Optické vany PANDUIT

Optické vany se používají pro ukončení optických kabelů a jsou určeny pro instalaci do 19" rozvaděče. V nabídce jsou pevné i výsuvné varianty. K optické vaně je obvykle třeba jako samostatnou položku specifikovat správné čelo, v závislosti na to, kolik a jakých optických spojek je třeba do něj osadit.

Alternativou k optickým vanám mohou být "Optické nástěnné rozvaděče", které jsou uvedeny v samostatné kategorii.

 

Nejprodávanější
Zobrazit:
BarvaHloubka v mmPočet pozicPočet vlákenProvedeníŠířka v palcíchTypVláknoVýrobceVýška v UKonektor
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Výrobce:Řadit dle:6 produktů
PANDUIT FCE1U Optická vana Panduit, výsuvná, pro 4 FAP panely nebo předkonektorované kazety, 1RU, černá
Na dotaz

Optická vana 19", Panduit, výsuvná, pro 4 FAP panely nebo předkonektorované kazety, 1RU, černá Rozměr (43,9 Millimeter x 447,0 Millimeter x 414,0 Millimeter)

13 174 Kč15 941 Kč s DPH
PANDUIT FRME1 optická vana pro FAP panely,  44.2mm x 435.9mm x 299.7mm
Na dotaz

Modulární vana Panduit FMT1 je určena pro ukončení optické nebo metalické kabeláže. Úhlová vana poskytne možnost vyvázat odchozí kabely přímo do vertikálního kabelového systému a tím ušetřit místo a t...

9 165 Kč11 090 Kč s DPH
PANDUIT NKFD1W12AQDLC výsuvná optická vana, včetně 12 spojek duplex LC MM OM3/OM4, 1U, černá
Na dotaz

Optická, výsuvná vana Panduit. Osazená spojkami LC duplex. Obsahuje dvě cívky pro vyvázání vláken, tři kabelové průchodky, vázací pásky a montážní šrouby M6.

7 364 Kč8 910 Kč s DPH
PANDUIT NKFD1W12BUDLCZ výsuvná optická vana, včetně 12 spojek duplex LC SM OS1/OS2, 1U, černá
Na dotaz

Optická, výsuvná vana Panduit. Osazená spojkami LC duplex. Obsahuje dvě cívky pro vyvázání vláken, tři kabelové průchodky, vázací pásky a montážní šrouby M6.

8 423 Kč10 192 Kč s DPH
PANDUIT NKFD1W24AQDLC výsuvná optická vana, včetně 24 spojek duplex LC MM OM3/OM4, 1U, černá
Na dotaz

Optická, výsuvná vana Panduit. Osazená spojkami LC duplex. Obsahuje dvě cívky pro vyvázání vláken, tři kabelové průchodky, vázací pásky a montážní šrouby M6.

11 129 Kč13 466 Kč s DPH
PANDUIT NKFD1W24BUDLCZ výsuvná optická vana, včetně 24 spojek duplex LC SM OS1/OS2, 1U, černá
Na dotaz

Optická, výsuvná vana Panduit. Osazená spojkami LC duplex. Obsahuje dvě cívky pro vyvázání vláken, tři kabelové průchodky, vázací pásky a montážní šrouby M6.

11 885 Kč14 381 Kč s DPH

Zavolejte nám.

Jak nakupovat ?

Zápůjčky, služby, konzultace, sváry a měření

 

Systémová záruka