Moduly a keystony

Moduly LAN-BK
Panduit Mini-Com

Moduly se používají obvykle k zakončení permanentního datového propoje v patchpanelu, uživatelské zásuvce, či jiném druhu rozvaděče. U strukturovaných kabeláží se umísťují přímo na kabel, v případě optických propojů bývá obvykle vlákno ukončeno konektorem a propojení s konektorem patchcordu zajišťuje optická spojka.

Filtrování
Podrobné hledáníCena
Barva
(21)
(1)
(44)
(66)
(13)
(4)
(29)
(8)
(1)
(10)
(4)
(13)
(3)
(14)
(11)
Zobrazit vybrané
Kategorie
(52)
(64)
(52)
(1)
(1)
Zobrazit vybrané
Provedení
(7)
(6)
(5)
(6)
(1)
(8)
(21)
(1)
(7)
(3)
(2)
Zobrazit vybrané
Řada
(2)
(14)
(2)
(10)
(1)
(1)
(2)
(2)
(1)
(130)
(38)
Zobrazit vybrané
Samořezný
(94)
(4)
Zobrazit vybrané
Stínění
(50)
(121)
Zobrazit vybrané
Třída
(46)
(54)
(38)
(1)
Zobrazit vybrané
Typ
(45)
(66)
(11)
(8)
(16)
Zobrazit vybrané
USBVýrobce
(2)
(1)
(6)
(6)
(2)
(29)
(1)
(10)
(175)
(1)
(19)
(1)
Zobrazit vybrané
Délka balení v mm
(2)
(1)
(2)
(2)
(3)
(1)
(3)
Zobrazit vybrané
Šířka balení v mmVýška balení v mm
(2)
(10)
(2)
Zobrazit vybrané
Hledat v kategorii
Hledat v kategoriiHledatKde hledat:
255 produktů
CJS5E88TGY modul MINI-COM TX STP, RJ45, kat. 5E
Kód:CJS5E88TGY

modul MINI-COM TX STP, RJ45, kat. 5E

222 Kč269 Kč s DPH
Skladem
CJS688TGY modul MINI-COM TX STP, RJ45, kat. 6
Kód:CJS688TGY

modul MINI-COM TX STP, RJ45, kat. 6

267 Kč323 Kč s DPH
Skladem
CJS6X88TGY modul MINI-COM TX STP, RJ45, kat. 6A 10G, černý
Kód:CJS6X88TGY

modul MINI-COM TX STP, RJ45, kat. 6A 10G, černý

328 Kč397 Kč s DPH
Skladem
Výprodej
CMDAQSCBL modul MINI-COM, SC spojka duplexní, MM, černý
Kód:CMDAQSCBL

modul MINI-COM, SC spojka duplexní, MM, černý

99,0 Kč120 Kč s DPH
Skladem
Výprodej
CMFCEI modul MINI-COM, FC spojka, MM, slonová kost
Kód:CMFCEI

modul MINI-COM, FC spojka, MM, slonová kost

19,0 Kč23,0 Kč s DPH
Skladem
CMHDMIWH modul MINI-COM, HDMI 1,4, spojka, bílý
Kód:CMHDMIWH

modul MINI-COM, HDMI 1,4, spojka, bílý

1 157 Kč1 400 Kč s DPH
Skladem
Výprodej
N205.611 optická spojka SNAP-IN multimode LC-LC, duplex
Kód:N205.611

optická spojka SNAP-IN multimode LC-LC, duplex

49,0 Kč59,3 Kč s DPH
Skladem
Výprodej
N205.614 optická spojka SNAP-IN multimode SC-SC, duplex
Kód:N205.614

optická spojka SNAP-IN multimode SC-SC, duplex

49,0 Kč59,3 Kč s DPH
Skladem
NK5E88MAWY modul NetKey UTP, RJ45, kat. 5E, arktická bílá
Kód:NK5E88MAWY

modul NetKey UTP, RJ45, kat. 5E, arktická bílá

96,0 Kč116 Kč s DPH
Skladem
NK5E88MBLY modul NetKey UTP, RJ45, kat. 5E, černý
Kód:NK5E88MBLY

modul NetKey UTP, RJ45, kat. 5E, černý

96,0 Kč116 Kč s DPH
Skladem
Výprodej
NK5E88MGRY modul NetKey UTP, RJ45, kat. 5E, zelená
Kód:NK5E88MGRY

modul NetKey UTP, RJ45, kat. 5E, zelená

64,0 Kč77,4 Kč s DPH
Skladem
Výprodej
NK5E88MWHY modul NetKey UTP, RJ45, kat. 5E, bílá
Kód:NK5E88MWHY

modul NetKey UTP, RJ45, kat. 5E, bílá

64,0 Kč77,4 Kč s DPH
Skladem
NK688MAW modul NetKey UTP, RJ45, kat. 6, arkticky bílý
Kód:NK688MAW

modul NetKey UTP, RJ45, kat. 6, arkticky bílý

131 Kč159 Kč s DPH
Skladem
NK688MBL modul NetKey UTP, RJ45, kat. 6, černý
Kód:NK688MBL

modul NetKey UTP, RJ45, kat. 6, černý

131 Kč159 Kč s DPH
Skladem
NK688MIW modul NetKey UTP, RJ45, kat. 6, šedobílý
Kód:NK688MIW

modul NetKey UTP, RJ45, kat. 6, šedobílý

131 Kč159 Kč s DPH
Skladem
NK688MWH modul NetKey UTP, RJ45, kat. 6, bílý
Kód:NK688MWH

modul NetKey UTP, RJ45, kat. 6, bílý

206 Kč249 Kč s DPH
Skladem
SXKJ-10G-STP-BK-SA modul Keystone, RJ45, kat. 6A 10G, STP, samořezný, stříbrný
Kód:SXKJ-10G-STP-BK-SA

modul Keystone, RJ45, kat. 6A 10G, STP, samořezný, stříbrný

117 Kč142 Kč s DPH
Skladem
SXKJ-5E-STP-BK-SA modul Keystone, RJ45, kat. 5E, STP, samořezný, stříbrný
Kód:SXKJ-5E-STP-BK-SA

modul Keystone, RJ45, kat. 5E, STP, samořezný, stříbrný

71,0 Kč85,9 Kč s DPH
Skladem
SXKJ-5E-UTP-BK-SA modul Keystone, RJ45, kat. 5E, UTP, samořezný, černý
Kód:SXKJ-5E-UTP-BK-SA

modul Keystone, RJ45, kat. 5E, UTP, samořezný, černý

48,0 Kč58,1 Kč s DPH
Skladem
SXKJ-6-STP-BK-NA modul Keystone RJ45, kat. 6, STP, rychlozařezávací, stříbrný
Kód:SXKJ-6-STP-BK-NA

modul Keystone RJ45, kat. 6, STP, rychlozařezávací, stříbrný

94,0 Kč114 Kč s DPH
Skladem
SXKJ-6-STP-BK-SA modul Keystone, RJ45, kat. 6, STP, samořezný, stříbrný
Kód:SXKJ-6-STP-BK-SA

modul Keystone, RJ45, kat. 6, STP, samořezný, stříbrný

94,0 Kč114 Kč s DPH
Skladem
SXKJ-6-UTP-BK modul Keystone, RJ45, kat. 6, UTP, 110/Krone, černý
Kód:SXKJ-6-UTP-BK

modul Keystone, RJ45, kat. 6, UTP, 110/Krone, černý

63,0 Kč76,2 Kč s DPH
Skladem
SXKJ-6-UTP-BK-SA modul Keystone, RJ45, kat. 6, UTP, samořezný, černý
Kód:SXKJ-6-UTP-BK-SA

modul Keystone, RJ45, kat. 6, UTP, samořezný, černý

73,0 Kč88,3 Kč s DPH
Skladem
12.42.0105 keystone spojka, F konektor, bílá
Kód:12.42.0105

keystone spojka, F konektor, bílá

114 Kč138 Kč s DPH
Skladem ext.
12.42.0116 keystone spojka USB C(F) - USB C(F), 3.2 gen.2, černá
Kód:12.42.0116

keystone spojka USB C(F) - USB C(F), 3.2 gen.2, černá

231 Kč280 Kč s DPH
Na dotaz
Novinka
12.43.0105 keystone spojka typ F, bílá
Kód:12.43.0105

keystone spojka typ F, bílá

56,0 Kč67,8 Kč s DPH
Skladem ext.
12.92.3506 keystone spojka HDMI A(F) - HDMI A(F), bílá
Kód:12.92.3506

keystone spojka HDMI A(F) - HDMI A(F), bílá

112 Kč136 Kč s DPH
Skladem ext.
21.17.0001 optická spojka LC, duplex, MM, montáž do keystone otvoru, tyrkysová
Kód:21.17.0001

optická spojka LC, duplex, MM, montáž do keystone otvoru, tyrkysová

41,0 Kč49,6 Kč s DPH
Skladem ext.
25.92.0120 keystone spojka USB A(F) - USB A(F), 2.0, bílá
Kód:25.92.0120

keystone spojka USB A(F) - USB A(F), 2.0, bílá

37,0 Kč44,8 Kč s DPH
Skladem ext.
25.92.0122 keystone spojka USB A(F) - USB B(F), 2.0, bílá
Kód:25.92.0122

keystone spojka USB A(F) - USB B(F), 2.0, bílá

45,0 Kč54,5 Kč s DPH
Skladem ext.
1
SXKJ-6-UTP-BK-SA modul Keystone, RJ45, kat. 6, UTP, samořezný, černý

modul Keystone, RJ45, kat. 6, UTP, samořezný, černý

73,0 Kč

Samořezné keystony Solarix se vyznačují velmi jednoduchou instalací, ke které nepotřebujete terminační nástroj. Keystony splňují parametry specif...

Kód:SXKJ-6-UTP-BK-SA
2
CJ588WHY modul MINI-JACK UTP, RJ45, kat. 5E, bílý

modul MINI-JACK UTP, RJ45, kat. 5E, bílý

226 Kč

Moduly MINI-JACK CJ588 jsou určeny pro terminaci datových, CU 4-párových kabelů, 24 a 22 AWG, 100 ohm. Moduly vynikají jednoduchou, přesnou a ryc...

Kód:CJ588WHY
3
SXKJ-5E-UTP-BK-SA modul Keystone, RJ45, kat. 5E, UTP, samořezný, černý

modul Keystone, RJ45, kat. 5E, UTP, samořezný, černý

48,0 Kč

Samořezné keystony Solarix se vyznačují velmi jednoduchou instalací, ke které nepotřebujete terminační nástroj. Keystony splňují parametry specif...

Kód:SXKJ-5E-UTP-BK-SA
4
SXKJ-5E-STP-BK-SA modul Keystone, RJ45, kat. 5E, STP, samořezný, stříbrný

modul Keystone, RJ45, kat. 5E, STP, samořezný, stříbrný

71,0 Kč

Samořezné keystony Solarix se vyznačují velmi jednoduchou instalací, ke které nepotřebujete terminační nástroj. Keystony splňují parametry specif...

Kód:SXKJ-5E-STP-BK-SA
5
11332011 modul RJ45 keystone, beznástrojový, nestíněný, kat. 6, černý

modul RJ45 keystone, beznástrojový, nestíněný, kat. 6, černý

54,0 Kč

Nestíněný modul "keystone" RJ45, kategorie 6. Slouží k ukončení datových kabelů strukturované kabeláže. Kompakní rozměry umožňují instalaci v šir...

Kód:11332011
6
SXKJ-6-STP-BK-SA modul Keystone, RJ45, kat. 6, STP, samořezný, stříbrný

modul Keystone, RJ45, kat. 6, STP, samořezný, stříbrný

94,0 Kč

Samořezné keystony Solarix se vyznačují velmi jednoduchou instalací, ke které nepotřebujete terminační nástroj. Keystony splňují parametry specif...

Kód:SXKJ-6-STP-BK-SA
7
CJ588BLY modul MINI-JACK UTP, RJ45, kat. 5E, černý

modul MINI-JACK UTP, RJ45, kat. 5E, černý

226 Kč

Moduly MINI-JACK CJ588 jsou určeny pro terminaci datových, CU 4-párových kabelů, 24 a 22 AWG, 100 ohm. Moduly vynikají jednoduchou, přesnou a ryc...

Kód:CJ588BLY
8
SXKJ-10G-STP-BK-SA modul Keystone, RJ45, kat. 6A 10G, STP, samořezný, stříbrný

modul Keystone, RJ45, kat. 6A 10G, STP, samořezný, stříbrný

117 Kč

Samořezné keystony Solarix se vyznačují velmi jednoduchou instalací, ke které nepotřebujete terminační nástroj. Keystony splňují parametry specif...

Kód:SXKJ-10G-STP-BK-SA
9
CJ5E88TGBL modul MINI-COM TX UTP, RJ45, kat. 5E, černý

modul MINI-COM TX UTP, RJ45, kat. 5E, černý

233 Kč

Moduly Panduit MINI-COM CJ5E88TG jsou určeny pro terminaci datových kabelů strukturované kabeláže. Terminace CU 4-párových kabelů, 22 – 26 ...

Kód:CJ5E88TGBL
1
NK5E88MWHY modul NetKey UTP, RJ45, kat. 5E, bílá

modul NetKey UTP, RJ45, kat. 5E, bílá

64,0 Kč

Moduly NetKey NK5E88M (typ keystone) jsou určeny pro terminaci datových, nestíněných, CU 4-párových kabelů, 24 až 22 AWG, 100 Ohm. Moduly NetK...

Kód:NK5E88MWHY
2
NK5E88MGRY modul NetKey UTP, RJ45, kat. 5E, zelená

modul NetKey UTP, RJ45, kat. 5E, zelená

64,0 Kč

Moduly NetKey NK5E88M (typ keystone) jsou určeny pro terminaci datových, nestíněných, CU 4-párových kabelů, 24 až 22 AWG, 100 Ohm. Moduly NetK...

Kód:NK5E88MGRY
3
N205.611 optická spojka SNAP-IN multimode LC-LC, duplex

optická spojka SNAP-IN multimode LC-LC, duplex

49,0 Kč

Optická spojka Snap-In, LC-LC duplex, multimode, určená k osazení v produktech NEXANS (patch panely, zásuvky, optická vana - N441.203), případně ...

Kód:N205.611
4
CMDAQSCBL modul MINI-COM, SC spojka duplexní, MM, černý

modul MINI-COM, SC spojka duplexní, MM, černý

99,0 Kč

Spojka slouží k spojení optických konektorů typu SC. Spojka je osazená ferulí phosphor bronze a je určena pro optická multimodová vlákna OM3 a OM...

Kód:CMDAQSCBL
5
N205.614 optická spojka SNAP-IN multimode SC-SC, duplex

optická spojka SNAP-IN multimode SC-SC, duplex

49,0 Kč

Optická spojka Snap-In, SC-SC, duplex, multimode, určená k osazení v produktech NEXANS (patch panely, zásuvky, optická vana - N441.203), případně...

Kód:N205.614
6
CMFCEI modul MINI-COM, FC spojka, MM, slonová kost

modul MINI-COM, FC spojka, MM, slonová kost

19,0 Kč

Optická spojka FC, multi-mode. Modul MINI-COM, barevné provedení slonová kost.

Kód:CMFCEI
NejprodávanějšíVýprodej
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies