Vysokohustotní řešení optických sítí PANDUIT

S ohledem na stále se zvyšující požadavky na přenosovou kapacitu a omezené prostorové možnosti, je třeba především v datových centrech dosahovat stále vyšší hustoty datových propojů. Z toho důvodu výrobci vyvíjejí vysokohustotní řešení, umožňující dosahovat hustoty stovek optických vláken na 1U. V souvislosti s vysokohustotními řešeními se běžně používají konektory MPO. Jejich výhodou je kompaktní rozměr a vícevláknové provedení. Vytvoření propoje v rámci datacentra je díky předkonektorovanému řešení kazet velmi snadné, rychlé a neposkytuje tolik prostoru pro chyby, jako při použití tradičních jednovláknových konektorů.

 

Nejprodávanější
1
PANDUIT FLEX1U rám pro kazety systému HD Flex, výška 1U
15 451 Kč18 696 Kč s DPH
2
PANDUIT FLEX4U rám pro kazety systému HD Flex, výška 4U
25 777 Kč31 190 Kč s DPH
6
PANDUIT FHMP-6-ABL kazeta systému HD Flex, 6x MPO spojka typ A
4 954 Kč5 994 Kč s DPH
7
LEVITON HDXPNL2 rám pro kazety systému HI-DEX, výška 1U, černý
6 756 Kč8 175 Kč s DPH
8
LEVITON HDXOCLCOM424 kazeta systému HI-DEX, 12x LC duplex spojka, OM4, šedá
4 753 Kč5 751 Kč s DPH
9
LEVITON HDXOCAM144 kazeta systému HI-DEX, 12x MPO spojka typ A
6 559 Kč7 936 Kč s DPH
Zobrazit:
Výrobce
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Výrobce:Řadit dle:18 produktů
PANDUIT FHC9N-12-10AS kazeta systému HD Flex, 1x MPO - 6x LC duplex, singlemode G652D, polarita A
Běžně do týdne

Vysokohustotní systém Panduit HD Flex umožňuje osadit až 144 vláken při použití konektorů LC, nebo až 864 vláken při použití konektorů MPO do velikosti 1U.

13 086 Kč15 834 Kč s DPH
PANDUIT FHCXO-12-10AS kazeta systému HD Flex, 1x MPO - 6x LC duplex, OM3, polarita A
Běžně do týdne

Vysokohustotní systém Panduit HD Flex umožňuje osadit až 144 vláken při použití konektorů LC, nebo až 864 vláken při použití konektorů MPO do velikosti 1U.

13 086 Kč15 834 Kč s DPH
PANDUIT FHMP-6-ABL kazeta systému HD Flex, 6x MPO spojka typ A
Běžně do týdne

Vysokohustotní systém Panduit HD Flex umožňuje osadit až 144 vláken při použití konektorů LC, nebo až 864 vláken při použití konektorů MPO do velikosti 1U.

4 954 Kč5 994 Kč s DPH
PANDUIT FHMP-6-BCG kazeta systému HD Flex, 6x MPO spojka typ B
Běžně do týdne

Vysokohustotní systém Panduit HD Flex umožňuje osadit až 144 vláken při použití konektorů LC, nebo až 864 vláken při použití konektorů MPO do velikosti 1U.

4 954 Kč5 994 Kč s DPH
PANDUIT FHSZO-12-10P kazeta systému HD Flex, 6x LC duplex, OM4, včetně 12 pigtailů, pro svařování
Běžně do týdne

Vysokohustotní systém Panduit HD Flex umožňuje osadit až 144 vláken při použití konektorů LC, nebo až 864 vláken při použití konektorů MPO do velikosti 1U.

16 580 Kč20 062 Kč s DPH
PANDUIT FLEX1U rám pro kazety systému HD Flex, výška 1U
Běžně do týdne

Vysokohustotní systém Panduit HD Flex umožňuje osadit až 144 vláken při použití konektorů LC, nebo až 864 vláken, při použití konektorů MPO, do rámu velikosti 1U.

15 451 Kč18 696 Kč s DPH
PANDUIT FLEX4U rám pro kazety systému HD Flex, výška 4U
Běžně do týdne

Vysokohustotní systém Panduit HD Flex umožňuje osadit až 576 vláken při použití konektorů LC, nebo až 3456 vláken, při použití konektorů MPO, do rámu  velikosti 4U.

25 777 Kč31 190 Kč s DPH
PANDUIT FLEX-OPTI-1RU držák redukční - kazet systému HD Flex pro panely a opt.vany Opticom, pro 2 kazety/redukci
Novinka
Na dotaz

Redukční držák - rámeček pro instalaci 2 oprických vysokohustotních kazet Panduit systému HD Flex do starších typů patchcpanelů a optických van řady Opticom Do rámečku lze instalovat 2 kazety HD F...

1 414 Kč1 711 Kč s DPH
PANDUIT FXTHL5NLDSNM001 optický propojovací kabel MPO female  - 6x LC duplex, 12 vláken, OM3, 1m
Běžně do týdne

Optický propojovací kabel na jedné straně ukončený konektorem MPO female a na druhé straně šesti duplexními konektory LC duplex. Kabely je možné dodat ve velké škále délek.

18 693 Kč22 619 Kč s DPH
PANDUIT FXTRL7N7NXNM002 optický propojovací kabel Pan MPO female - Pan MPO female, 12 vláken, OM3, polarita A, 2m
Běžně do týdne

Optický propojovací kabel s konektory MPO. Kabel je osazen patentovanými konektory PanMPO, které umožňují velmi rychlou změnu polarity z A na B a zároveň vysunutí vodících trnů a tím změnu konektorů f...

9 610 Kč11 628 Kč s DPH
PANDUIT FXTRL7N7NXNM006 optický propojovací kabel Pan MPO female - Pan MPO female, 12 vláken, OM3, polarita A, 6m
Běžně do týdne

Optický propojovací kabel s konektory MPO. Kabel je osazen patentovanými konektory PanMPO, které umožňují velmi rychlou změnu polarity z A na B a zároveň vysunutí vodících trnů a tím změnu konektorů f...

10 415 Kč12 602 Kč s DPH
PANDUIT FXTRL7N7NXNM008 optický propojovací kabel Pan MPO female - Pan MPO female, 12 vláken, OM3, polarita A, 8m
Běžně do týdne

Optický propojovací kabel s konektory MPO. Kabel je osazen patentovanými konektory PanMPO, které umožňují velmi rychlou změnu polarity z A na B a zároveň vysunutí vodících trnů a tím změnu konektorů f...

10 818 Kč13 090 Kč s DPH
PANDUIT FXTRL7N7NXNM010 optický propojovací kabel Pan MPO female - Pan MPO female, 12 vláken, OM3, polarita A, 10m
Běžně do týdne

Optický propojovací kabel s konektory MPO. Kabel je osazen patentovanými konektory PanMPO, které umožňují velmi rychlou změnu polarity z A na B a zároveň vysunutí vodících trnů a tím změnu konektorů f...

11 220 Kč13 576 Kč s DPH
PANDUIT FXTRL7N7NXNM012 optický propojovací kabel Pan MPO female - Pan MPO female, 12 vláken, OM3, polarita A, 12m
Běžně do týdne

Optický propojovací kabel s konektory MPO. Kabel je osazen patentovanými konektory PanMPO, které umožňují velmi rychlou změnu polarity z A na B a zároveň vysunutí vodících trnů a tím změnu konektorů f...

11 623 Kč14 064 Kč s DPH
PANDUIT FXTRP7N7NANM001 optický propojovací kabel Pan MPO female - Pan MPO female, 12 vláken, OM3, polarita A, 1m
Běžně do týdne

Optický propojovací kabel s konektory MPO. Kabel je osazen patentovanými konektory PanMPO, které umožňují velmi rychlou změnu polarity z A na B a zároveň vysunutí vodících trnů a tím změnu konektorů f...

8 981 Kč10 867 Kč s DPH