Optické propojovací kabely singlemode 9um OS2 PATCHBOX

Optický propojovací kabel (fiber jumper, fibre optic patch cord), neboli optický patchcord, slouží typicky k propojení mezi aktivním prvkem a místem ukončení trasy optického kabelu. Skládá se z patchcordového optického kabelu, zakončeného optickými konektory. Propojovací kabely mohou být duplexní (dvouvláknové) nebo simplexní (jednovláknové), případně pro speciální aplikace i vícevláknové.

Nejčastěji používanými konektory jsou LC, SC, E2000, ST, FC, ale existuje i řada dalších, MTRJ, VF-45, SMA, DIN a další, prakticky nepoužívané typy. Důležitým parametrem optických konektorů je způsob broušení jejich ferule, u většiny konektorů je častější broušení PC/UPC, ale typicky u konektorů E2000 je nejčastější úhlové broušení APC, které umožňuje dosahovat lepších parametrů útlumu odraženého signálu. Broušení APC se až na vyjímky používá pro singlemodová vlákna. V souvislosti s technologickým vývojem se také v posledních letech stále více využívají vícevláknové konektory MPO/MTP, které obsahují nejčastěji 12, ale i více vláken. Díky vícevláknovým konektorům je možné dosahovat vyšší hustoty optických propojení a tím zvýšit propustnost datových sítí.

Optická vlákna mohou být buď singlemodová (jádro 9um) nebo multimodová OM1 (jádro 62,5um), OM2 (jádro 50um), OM3, OM4. Vlákna OM3 a OM4 mají průměr jádra 50um, stejně jako je tomu u OM2, ale díky vylepšeným přenosovým parametrům je možné po nich přenášet signál na delší vzdálenost. Speciálním případem je pak vlákno OM5, které má v případě komunikace po vlnové délce 850nm stejné parametry jako vlákno OM4, ale je optimalizované pro multimodový vlonový multiplex, technologii SWDM. Barvy patchcordových kabelů v naší standardní nabídce - singlemode OS2 žlutá, multimode OM1 a OM2 oranžová, multimode OM3 a OM4 aqua nebo fialová, OM5 světle zelená (lime green). Typ propojovacího kabelu je možné odlišit i podle barvy konektorů, singlemode PC konektory mají barvu modrou, singlemode APC zelenou a multimode OM1 a OM2 konektory béžovou a OM3 a OM4 aqua nebo fialovou, OM5 pak barvu světle zelenou. Rozhodující pro funkci konkrétního kabelu, je však typ použitého vlákna.

Propojovací kabely uvedené na našem webu jsou standardně sériově vyráběné délky v běžných kombinacích konektorů. V případě potřeby Vám rádi vypracujeme cenovou nabídku na jiné provedení dle Vašich požadavků.

Filtrování
Podrobné hledáníCena
Délka v m
(0)
(2)
(0)
(0)
(4)
(0)
(2)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Zobrazit vybrané
Vlákno
(8)
Zobrazit vybrané
Výrobce
(2)
(9)
(8)
Zobrazit vybrané
Konektory
(0)
(0)
(0)
(4)
(0)
(4)
(0)
(0)
(0)
(0)
Zobrazit vybrané
ITU-T
Hledat v kategorii
Hledat v kategoriiHledatKde hledat:
Výpis je omezen filtrem
8 produktů
C36SMAOS211X1Y PATCHBOX 365 Fiber Optic Cassette (OS2, LC-LC, 0.8m / 8RU)
Kód:C36SMAOS211X1Y

PATCHBOX 365 Fiber Optic Cassette (OS2, LC-LC, 0.8m / 8RU)

477 Kč / 1 ks577 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
C36SMAOS212X1Y PATCHBOX 365 Fiber Optic Cassette (OS2, LC-SC, 0.8m / 8RU)
Kód:C36SMAOS212X1Y

PATCHBOX 365 Fiber Optic Cassette (OS2, LC-SC, 0.8m / 8RU)

477 Kč / 1 ks577 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
C60SMAOS21131Y PATCHBOX Plus+ Fiber Optic Cassette (OS2, LC-LC, LR 1.8m + 0.7m / 46RU)
Kód:C60SMAOS21131Y

PATCHBOX Plus+ Fiber Optic Cassette (OS2, LC-LC, LR 1.8m + 0.7m / 46RU)

615 Kč / 1 ks744 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
C60SMAOS211X1Y PATCHBOX Plus+ Fiber Optic Cassette (OS2, LC-LC, 1.8m / 30RU)
Kód:C60SMAOS211X1Y

PATCHBOX Plus+ Fiber Optic Cassette (OS2, LC-LC, 1.8m / 30RU)

561 Kč / 1 ks679 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
C60SMAOS21231Y PATCHBOX Plus+ Fiber Optic Cassette (OS2, LC-SC, LR 1.8m + 0.7m / 46RU)
Kód:C60SMAOS21231Y

PATCHBOX Plus+ Fiber Optic Cassette (OS2, LC-SC, LR 1.8m + 0.7m / 46RU)

615 Kč / 1 ks744 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
C60SMAOS212X1Y PATCHBOX Plus+ Fiber Optic Cassette (OS2, LC-SC, 1.8m / 30RU)
Kód:C60SMAOS212X1Y

PATCHBOX Plus+ Fiber Optic Cassette (OS2, LC-SC, 1.8m / 30RU)

561 Kč / 1 ks679 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
P60SMAOS21124Y PATCHBOX Plus+ Fiber Optic (OS2, LC-LC, 1.8m / 30RU)
Kód:P60SMAOS21124Y

PATCHBOX Plus+ Fiber Optic (OS2, LC-LC, 1.8m / 30RU)

15 912 Kč / 1 ks19 254 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
P60SMAOS21224Y PATCHBOX Plus+ Fiber Optic (OS2, LC-SC, 1.8m / 30RU)
Kód:P60SMAOS21224Y

PATCHBOX Plus+ Fiber Optic (OS2, LC-SC, 1.8m / 30RU)

15 912 Kč / 1 ks19 254 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
1
SC/P-SC/P-1-SDL optický propojovací kabel SC/PC-SC/PC duplex SM 9/125um 1m

optický propojovací kabel SC/PC-SC/PC duplex SM 9/125um 1m

103 Kč

Optický propojovací kabel (patch cord) je oboustranně ukončený kabel konektory. Je určen k připojení zařízení pro přenos dat (switch, router, kam...

Kód:SC/P-SC/P-1-SDL
2
LC/P-LC/P-5-SDL optický propojovací kabel LC/PC-LC/PC duplex SM 9/125um 5m

optický propojovací kabel LC/PC-LC/PC duplex SM 9/125um 5m

133 Kč

Optický propojovací kabel (patch cord) je oboustranně ukončený kabel konektory. Je určen k připojení zařízení pro přenos dat (switch, router, kam...

Kód:LC/P-LC/P-5-SDL
3
SC/P-SC/P-2-SDL optický propojovací kabel SC/PC-SC/PC duplex SM 9/125um 2m

optický propojovací kabel SC/PC-SC/PC duplex SM 9/125um 2m

111 Kč

Optický propojovací kabel (patch cord) je oboustranně ukončený kabel konektory. Je určen k připojení zařízení pro přenos dat (switch, router, kam...

Kód:SC/P-SC/P-2-SDL
4
LC/P-SC/P-2-SDL optický propojovací kabel LC/PC-SC/PC duplex SM 9/125um 2m

optický propojovací kabel LC/PC-SC/PC duplex SM 9/125um 2m

109 Kč

Optický propojovací kabel (patch cord) je oboustranně ukončený kabel konektory. Je určen k připojení zařízení pro přenos dat (switch, router, kam...

Kód:LC/P-SC/P-2-SDL
5
LC/P-LC/P-2-SDL optický propojovací kabel LC/PC-LC/PC duplex SM 9/125um 2m

optický propojovací kabel LC/PC-LC/PC duplex SM 9/125um 2m

112 Kč

Optický propojovací kabel (patch cord) je oboustranně ukončený kabel konektory. Je určen k připojení zařízení pro přenos dat (switch, router, kam...

Kód:LC/P-LC/P-2-SDL
6
SC/P-SC/P-0,5-SDL optický propojovací kabel SC/PC-SC/PC duplex SM 9/125um 0,5m

optický propojovací kabel SC/PC-SC/PC duplex SM 9/125um 0,5m

103 Kč

Optický propojovací kabel (patch cord) je oboustranně ukončený kabel konektory. Je určen k připojení zařízení pro přenos dat (switch, router, kam...

Kód:SC/P-SC/P-0,5-SDL
7
LC/P-LC/P-10-SDL optický propojovací kabel LC/PC-LC/PC duplex SM 9/125um 10m

optický propojovací kabel LC/PC-LC/PC duplex SM 9/125um 10m

167 Kč

Optický propojovací kabel (patch cord) je oboustranně ukončený kabel konektory. Je určen k připojení zařízení pro přenos dat (switch, router, kam...

Kód:LC/P-LC/P-10-SDL
8
LC/P-LC/P-1-SDL optický propojovací kabel LC/PC-LC/PC duplex SM 9/125um 1m

optický propojovací kabel LC/PC-LC/PC duplex SM 9/125um 1m

105 Kč

Optický propojovací kabel (patch cord) je oboustranně ukončený kabel konektory. Je určen k připojení zařízení pro přenos dat (switch, router, kam...

Kód:LC/P-LC/P-1-SDL
9
LC/P-LC/P-0,5-SDL optický propojovací kabel LC/PC-LC/PC duplex SM 9/125um 0,5m

optický propojovací kabel LC/PC-LC/PC duplex SM 9/125um 0,5m

105 Kč

Optický propojovací kabel (patch cord) je oboustranně ukončený kabel konektory. Je určen k připojení zařízení pro přenos dat (switch, router, kam...

Kód:LC/P-LC/P-0,5-SDL
Nejprodávanější
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies