S4U P-E2/A-2-SL pigtail E2000/APC, 9um SM, délka 2m

S4U P-E2/A-2-SL pigtail E2000/APC, 9um SM, délka 2m
Vaše cena bez DPH234 Kč
Vaše cena s DPH283 Kč
Dostupnost:
Skladem
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Praze:
ihned
Přepravní společností:
zítra
KódP-E2/A-2-SL
VýrobceS4U
Záruka24 měsíců
PopisSouvisející dokumenty

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování, nebo pomocí mechanických spojek. Použitá optická vlákna mohou být v provedení multimode 50um (OM2, OM3, OM4), multimode 62,5um (OM1) a singlemode 9um OS2. Konektory se používají od nejběžnějších typů LC, SC, ST, E2000, až po řadu méně obvyklých typů. Častěji se vyskytuje broušení PC/UPC, ale typicky u singlemodových konektorů může být požadavek na broušení APC, na kterém lze dosáhnout lepších hodnot Return Loss.

Optické komponenty E2000 společnosti S4U jsou vyrobeny pod oficiální licencí společnosti Diamond, autora konektorů E2000 a jsou plně kompatibilní s ostatními značkovými produkty (Diamond, Huber + Suhner, Reichle & De-Massari).

Pokud jste na našem webu nenašli požadovaný typ pigtailu, rádi Vám vypracujeme cenovou nabídku na jiné provedení dle Vaší potřeby.

Parametry a specifikace
Délka v m2
Vláknosinglemode 9um G652D, singlemode 9um G657A1
VýrobceS4U
KonektorE2000/APC