Nestíněné moduly a keystony kategorie 5E, třída D

Kvalitní kabeláž Panduit NetKey

1
SXKJ-5E-UTP-BK-SA Modul Keystone, RJ45, kat. 5E, UTP, samořezný, černý

Modul Keystone, RJ45, kat. 5E, UTP, samořezný, černý

48,0 Kč

Samořezné keystony Solarix se vyznačují velmi jednoduchou instalací, ke které nepotřebujete terminační nástroj. Keystony splňují parametry specif...

Kód:SXKJ-5E-UTP-BK-SA
2
CJ588AWY Modul MINI-JACK UTP, RJ45, kat. 5E, arkticky bílý

Modul MINI-JACK UTP, RJ45, kat. 5E, arkticky bílý

195 Kč

Moduly MINI-JACK CJ588 jsou určeny pro terminaci datových, CU 4-párových kabelů, 24 a 22 AWG, 100 ohm. Moduly vynikají jednoduchou, přesnou a ryc...

Kód:CJ588AWY
3
CJ588BLY Modul MINI-JACK UTP, RJ45, kat. 5E, černý

Modul MINI-JACK UTP, RJ45, kat. 5E, černý

195 Kč

Moduly MINI-JACK CJ588 jsou určeny pro terminaci datových, CU 4-párových kabelů, 24 a 22 AWG, 100 ohm. Moduly vynikají jednoduchou, přesnou a ryc...

Kód:CJ588BLY
4
SXKJ-5E-UTP-RAL-SA Modul Keystone, RJ45, kat. 5E, UTP, samořezný, černý, RAL FIT moduly

Modul Keystone, RJ45, kat. 5E, UTP, samořezný, černý, RAL FIT moduly

53,0 Kč

Samořezné keystony Solarix SXKJ-5E-UTP-RAL-SA se vyznačují velmi jednoduchou instalací, ke které nepotřebujete terminační nástroj. Keystony splňu...

Kód:SXKJ-5E-UTP-RAL-SA
5
CJ588RDY Modul MINI-JACK UTP, RJ45, kat. 5E, červený

Modul MINI-JACK UTP, RJ45, kat. 5E, červený

259 Kč

Moduly MINI-JACK CJ588 jsou určeny pro terminaci datových, CU 4-párových kabelů, 24 a 22 AWG, 100 ohm. Moduly vynikají jednoduchou, přesnou a ryc...

Kód:CJ588RDY
6
CJ588WHY Modul MINI-JACK UTP, RJ45, kat. 5E, bílý

Modul MINI-JACK UTP, RJ45, kat. 5E, bílý

195 Kč

Moduly MINI-JACK CJ588 jsou určeny pro terminaci datových, CU 4-párových kabelů, 24 a 22 AWG, 100 ohm. Moduly vynikají jednoduchou, přesnou a ryc...

Kód:CJ588WHY
7
CJ5E88TGAW Modul MINI-COM TX UTP, RJ45, kat. 5E, arkticky bílý

Modul MINI-COM TX UTP, RJ45, kat. 5E, arkticky bílý

199 Kč

Moduly Panduit MINI-COM CJ5E88TG jsou určeny pro terminaci datových kabelů strukturované kabeláže. Terminace CU 4-párových kabelů, 22 – 26 AWG, d...

Kód:CJ5E88TGAW
8
CJ5E88TGWH Modul MINI-COM TX UTP, RJ45, kat. 5E, bílý

Modul MINI-COM TX UTP, RJ45, kat. 5E, bílý

199 Kč

Moduly Panduit MINI-COM CJ5E88TG jsou určeny pro terminaci datových kabelů strukturované kabeláže. Terminace CU 4-párových kabelů, 22 – 26 AWG, d...

Kód:CJ5E88TGWH
9
NK5E88MWHY Modul NetKey UTP, RJ45, kat. 5E, bílá

Modul NetKey UTP, RJ45, kat. 5E, bílá

225 Kč

Moduly NetKey NK5E88M (typ keystone) jsou určeny pro terminaci datových, nestíněných, CU 4-párových kabelů, 24 až 22 AWG, 100 Ohm. Moduly NetKey ...

Kód:NK5E88MWHY
Nejprodávanější
Filtrování
Podrobné hledáníCena
Barva
(3)
(6)
(15)
(3)
(2)
(3)
(2)
(2)
(2)
(3)
(3)
Zobrazit vybrané
Kategorie
(44)
(1)
(1)
Zobrazit vybrané
Řada
(28)
(8)
(2)
Zobrazit vybrané
Samořezný
(38)
(1)
Zobrazit vybrané
StíněníTřída
(42)
(1)
(1)
Zobrazit vybrané
TypVýrobce
(1)
(2)
(36)
(7)
Zobrazit vybrané
Délka balení v mm
(1)
(2)
(1)
Zobrazit vybrané
Šířka balení v mmVýška balení v mm
Hledat v kategorii
Hledat v kategoriiHledatKde hledat:
46 produktů
CJ5E88TGOR Modul MINI-COM TX UTP, RJ45, kat. 5E, oranžový
Kód:CJ5E88TGOR

Modul MINI-COM TX UTP, RJ45, kat. 5E, oranžový

3 060 Kč bez DPH / 10 ks
3 703 Kč / 10 ks
306 Kč / 1 ks370 Kč s DPH / 1 ks
Běžně do měsíce
CJ5E88TGRD Modul MINI-COM TX UTP, RJ45, kat. 5E, červený
Kód:CJ5E88TGRD

Modul MINI-COM TX UTP, RJ45, kat. 5E, červený

7 650 Kč bez DPH / 25 ks
9 257 Kč / 25 ks
306 Kč / 1 ks370 Kč s DPH / 1 ks
Běžně do měsíce
CJ5E88TGVL Modul MINI-COM TX UTP, RJ45, kat. 5E, fialový
Kód:CJ5E88TGVL

Modul MINI-COM TX UTP, RJ45, kat. 5E, fialový

3 060 Kč bez DPH / 10 ks
3 703 Kč / 10 ks
306 Kč / 1 ks370 Kč s DPH / 1 ks
Běžně do měsíce
CJ5E88TGYL Modul MINI-COM TX UTP, RJ45, kat. 5E, žlutý
Kód:CJ5E88TGYL

Modul MINI-COM TX UTP, RJ45, kat. 5E, žlutý

7 650 Kč bez DPH / 25 ks
9 257 Kč / 25 ks
306 Kč / 1 ks370 Kč s DPH / 1 ks
Běžně do měsíce
CJH5E88TGWH Uzavíratelný modul MINI-COM TX UTP, RJ45, kat. 5E, bílý
Kód:CJH5E88TGWH

Uzavíratelný modul MINI-COM TX UTP, RJ45, kat. 5E, bílý

3 370 Kč bez DPH / 10 ks
4 078 Kč / 10 ks
337 Kč / 1 ks408 Kč s DPH / 1 ks
Běžně do měsíce
CJT5E88TGBL Modul MINI-COM TX UTP pro vodiče 28/30 AWG, RJ45, kat. 5E, černý
Kód:CJT5E88TGBL

Modul MINI-COM TX UTP pro vodiče 28/30 AWG, RJ45, kat. 5E, černý

3 370 Kč bez DPH / 10 ks
4 078 Kč / 10 ks
337 Kč / 1 ks408 Kč s DPH / 1 ks
Běžně do měsíce
NK5E88MAWY Modul NetKey UTP, RJ45, kat. 5E, arktická bílá
Kód:NK5E88MAWY

Modul NetKey UTP, RJ45, kat. 5E, arktická bílá

114 Kč / 1 ks138 Kč s DPH / 1 ks
Na cestě - na dotaz
Sleva
NK5E88MBLY Modul NetKey UTP, RJ45, kat. 5E, černý
Kód:NK5E88MBLY

Modul NetKey UTP, RJ45, kat. 5E, černý

114 Kč / 1 ks138 Kč s DPH / 1 ks
Běžně do měsíce
NK5E88MBUY Modul NetKey UTP, RJ45, kat. 5E, modrá
Kód:NK5E88MBUY

Modul NetKey UTP, RJ45, kat. 5E, modrá

5 625 Kč bez DPH / 25 ks
6 806 Kč / 25 ks
225 Kč / 1 ks272 Kč s DPH / 1 ks
Běžně do měsíce
NK5E88MGRY Modul NetKey UTP, RJ45, kat. 5E, zelená
Kód:NK5E88MGRY

Modul NetKey UTP, RJ45, kat. 5E, zelená

2 250 Kč bez DPH / 10 ks
2 723 Kč / 10 ks
225 Kč / 1 ks272 Kč s DPH / 1 ks
Běžně do měsíce
NK5E88MRDY Modul NetKey UTP, RJ45, kat. 5E, červená
Kód:NK5E88MRDY

Modul NetKey UTP, RJ45, kat. 5E, červená

2 250 Kč bez DPH / 10 ks
2 723 Kč / 10 ks
225 Kč / 1 ks272 Kč s DPH / 1 ks
Běžně do měsíce
NK5E88MYLY Modul NetKey UTP, RJ45, kat. 5E, žlutá
Kód:NK5E88MYLY

Modul NetKey UTP, RJ45, kat. 5E, žlutá

2 250 Kč bez DPH / 10 ks
2 723 Kč / 10 ks
225 Kč / 1 ks272 Kč s DPH / 1 ks
Běžně do měsíce
NKP5E88MBL Modul NetKey UTP, RJ45, kat. 5E, černý
Kód:NKP5E88MBL

Modul NetKey UTP, RJ45, kat. 5E, černý

2 150 Kč bez DPH / 10 ks
2 602 Kč / 10 ks
215 Kč / 1 ks260 Kč s DPH / 1 ks
Běžně do měsíce
SXKJ-5E-UTP-BK-NA Modul Keystone RJ45, kat. 5E, UTP, rychlozařezávací, černý
Kód:SXKJ-5E-UTP-BK-NA

Modul Keystone RJ45, kat. 5E, UTP, rychlozařezávací, černý

48,0 Kč / 1 ks58,1 Kč s DPH / 1 ks
Skladem ext.
SXKJ-5E-UTP-BK-NA-MULTIPACK Modul Keystone RJ45, kat. 5E, UTP, rychlozařezávací, černý, balení 24 kusů
Kód:SXKJ-5E-UTP-BK-NA-MULTIPACK

Modul Keystone RJ45, kat. 5E, UTP, rychlozařezávací, černý, balení 24 kusů

1 082 Kč / 1 bal1 309 Kč s DPH / 1 bal
Skladem ext.
SXKJ-5E-UTP-BK-SA-MULTIPACK Modul Keystone, RJ45, kat. 5E, UTP, samořezný, černý, bal. 24 kusů
Kód:SXKJ-5E-UTP-BK-SA-MULTIPACK

Modul Keystone, RJ45, kat. 5E, UTP, samořezný, černý, bal. 24 kusů

1 082 Kč / 1 bal1 309 Kč s DPH / 1 bal
Skladem ext.
Na vašem soukromí nám záleží

Používáme cookies a další identifikátory, abychom zajistili správné fungování webu, analyzovali návštěvnost a personalizovali obsah i reklamu. Pro analytické a marketingové účely potřebujeme váš souhlas. Bez něj nebudou měřicí ani reklamní nástroje aktivovány. Data mohou být předávána našim partnerům: Google, Microsoft, Seznam.cz a Heureka Group. Můžete přijmout všechny cookies, odmítnout je, nebo si vybrat jednotlivé kategorie (Technické cookies, Marketingové cookies, Analytické cookies). Souhlas můžete kdykoli změnit v nastavení cookies. Podrobné informace, jak nakládáme s vašimi údaji, naleznete zde.

Nepovolovat cookiesPodrobné nastaveníPovolit vše