Vysokohustotní řešení optických sítí PANDUIT

S ohledem na stále se zvyšující požadavky na přenosovou kapacitu a omezené prostorové možnosti, je třeba především v datových centrech dosahovat stále vyšší hustoty datových propojů. Z toho důvodu výrobci vyvíjejí vysokohustotní řešení, umožňující dosahovat hustoty stovek optických vláken na 1U. V souvislosti s vysokohustotními řešeními se běžně používají konektory MPO. Jejich výhodou je kompaktní rozměr a vícevláknové provedení. Vytvoření propoje v rámci datacentra je díky předkonektorovanému řešení kazet velmi snadné, rychlé a neposkytuje tolik prostoru pro chyby, jako při použití tradičních jednovláknových konektorů.

 

Nejprodávanější
Zobrazit:
Délka v mVýrobce
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Výrobce:Řadit dle:18 produktů
PANDUIT FHC9N-12-10AS kazeta systému HD Flex, 1x MPO - 6x LC duplex, singlemode G652D, polarita A
Běžně do týdne

Vysokohustotní systém Panduit HD Flex umožňuje osadit až 144 vláken při použití konektorů LC, nebo až 864 vláken při použití konektorů MPO do velikosti 1U.

14 150 Kč17 122 Kč s DPH
PANDUIT FHCXO-12-10AS kazeta systému HD Flex, 1x MPO - 6x LC duplex, OM3, polarita A
Běžně do týdne

Vysokohustotní systém Panduit HD Flex umožňuje osadit až 144 vláken při použití konektorů LC, nebo až 864 vláken při použití konektorů MPO do velikosti 1U.

14 150 Kč17 122 Kč s DPH
PANDUIT FHCZO-12-10AS kazeta pro systém HD Flex, 1xMPO, 6xLC duplex, OM4 ,optim.IL, Metoda A polarita
Na dotaz

Vysokohustotní systém Panduit HD Flex umožňuje osadit až 144 vláken při použití konektorů LC, nebo až 864 vláken, při použití konektorů MPO, do rámu velikosti 1U.

15 565 Kč18 834 Kč s DPH
PANDUIT FHMP-6-ABL kazeta systému HD Flex, 6x MPO spojka typ A
Běžně do týdne

Vysokohustotní systém Panduit HD Flex umožňuje osadit až 144 vláken při použití konektorů LC, nebo až 864 vláken při použití konektorů MPO do velikosti 1U.

5 356 Kč6 481 Kč s DPH
PANDUIT FHMP-6-BCG kazeta systému HD Flex, 6x MPO spojka typ B
Běžně do týdne

Vysokohustotní systém Panduit HD Flex umožňuje osadit až 144 vláken při použití konektorů LC, nebo až 864 vláken při použití konektorů MPO do velikosti 1U.

5 356 Kč6 481 Kč s DPH
PANDUIT FHS9N-12-10N kazeta systému HD Flex, pro svaření vláken, 6x LC duplex SM spojky (modré)
Na dotaz

Vysokohustotní systém Panduit HD Flex umožňuje osadit až 144 vláken při použití konektorů LC, nebo až 864 vláken při použití konektorů MPO do velikosti 1U.

6 492 Kč7 855 Kč s DPH
PANDUIT FHSXN-12-10N kazeta systému HD Flex, pro svaření vláken, 6x LC duplex MM spojky (tyrkysová)
Na dotaz

Vysokohustotní systém Panduit HD Flex umožňuje osadit až 144 vláken při použití konektorů LC, nebo až 864 vláken při použití konektorů MPO do velikosti 1U.

5 902 Kč7 141 Kč s DPH
PANDUIT FHSZO-12-10P kazeta systému HD Flex, 6x LC duplex, OM4, včetně 12 pigtailů, pro svařování
Běžně do týdne

Vysokohustotní systém Panduit HD Flex umožňuje osadit až 144 vláken při použití konektorů LC, nebo až 864 vláken při použití konektorů MPO do velikosti 1U.

16 187 Kč19 586 Kč s DPH
PANDUIT FLEX1U06 rám pro kazety systému HD Flex, výška 1U, pro 12 kazet 6xLCduplex, nebo 6xMPO
Běžně do týdne

Vysokohustotní systém Panduit HD Flex umožňuje osadit až 144 vláken při použití konektorů LC, nebo až 864 vláken, při použití konektorů MPO, do rámu velikosti 1U.

16 707 Kč20 215 Kč s DPH
PANDUIT FLEX-OPTI-1RU držák redukční - kazet systému HD Flex pro panely a opt.vany Opticom, pro 2 kazety/redukci
Běžně do týdne

Redukční držák - rámeček pro instalaci 2 oprických vysokohustotních kazet Panduit systému HD Flex do starších typů patchcpanelů a optických van řady Opticom Do rámečku lze instalovat 2 kazety HD F...

1 529 Kč1 850 Kč s DPH
PANDUIT FLEX-PLATE1U vyvazovací plato pro systém HD Flex™ , 1RU
Na dotaz

Vysokohustotní systém Panduit HD Flex umožňuje osadit až 144 vláken při použití konektorů LC, nebo až 864 vláken při použití konektorů MPO do velikosti 1U.

1 856 Kč2 246 Kč s DPH
PANDUIT FXTRL7N7NXNM002 optický propojovací kabel Pan MPO female - Pan MPO female, 12 vláken, OM3, polarita A, 2m
Běžně do týdne

Optický propojovací kabel s konektory MPO. Kabel je osazen patentovanými konektory PanMPO, které umožňují velmi rychlou změnu polarity z A na B a zároveň vysunutí vodících trnů a tím změnu konektorů f...

10 391 Kč12 573 Kč s DPH
PANDUIT FXTRL7N7NXNM006 optický propojovací kabel Pan MPO female - Pan MPO female, 12 vláken, OM3, polarita A, 6m
Běžně do týdne

Optický propojovací kabel s konektory MPO. Kabel je osazen patentovanými konektory PanMPO, které umožňují velmi rychlou změnu polarity z A na B a zároveň vysunutí vodících trnů a tím změnu konektorů f...

11 262 Kč13 627 Kč s DPH
PANDUIT FXTRL7N7NXNM008 optický propojovací kabel Pan MPO female - Pan MPO female, 12 vláken, OM3, polarita A, 8m
Běžně do týdne

Optický propojovací kabel s konektory MPO. Kabel je osazen patentovanými konektory PanMPO, které umožňují velmi rychlou změnu polarity z A na B a zároveň vysunutí vodících trnů a tím změnu konektorů f...

11 697 Kč14 153 Kč s DPH
PANDUIT FXTRL7N7NXNM010 optický propojovací kabel Pan MPO female - Pan MPO female, 12 vláken, OM3, polarita A, 10m
Běžně do týdne

Optický propojovací kabel s konektory MPO. Kabel je osazen patentovanými konektory PanMPO, které umožňují velmi rychlou změnu polarity z A na B a zároveň vysunutí vodících trnů a tím změnu konektorů f...

12 132 Kč14 680 Kč s DPH

Zavolejte nám.

Jak nakupovat ?

Zápůjčky, služby, konzultace, sváry a měření

 

Systémová záruka

 

Mimořádné opatření proti koronaviru