alternativou k optickým vanám mohou být "Optické nástěnné rozvaděče", které jsou uvedeny v samostatné kategorii.

 

Filtrování
Podrobné hledáníCena
Barva
(26)
(0)
(6)
(0)
(0)
(2)
Zobrazit vybrané
Hloubka v mm
(0)
(11)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Zobrazit vybrané
Počet pozic
(0)
(0)
(0)
(0)
Zobrazit vybrané
Počet vlákenŠířka v palcíchTyp
(0)
(0)
(0)
Zobrazit vybrané
Vlákno
(0)
(0)
(0)
Zobrazit vybrané
Výrobce
(18)
(39)
(1)
(3)
(1)
(16)
Zobrazit vybrané
Výška v U
(13)
(0)
(1)
Zobrazit vybrané
Konektor
(1)
(8)
(1)
(2)
Zobrazit vybrané
Délka balení v mmŠířka balení v mm
(0)
(0)
Zobrazit vybrané
Výška balení v mm
Hledat v kategorii
Hledat v kategoriiHledatKde hledat:
Výpis je omezen filtrem
39 produktů
Výprodej
5R3UL-F12 optická vana Leviton 500i SDX 3RU pro max.12 SDX adaptérů nebo SDX kazet, černá
Kód:5R3UL-F12

optická vana Leviton 500i SDX 3RU pro max.12 SDX adaptérů nebo SDX kazet, černá

2 099 Kč / 1 ks2 540 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
5F100-2LC adaptér pro systém SDX  6x SC duplexní spojka zirconia ceramic, SM OS1/OS2, modrý
Kód:5F100-2LC

adaptér pro systém SDX 6x SC duplexní spojka zirconia ceramic, SM OS1/OS2, modrý

1 274 Kč / 1 ks1 542 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
5F100-2LL adaptér pro systém SDX  6x LC duplexní spojka zirconia ceramic, SM OS1/OS2, modrý
Kód:5F100-2LL

adaptér pro systém SDX 6x LC duplexní spojka zirconia ceramic, SM OS1/OS2, modrý

1 340 Kč / 1 ks1 621 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
5F100-2QC adaptér pro systém SDX  6x SC duplexní spojka zirconia ceramic, MM OM3/OM4, modrý (aqua)
Kód:5F100-2QC

adaptér pro systém SDX 6x SC duplexní spojka zirconia ceramic, MM OM3/OM4, modrý (aqua)

1 274 Kč / 1 ks1 542 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
5F100-2QL adaptér pro systém SDX  6x LC duplexní spojka zirconia ceramic, MM OM3/OM4, modrý (aqua)
Kód:5F100-2QL

adaptér pro systém SDX 6x LC duplexní spojka zirconia ceramic, MM OM3/OM4, modrý (aqua)

1 340 Kč / 1 ks1 621 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
5F100-2VC adaptér pro systém SDX  6x SC/APC duplexní spojka zirconia ceramic, SM OS2, zelený
Kód:5F100-2VC

adaptér pro systém SDX 6x SC/APC duplexní spojka zirconia ceramic, SM OS2, zelený

1 274 Kč / 1 ks1 542 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
5F100-2VL adaptér pro systém SDX  6x LC/APC duplexní spojka zirconia ceramic, SM OS2, zelený
Kód:5F100-2VL

adaptér pro systém SDX 6x LC/APC duplexní spojka zirconia ceramic, SM OS2, zelený

1 340 Kč / 1 ks1 621 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
5F100-4LL adaptér pro systém SDX  6x quad LC spojka zirconia ceramic, SM OS1/OS2, modrý
Kód:5F100-4LL

adaptér pro systém SDX 6x quad LC spojka zirconia ceramic, SM OS1/OS2, modrý

2 198 Kč / 1 ks2 660 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
5F100-4QL adaptér pro systém SDX  6x quad LC spojka zirconia ceramic, MM OM3/OM4, modrý (aqua)
Kód:5F100-4QL

adaptér pro systém SDX 6x quad LC spojka zirconia ceramic, MM OM3/OM4, modrý (aqua)

2 198 Kč / 1 ks2 660 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
5F100-6QP adaptér pro systém SDX  6x pozice pro moduly Leviton QuickPort, černý
Kód:5F100-6QP

adaptér pro systém SDX 6x pozice pro moduly Leviton QuickPort, černý

315 Kč / 1 ks381 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
5F100-PLT záslepka pozice v optickém rozvaděči Leviton řady SDX
Kód:5F100-PLT

záslepka pozice v optickém rozvaděči Leviton řady SDX

212 Kč / 1 ks257 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
5R1UD-S12 Opt-X UHDX optická vana pro 12 HDX nebo 6 HDX2 kazet
Kód:5R1UD-S12

Opt-X UHDX optická vana pro 12 HDX nebo 6 HDX2 kazet

13 877 Kč / 1 ks16 791 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
5R1UL-F03 optická vana Leviton 500i SDX 1RU pro max. 3 SDX adaptéry nebo SDX kazety, černá
Kód:5R1UL-F03

optická vana Leviton 500i SDX 1RU pro max. 3 SDX adaptéry nebo SDX kazety, černá

2 346 Kč / 1 ks2 839 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
5R1UM-S03 optická vana Leviton 1000i SDX 1RU pro max. 3 SDX adaptéry nebo SDX kazety, výsuvná, černá
Kód:5R1UM-S03

optická vana Leviton 1000i SDX 1RU pro max. 3 SDX adaptéry nebo SDX kazety, výsuvná, černá

5 044 Kč / 1 ks6 103 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
5R2UH-S06 optická vana Leviton 2000i SDX 2RU ,výsuvná,pro max. 6 SDX adaptérů,nebo SDX kazet, černá
Kód:5R2UH-S06

optická vana Leviton 2000i SDX 2RU ,výsuvná,pro max. 6 SDX adaptérů,nebo SDX kazet, černá

7 002 Kč / 1 ks8 472 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
5R2UL-F06 optická vana Leviton 500i SDX 2RU pro max.6 SDX adaptérů nebo SDX kazet, černá
Kód:5R2UL-F06

optická vana Leviton 500i SDX 2RU pro max.6 SDX adaptérů nebo SDX kazet, černá

2 636 Kč / 1 ks3 190 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
5R2UM-S06 optická vana Leviton 1000i SDX 2RU pro max. 6 SDX adaptérů nebo SDX kazet, výsuvná, černá
Kód:5R2UM-S06

optická vana Leviton 1000i SDX 2RU pro max. 6 SDX adaptérů nebo SDX kazet, výsuvná, černá

5 965 Kč / 1 ks7 218 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
5R3UM-F12 optická vana Leviton 1000i SDX 3RU pro max. 12 SDX adaptérů nebo SDX kazet, černá
Kód:5R3UM-F12

optická vana Leviton 1000i SDX 3RU pro max. 12 SDX adaptérů nebo SDX kazet, černá

6 505 Kč / 1 ks7 871 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
5R4UD-S48 Opt-X UHDX optická vana pro 48 HDX nebo 24 HDX2 kazet
Kód:5R4UD-S48

Opt-X UHDX optická vana pro 48 HDX nebo 24 HDX2 kazet

40 723 Kč / 1 ks49 275 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
5R4UH-S12 optická vana Leviton 2000i SDX 4RU,výsuvná,pro max. 12 SDX adaptérů, nebo SDX kazet, černá
Kód:5R4UH-S12

optická vana Leviton 2000i SDX 4RU,výsuvná,pro max. 12 SDX adaptérů, nebo SDX kazet, černá

9 823 Kč / 1 ks11 886 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
5R4UM-F15 optická vana Leviton 1000i SDX 4RU pro max. 15 SDX adaptérů/SDX kazet -horizontálně, černá
Kód:5R4UM-F15

optická vana Leviton 1000i SDX 4RU pro max. 15 SDX adaptérů/SDX kazet -horizontálně, černá

7 529 Kč / 1 ks9 110 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
FPCC1SXMM08LC2 optická vana FibrePlus 19", osazená 4xLC duplex spojkou MM, 1RU, černá
Kód:FPCC1SXMM08LC2

optická vana FibrePlus 19", osazená 4xLC duplex spojkou MM, 1RU, černá

8 316 Kč bez DPH / 4 ks
10 062 Kč / 4 ks
2 079 Kč / 1 ks2 516 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
FPCC1SXMM12LC2 optická vana FibrePlus 19", osazená 6xLC duplex spojkou MM, 1RU, černá
Kód:FPCC1SXMM12LC2

optická vana FibrePlus 19", osazená 6xLC duplex spojkou MM, 1RU, černá

9 064 Kč bez DPH / 4 ks
10 967 Kč / 4 ks
2 266 Kč / 1 ks2 742 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
FPCC1SXMM16LC2 optická vana FibrePlus 19", osazená 8xLC duplex spojkou MM, 1RU, černá
Kód:FPCC1SXMM16LC2

optická vana FibrePlus 19", osazená 8xLC duplex spojkou MM, 1RU, černá

9 456 Kč bez DPH / 4 ks
11 442 Kč / 4 ks
2 364 Kč / 1 ks2 860 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
FPCC1SXMM24LC2 optická vana FibrePlus 19", osazená 12xLC duplex spojkou MM, 1RU, černá
Kód:FPCC1SXMM24LC2

optická vana FibrePlus 19", osazená 12xLC duplex spojkou MM, 1RU, černá

11 164 Kč bez DPH / 4 ks
13 508 Kč / 4 ks
2 791 Kč / 1 ks3 377 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
FPCC1SXMM48LC2 optická vana FibrePlus 19", osazená 24xLC duplex spojkou MM, 1RU, černá
Kód:FPCC1SXMM48LC2

optická vana FibrePlus 19", osazená 24xLC duplex spojkou MM, 1RU, černá

14 568 Kč bez DPH / 4 ks
17 627 Kč / 4 ks
3 642 Kč / 1 ks4 407 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
FPCC1SXMM96LC2 optická vana FibrePlus 19", osazená 24x quad LC spojkou MM (96 vláken), 1RU, černá
Kód:FPCC1SXMM96LC2

optická vana FibrePlus 19", osazená 24x quad LC spojkou MM (96 vláken), 1RU, černá

28 848 Kč bez DPH / 4 ks
34 906 Kč / 4 ks
7 212 Kč / 1 ks8 727 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
FPCC1SXSM12LC2 optická vana FibrePlus 19", osazená 6xLC duplex spojkou SM, 1RU, černá
Kód:FPCC1SXSM12LC2

optická vana FibrePlus 19", osazená 6xLC duplex spojkou SM, 1RU, černá

11 452 Kč bez DPH / 4 ks
13 857 Kč / 4 ks
2 863 Kč / 1 ks3 464 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
FPCC1SXSM24LC2 optická vana FibrePlus 19", osazená 12xLC duplex spojkou SM, 1RU, černá
Kód:FPCC1SXSM24LC2

optická vana FibrePlus 19", osazená 12xLC duplex spojkou SM, 1RU, černá

14 172 Kč bez DPH / 4 ks
17 148 Kč / 4 ks
3 543 Kč / 1 ks4 287 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
FPCC1SXSM48LC2 optická vana FibrePlus 19", osazená 24xLC duplex spojkou SM, 1RU, černá
Kód:FPCC1SXSM48LC2

optická vana FibrePlus 19", osazená 24xLC duplex spojkou SM, 1RU, černá

21 920 Kč bez DPH / 4 ks
26 523 Kč / 4 ks
5 480 Kč / 1 ks6 631 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
1
ORVE-01-250-H optická vana, výsuvná, 1U, 19", hl. 250mm, bez čela, včetně trnu, černá

optická vana, výsuvná, 1U, 19", hl. 250mm, bez čela, včetně trnu, černá

848 Kč

Výsuvný, optický rozvaděč pro ukončení optického kabelu v rozvaděči. až 24 pozic pro optické spojky trn pro 4 kazety svárů bohatá nabíd...

Kód:ORVE-01-250-H
2
OR-08SC-H čelo optické vany Conteg, 8 pozic SC, 1U, černé

čelo optické vany Conteg, 8 pozic SC, 1U, černé

163 Kč

Čelo pro 19" optické vany Conteg ORPM-01, ORVE-01 a ORVE-01-250. Čelo se osazuje optickou spojkou. Barva černá RAL 9005.

Kód:OR-08SC-H
3
OR-24SC-H čelo optické vany Conteg, 24 pozic SC, 1U, černé

čelo optické vany Conteg, 24 pozic SC, 1U, černé

163 Kč

Čelo pro 19" optické vany Conteg ORPM-01, ORVE-01 a ORVE-01-250. Čelo se osazuje optickou spojkou. Barva černá RAL 9005.

Kód:OR-24SC-H
4
OR-12DSC-H čelo optické vany Conteg, 12 pozic DSC, 1U, černé

čelo optické vany Conteg, 12 pozic DSC, 1U, černé

163 Kč

Čelo pro 19" optické vany Conteg ORPM-01, ORVE-01 a ORVE-01-250. Čelo se osazuje optickou spojkou. Barva černá RAL 9005.

Kód:OR-12DSC-H
5
OR-12SC-H čelo optické vany Conteg, 12 pozic SC, 1U, černé

čelo optické vany Conteg, 12 pozic SC, 1U, černé

163 Kč

Čelo pro 19" optické vany Conteg ORPM-01, ORVE-01 a ORVE-01-250. Čelo se osazuje optickou spojkou. Barva černá RAL 9005.

Kód:OR-12SC-H
6
OR-16SC-H čelo optické vany Conteg, 16 pozic SC, 1U, černé

čelo optické vany Conteg, 16 pozic SC, 1U, černé

163 Kč

Čelo pro 19" optické vany Conteg ORPM-01, ORVE-01 a ORVE-01-250. Čelo se osazuje optickou spojkou. Barva černá RAL 9005.

Kód:OR-16SC-H
7
OR-24ST-H čelo optické vany Conteg, 24 pozic ST, 1U, černé

čelo optické vany Conteg, 24 pozic ST, 1U, černé

163 Kč

Čelo pro 19" optické vany Conteg ORPM-01, ORVE-01 a ORVE-01-250. Čelo se osazuje optickou spojkou. Barva černá RAL 9005.

Kód:OR-24ST-H
8
OR-DSC-ZASL plastová záslepka DSC otvorů optické vany, černá

plastová záslepka DSC otvorů optické vany, černá

5,00 Kč

Záslepka DSC otvorů optických rozvaděčů a van.

Kód:OR-DSC-ZASL
9
ORO-PG11 průchodka a matice, PG11, 5 - 10mm, IP68, šedá

průchodka a matice, PG11, 5 - 10mm, IP68, šedá

10,0 Kč

Otvory pro vstup kabelů v zadní části optického rozvaděče jsou připraveny právě na PG průchodky. Dodávané včetně matice. Průchodky jso vhodné ...

Kód:ORO-PG11
1
5R3UL-F12 optická vana Leviton 500i SDX 3RU pro max.12 SDX adaptérů nebo SDX kazet, černá

optická vana Leviton 500i SDX 3RU pro max.12 SDX adaptérů nebo SDX kazet, černá

2 099 Kč

Optická vana Leviton řady 500i SDX 3RU, pro max 12 SDX adapterů nebo SDX kazet Max 288 vláken (LC spojek)

Kód:5R3UL-F12
NejprodávanějšíVýprodej
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies