LC/P-LC/P-1-ASDL optický propojovací kabel LC/PC-LC/PC duplex SM 9/125um, armovaný, 1m

LC/P-LC/P-1-ASDL optický propojovací kabel LC/PC-LC/PC duplex SM 9/125um, armovaný, 1m
Vaše cena bez DPH123 Kč
Vaše cena s DPH149 Kč
Dostupnost:
Skladem
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Praze:
pondělí 22. října
Přepravní společností:
úterý 23. října
KódLC/P-LC/P-1-ASDL
PoznámkaCrush resistance: 3000N/100mm
Záruka24 měsíců
PopisSouvisející dokumenty

Armovaný kabel poskytuje zvýšenou ochranu proti mechanickému namáhání optického propojovacího kabelu. Taková ochrana je vhodná například u koncových zákazníků v bytových jednotkách, kde existuje nemalé riziko neopatrné manipulace, tahání, nebo zatížení různými předměty. Poskytuje také dostatečnou ochranu tam, kde hrozí poškození kabelu hlodavci.

Singlemodové optické vlákno má nízký útlum, který umožňuje přenášet data na vzdálenosti desítek a v případě speciálních aplikací až stovek kilometrů. Mezi běžně používané konektory patří LC, SC, E2000, ST, ale je možné se setkat i s řadou dalších. Singlemode konektory mají obvykle modrou barvu. Kromě běžného broušení SC/UPC se u singlemode konektorů lze setkat i s broušením APC, kdy je ferule zbroušena pod úhlem, čož umožňuje dosahovat lepších hodnot RL (Return Loss - útlum odraženého signálu). Konektory s broušením APC mívají zelenou barvu.

Kromě standardních propojovacích kabelů je možné vyrobit i takzvanou optickou trasu, což je okonektorovaný, obvykle vícevláknový optický kabel, jehož výhodou je to, že lze přizpůsobit konstrukci kabelu, materiál pláště a další vlastnosti požadavkům konkrétní trasy a trasu již pak není třeba na místě zakončovat.

Vzhledem k velkému množství kombinací délek a typů konektorů není možné všechny umístit na web. Neváhejte nás v případě potřeby oslovit s poptávkou.

Parametry a specifikace
Barvažlutá
Broušení konektoru 1UPC
Broušení konektoru 2UPC
Délka v m1
Konektor 1LC
Konektor 2LC
Typsinglemode 9um OS2