Pigtaily singlemode 9um OS2 PANDUIT

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování, nebo pomocí mechanických spojek. Při výrobě pigtailu je vlákno nalepeno a zaleštěno přímo v optickém konektoru, v celé délce pigtailu je tedy optická trasa tvořena souvislým optickým vláknem a nevzniká tak žádný dodatečný vložný útlum.
Použitá optická vlákna mohou být v provedení multimode 50um (OM2, OM3, OM4), multimode 62,5um (OM1) a singlemode 9um OS2. Vlákno má standardně průměr 900um, tedy je v sekundární ochraně, která se rozlišuje podle toho, jak snadno ji lze odholit, na těsnou, polotěsnou a volnou. V našem sortimentu je v základu ochrana polotěsná, kterou je možné odholit najednou v délce několika centimetrů. Konektory se používají od nejběžnějších typů LC, SC, ST, E2000, až po řadu méně obvyklých typů. 

Pokud jste na našem webu nenašli požadovaný typ pigtailu, rádi Vám vypracujeme cenovou nabídku na jiné provedení dle Vaší potřeby.

 

Nejprodávanější
1
FibreFab P-LC/P-1-SL pigtail LC/PC, 1m, 9um, SM
45,0 Kč54,5 Kč s DPH
2
FibreFab P-E2/A-1-SM pigtail E2000/APC, 1m, 9um SM
305 Kč369 Kč s DPH
3
FibreFab P-SC/P-1-SL pigtail SC/PC, 1m, 9um SM
42,0 Kč50,8 Kč s DPH
4
P-SC/A-1-SL pigtail SC/APC, 1m, 9um SM
57,0 Kč69,0 Kč s DPH
5
P-ST/P-1-SL pigtail ST/PC, 1m, 9um SM
54,0 Kč65,3 Kč s DPH
6
PANDUIT F9B10-NM1Y pigtail LC/PC, 1m, singlemode, OS1
40,0 Kč48,4 Kč s DPH
7
P-LC/A-1-SL pigtail LC/APC, 1m, 9um SM
63,0 Kč76,2 Kč s DPH
8
FibreFab P-FC/P-1-SL pigtail FC/PC, 1m, 9um, SM
55,0 Kč66,6 Kč s DPH
Zobrazit:
Délka v mKonektor 1VláknoVýrobce
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit dle:1 produkt
PANDUIT F9B10-NM1Y pigtail LC/PC, 1m, singlemode, OS1
Výprodej
Skladem

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování, nebo pomocí mechanických spojek. Použitá optic...

40,0 Kč48,4 Kč s DPH