Optické vany LEVITON

Optické vany se používají pro ukončení optických kabelů a jsou určeny pro instalaci do 19" rozvaděče. V nabídce jsou pevné i výsuvné varianty. K optické vaně je obvykle třeba jako samostatnou položku specifikovat správné čelo, v závislosti na to, kolik a jakých optických spojek je třeba do něj osadit.

Alternativou k optickým vanám mohou být "Optické nástěnné rozvaděče", které jsou uvedeny v samostatné kategorii.

 

Nejprodávanější
Zobrazit:
BarvaHloubka v mmPočet pozicPočet vlákenProvedeníŠířka v palcíchTypVláknoVýrobceVýška v UKonektor
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Výrobce:Řadit dle:40 produktů
LEVITON FPCC1SXSM48LC2 optická vana FibrePlus 19", osazená 24xLC duplex spojkou SM, 1RU, černá
Skladem

Optická 19" vana Leviton FibrePlus system. Výsuvná, osazená 24 x LC duplex SM spojkami (48 vláken). Výbava: oka pro vedení vláken, průchodky pro kabely, 1x držák pro 24 ochran svarů s víčkem, št...

6 297 Kč7 619 Kč s DPH
LEVITON 5F100-2LC adaptér pro systém SDX  6x SC duplexní spojka zirconia ceramic, SM OS1/OS2, modrý
Bežně do dvou týdnů

Adaptér s optickými spojkami pro optické vany Leviton - systém SDX  Pro 12 vláken - 6x SC duplexní spojka zirconia ceramic, SM OS1/OS2 Barva: modrá

1 429 Kč1 729 Kč s DPH
LEVITON 5F100-2LL adaptér pro systém SDX  6x LC duplexní spojka zirconia ceramic, SM OS1/OS2, modrý
Bežně do dvou týdnů

Adaptér s optickými spojkami pro optické vany Leviton - systém SDX  Pro 12 vláken - 6x LC duplexní spojka zirconia ceramic, SM OS1/OS2 Barva: modrá

1 381 Kč1 671 Kč s DPH
LEVITON 5F100-2QC adaptér pro systém SDX  6x SC duplexní spojka zirconia ceramic, MM OM3/OM4, modrý (aqua)
Bežně do dvou týdnů

Adaptér s optickými spojkami pro optické vany Leviton - systém SDX  Pro 12 vláken - 6x SC duplexní spojka zirconia ceramic, MM OM3 Barva: modrá (aqua)

1 429 Kč1 729 Kč s DPH
LEVITON 5F100-2QL adaptér pro systém SDX  6x LC duplexní spojka zirconia ceramic, MM OM3/OM4, modrý (aqua)
Bežně do dvou týdnů

Adaptér s optickými spojkami pro optické vany Leviton - systém SDX  Pro 12 vláken - 6x LC duplexní spojka zirconia ceramic, MM OM3/OM4 Barva: modrá

1 381 Kč1 671 Kč s DPH
LEVITON 5F100-2VC adaptér pro systém SDX  6x SC/APC duplexní spojka zirconia ceramic, SM OS2, zelený
Bežně do dvou týdnů

Adaptér s optickými spojkami pro optické vany Leviton - systém SDX  Pro 12 vláken - 6x SC/APC duplexní spojka zirconia ceramic, SM OS2 Barva: zelená

1 429 Kč1 729 Kč s DPH
LEVITON 5F100-2VL adaptér pro systém SDX  6x LC/APC duplexní spojka zirconia ceramic, SM OS2, zelený
Bežně do dvou týdnů

Adaptér s optickými spojkami pro optické vany Leviton - systém SDX  Pro 12 vláken - 6x LC/APC duplexní spojka zirconia ceramic, SM OS2 Barva: zelená

1 381 Kč1 671 Kč s DPH
LEVITON 5F100-4LL adaptér pro systém SDX  6x quad LC spojka zirconia ceramic, SM OS1/OS2, modrý
Bežně do dvou týdnů

Adaptér s optickými spojkami pro optické vany Leviton - systém SDX  Pro 24 vláken - 6x quad LC spojka zirconia ceramic, SM OS2 Barva: modrá

2 168 Kč2 623 Kč s DPH
LEVITON 5F100-4QL adaptér pro systém SDX  6x quad LC spojka zirconia ceramic, MM OM3/OM4, modrý (aqua)
Bežně do dvou týdnů

Adaptér s optickými spojkami pro optické vany Leviton - systém SDX  Pro 24 vláken - 6x LC quad spojka zirconia ceramic, MM OM3/OM4 Barva: modrá- aqua

2 168 Kč2 623 Kč s DPH
LEVITON 5F100-6QP adaptér pro systém SDX  6x pozice pro moduly Leviton QuickPort, černý
Bežně do dvou týdnů

Adaptér pro RJ45 moduly pro optické vany Leviton - systém SDX  Pro 6 modulů RJ45 Leviton Quickport (Atlas, eXtreme) Barva: černá

335 Kč405 Kč s DPH
LEVITON 5F100-PLT záslepka pozice v optickém rozvaděči Leviton řady SDX
Bežně do dvou týdnů

záslepka pozice v optickém rozvaděči Leviton řady SDX

154 Kč186 Kč s DPH
LEVITON 5R1UH-S03 optická vana Leviton 2000i SDX 1RU,výsuvná,pro max.3 SDX adaptéry, nebo SDX kazety, černá
Bežně do dvou týdnů

Optícká vana Leviton řady 2000i SDX Výsuvná, 1RU, pro 3 SDX adaptery nebo 3 kazety SDX (MTP nebo splice) Max 72 LC portů Součástí je kabelový management

5 010 Kč6 062 Kč s DPH
LEVITON 5R1UL-F03 optická vana Leviton 500i SDX 1RU pro max. 3 SDX adaptéry nebo SDX kazety, černá
Bežně do dvou týdnů

Optická vana Leviton řady 500i SDX 1RU, pro max 3 SDX adaptery nebo SDX kazety Max 72LC spojek/vláken

1 709 Kč2 068 Kč s DPH
LEVITON 5R1UM-S03 optická vana Leviton 1000i SDX 1RU pro max. 3 SDX adaptéry nebo SDX kazety, výsuvná, černá
Bežně do dvou týdnů

Optická výsuvná vana Leviton řady 1000i SDX 1RU, pro max 3 SDX adaptery nebo kazety Max 72LC spojejk/vláken Hloubka 15-inch, černá

4 342 Kč5 254 Kč s DPH
LEVITON 5R2UH-S06 optická vana Leviton 2000i SDX 2RU ,výsuvná,pro max. 6 SDX adaptérů,nebo SDX kazet, černá
Bežně do dvou týdnů

Optícká vana Leviton řady 2000i SDX Výsuvná, 2RU, pro 6 SDX adapterů nebo 6 kazet SDX (MTP nebo splice) Max 144 LC portů Součástí je kabelový management

6 623 Kč8 014 Kč s DPH

Zavolejte nám.

Jak nakupovat ?

Zápůjčky, služby, konzultace, sváry a měření

 

Systémová záruka

 

Změna otevírací doby