Optické moduly a keystony NEXANS

V aplikacích, kde je třeba instalovat optické spojky jinam, než do jejich standardizovaných montážních otvorů, je možné použít verzi pro osazení do pozice pro keystone, MINI-COM, případně dalších formátů.

 

Nejprodávanější
Zobrazit:
BarvaProvedeníŘadaTypVýrobce
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit dle:6 produktů
NEXANS N205.611 optická spojka SNAP-IN multimode LC-LC, duplex
Výprodej
Skladem

Optická spojka Snap-In, LC-LC duplex, multimode, určená k osazení v produktech NEXANS (patch panely, zásuvky, optická vana - N441.203), případně lze osazovat např. do ABB produktů při použití redukce ...

85,0 Kč103 Kč s DPH
NEXANS N205.614 optická spojka SNAP-IN multimode SC-SC, duplex
Výprodej
Skladem

Optická spojka Snap-In, SC-SC, duplex, multimode, určená k osazení v produktech NEXANS (patch panely, zásuvky, optická vana - N441.203), případně lze osazovat např. do ABB produktů při použití redukce...

63,0 Kč76,2 Kč s DPH
NEXANS N205.123 optická spojka ST-ST multimode, simplex
Běžně do týdne

Optická spojka, ST-ST simplex, multimode, určená k osazení v produktech NEXANS (patch panely, zásuvky, optická vana - N441.203), případně lze osazovat např. do ABB produktů při použití redukce N429.62...

41,0 Kč49,6 Kč s DPH
NEXANS N205.623 optická spojka SNAP-IN singlemode SC-SC, simplex
Běžně do týdne

Optická spojka Snap-In, SC-SC, simplex, singlemode, určená k osazení v produktech NEXANS (patch panely, zásuvky, optická vana - N441.203), případně lze osazovat např. do ABB produktů při použití reduk...

2 428 Kč2 938 Kč s DPH
NEXANS N205.624 optická spojka SNAP-IN singlemode SC-SC, duplex
Běžně do týdne

Optická spojka Snap-In, SC-SC, duplex, singlemode, určená k osazení v produktech NEXANS (patch panely, zásuvky, optická vana - N441.203 - nebo patch panelů např. N521.661/3).

150 Kč182 Kč s DPH
NEXANS N205.627 optická spojka SNAP-IN singlemode LC-LC, duplex
Běžně do týdne

Optická spojka Snap-In, LC-LC duplex, singlemode, určená k osazení v produktech NEXANS (patch panely, zásuvky, optická vana - N441.203), případně lze osazovat např. do ABB produktů při použití redukce...

213 Kč258 Kč s DPH