Optické spojky PANDUIT

Optická spojka (adaptér, coupling) je určena pro spojení optických vláken zakončených konektory a zajišťuje, aby vlákna v propojovaných konektorech byla vůči sobě ve správné pozici. Typickým příkladem použití je montáž v optickém rozvaděči/vaně, kde zajišťuje propojení mezi zakončeným příchozím optickým kabelem a propojovacím kabelem (patch cordem).

Filtrování
Podrobné hledáníCena
Barva
(0)
(1)
(2)
(0)
(2)
(1)
(2)
(1)
Zobrazit vybrané
Vlákno
(0)
(0)
(2)
(1)
(0)
(2)
Zobrazit vybrané
Výrobce
(2)
(10)
(1)
(5)
Zobrazit vybrané
Konektor
(0)
(0)
(0)
(1)
(9)
(0)
(0)
(0)
(1)
Zobrazit vybrané
Hledat v kategorii
Hledat v kategoriiHledatKde hledat:
Výpis je omezen filtrem
10 produktů
FAP12WAQDLCZ osazený FAP panel, 12x LC duplexní OM3/OM4 spojka, MM, Zirconia ceramic, tyrkysová
Kód:FAP12WAQDLCZ

osazený FAP panel, 12x LC duplexní OM3/OM4 spojka, MM, Zirconia ceramic, tyrkysová

83 570 Kč bez DPH / 10 ks
101 120 Kč / 10 ks
8 357 Kč / 1 ks10 112 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
FAP12WBUDLCZ osazený FAP panel, 12x LC duplexní spojka, SM, modrá
Kód:FAP12WBUDLCZ

osazený FAP panel, 12x LC duplexní spojka, SM, modrá

83 570 Kč bez DPH / 10 ks
101 120 Kč / 10 ks
8 357 Kč / 1 ks10 112 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
FAP6WABLDLCZ osazený FAP panel, 6x klíčovaná černá LC spojka, duplexní, MM/SM
Kód:FAP6WABLDLCZ

osazený FAP panel, 6x klíčovaná černá LC spojka, duplexní, MM/SM

24 190 Kč bez DPH / 5 ks
29 270 Kč / 5 ks
4 838 Kč / 1 ks5 854 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
FAP6WAQDLCZ osazený FAP panel, 6x LC spojka, duplexní, MM OM3/OM4, tyrkysová
Kód:FAP6WAQDLCZ

osazený FAP panel, 6x LC spojka, duplexní, MM OM3/OM4, tyrkysová

43 980 Kč bez DPH / 10 ks
53 216 Kč / 10 ks
4 398 Kč / 1 ks5 322 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
FAP6WBRDDLCZ osazený FAP panel, 6x klíčovaná červená LC spojka, duplexní, MM/SM
Kód:FAP6WBRDDLCZ

osazený FAP panel, 6x klíčovaná červená LC spojka, duplexní, MM/SM

24 190 Kč bez DPH / 5 ks
29 270 Kč / 5 ks
4 838 Kč / 1 ks5 854 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
FAP6WBUDLCZ osazený FAP panel, 6x modrá LC spojka, duplexní, SM
Kód:FAP6WBUDLCZ

osazený FAP panel, 6x modrá LC spojka, duplexní, SM

43 980 Kč bez DPH / 10 ks
53 216 Kč / 10 ks
4 398 Kč / 1 ks5 322 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
FAP6WCGRDLCZ osazený FAP panel, 6x klíčovaná zelená LC spojka, duplexní, MM/SM
Kód:FAP6WCGRDLCZ

osazený FAP panel, 6x klíčovaná zelená LC spojka, duplexní, MM/SM

24 190 Kč bez DPH / 5 ks
29 270 Kč / 5 ks
4 838 Kč / 1 ks5 854 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
FAP6WEORDLCZ osazený FAP panel, 6x klíčovaná oranžová LC spojka, duplexní, MM/SM
Kód:FAP6WEORDLCZ

osazený FAP panel, 6x klíčovaná oranžová LC spojka, duplexní, MM/SM

24 190 Kč bez DPH / 5 ks
29 270 Kč / 5 ks
4 838 Kč / 1 ks5 854 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
FAP6WFDBDLCZ osazený FAP panel, 6x klíčovaná modrá LC spojka, duplexní, MM/SM
Kód:FAP6WFDBDLCZ

osazený FAP panel, 6x klíčovaná modrá LC spojka, duplexní, MM/SM

24 190 Kč bez DPH / 5 ks
29 270 Kč / 5 ks
4 838 Kč / 1 ks5 854 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
FAP8WSTZ osazený FAP panel, 8x ST spojka, SM
Kód:FAP8WSTZ

osazený FAP panel, 8x ST spojka, SM

25 540 Kč bez DPH / 10 ks
30 903 Kč / 10 ks
2 554 Kč / 1 ks3 090 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
1
SP-LC-02 optická spojka LC, duplex, SM, modrá

optická spojka LC, duplex, SM, modrá

30,0 Kč

Optická duplexní spojka LC pro singlemodové kabely. Spojka je určena k propojení dvou vláken, tedy čtyř konektorů LC. Optické spojky v modré b...

Kód:SP-LC-02
2
SP-ST-01 optická spojka ST, simplex, MM/SM

optická spojka ST, simplex, MM/SM

11,0 Kč

Optická simplexní spojka ST pro multimodové a singlemodové kabely. Spojka je určena k propojení jednoho vlákna, tedy dvou konektorů ST s broušení...

Kód:SP-ST-01
3
SP-SC-06 optická spojka SC, simplex, SM, zelená

optická spojka SC, simplex, SM, zelená

9,00 Kč

Optická simplexní spojka SC pro singlemodové kabely. Spojka je určena k propojení jednoho vlákna, tedy dvou konektorů SC. Optické spojky v zele...

Kód:SP-SC-06
4
SP-LC-08 optická spojka LC, duplex, MM, fialová

optická spojka LC, duplex, MM, fialová

30,0 Kč

Optická duplexní spojka LC pro multimodové kabely. Spojka je určena k propojení dvou vláken, tedy čtyř konektorů LC. Optické spojky v barvě aq...

Kód:SP-LC-08
5
SP-SC-01 optická spojka SC, simplex, MM, béžová

optická spojka SC, simplex, MM, béžová

9,00 Kč

Optická simplexní spojka SC pro multimodové kabely. Spojka je určena k propojení jednoho vlákna, tedy dvou konektorů SC. Optické spojky v béžov...

Kód:SP-SC-01
6
SP-LC-07 optická spojka LC, duplex, MM, tyrkysová

optická spojka LC, duplex, MM, tyrkysová

30,0 Kč

Optická duplexní spojka LC pro multimodové kabely. Spojka je určena k propojení dvou vláken, tedy čtyř konektorů LC. Optické spojky v barvě aq...

Kód:SP-LC-07
7
SP-SC-02 optická spojka SC, duplex, MM, béžová

optická spojka SC, duplex, MM, béžová

20,0 Kč

Optická duplexní spojka SC pro multimodové kabely. Spojka je určena k propojení dvou vláken, tedy čtyř konektorů SC. Optické spojky v béžové ba...

Kód:SP-SC-02
8
SP-SC-03 optická spojka SC, simplex, SM, modrá

optická spojka SC, simplex, SM, modrá

9,00 Kč

Optická simplexní spojka SC pro singlemodové kabely. Spojka je určena k propojení jednoho vlákna, tedy dvou konektorů SC s broušením PC, UPC. O...

Kód:SP-SC-03
9
SP-SC-04 optická spojka SC, duplex, SM, modrá

optická spojka SC, duplex, SM, modrá

20,0 Kč

Optická duplexní spojka SC pro singlemodové kabely. Spojka je určena k propojení dvou vláken, tedy čtyř konektorů SC s broušením PC, UPC. Opti...

Kód:SP-SC-04
1
SXAD-SC-UPC-OS-D optická spojka SC, duplex, SM, modrá

optická spojka SC, duplex, SM, modrá

12,0 Kč

Optická duplexní spojka SC pro singlemodové kabely. Spojka je určena k propojení dvou vláken, tedy čtyř konektorů SC. Optické spojky v modré b...

Kód:SXAD-SC-UPC-OS-D
NejprodávanějšíVýprodej
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies