Pigtaily singlemode 9um OS2 S4U

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování, nebo pomocí mechanických spojek. Při výrobě pigtailu je vlákno nalepeno a zaleštěno přímo v optickém konektoru, v celé délce pigtailu je tedy optická trasa tvořena souvislým optickým vláknem a nevzniká tak žádný dodatečný vložný útlum.
Použitá optická vlákna mohou být v provedení multimode 50um (OM2, OM3, OM4, OM5), multimode 62,5um (OM1) a singlemode 9um (OS1, OS2). Vlákno má standardně průměr 900um, tedy je v sekundární ochraně, která se rozlišuje podle toho, jak snadno ji lze odholit, na těsnou, polotěsnou a volnou. V našem sortimentu je v základu ochrana polotěsná, kterou je možné odholit najednou v délce několika centimetrů. Konektory se používají od nejběžnějších typů LC, SC, ST, E2000, až po řadu méně obvyklých typů.

Pokud jste na našem webu nenašli požadovaný typ pigtailu, rádi Vám vypracujeme cenovou nabídku na jiné provedení dle Vaší potřeby.

Filtrování
Podrobné hledáníCena
BarvaDélka v m
(0)
(0)
(1)
(0)
(0)
(0)
Zobrazit vybrané
Vlákno
(1)
Zobrazit vybrané
Výrobce
(1)
(3)
(1)
(1)
Zobrazit vybrané
Konektor
(1)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Zobrazit vybrané
ITU-T
(1)
(1)
(0)
Zobrazit vybrané
Hledat v kategorii
Hledat v kategoriiHledatKde hledat:
Výpis je omezen filtrem
1 produkt
P-E2/A-2-SL pigtail E2000/APC, 9um SM, délka 2m, Easy Strip, vlákno CORNING ULTRA - G.562D/G.657A1
Kód:P-E2/A-2-SL

pigtail E2000/APC, 9um SM, délka 2m, Easy Strip, vlákno CORNING ULTRA - G.562D/G.657A1

234 Kč / 1 ks283 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
1
P-LC/P-1-SL pigtail LC/PC, 9um SM, vlákno G652D, délka 1m

pigtail LC/PC, 9um SM, vlákno G652D, délka 1m

26,0 Kč

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou sv...

Kód:P-LC/P-1-SL
2
P-SC/P-1-S657L pigtail SC/PC, 9um, SM, vlákno G657A1, délka 1m

pigtail SC/PC, 9um, SM, vlákno G657A1, délka 1m

25,0 Kč

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou sv...

Kód:P-SC/P-1-S657L
3
P-SC/P-1-SL pigtail SC/PC, 9um, SM, vlákno G652D, délka 1m

pigtail SC/PC, 9um, SM, vlákno G652D, délka 1m

25,0 Kč

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou sv...

Kód:P-SC/P-1-SL
4
P-SC/A-1-S657L pigtail SC/APC, 9um SM, vlákno G657A1, délka 1m

pigtail SC/APC, 9um SM, vlákno G657A1, délka 1m

25,0 Kč

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou sv...

Kód:P-SC/A-1-S657L
5
P-ST/P-1-SL pigtail ST/PC, 9um SM, vlákno G652D, délka 1m

pigtail ST/PC, 9um SM, vlákno G652D, délka 1m

27,0 Kč

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou sv...

Kód:P-ST/P-1-SL
6
P-LC/A-1-S657L pigtail LC/APC, 9um SM, vlákno G657A1, délka 1m

pigtail LC/APC, 9um SM, vlákno G657A1, délka 1m

27,0 Kč

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou sv...

Kód:P-LC/A-1-S657L
7
P-LC/P-1-S657L pigtail LC/PC, 9um SM, vlákno G657A1, délka 1m

pigtail LC/PC, 9um SM, vlákno G657A1, délka 1m

26,0 Kč

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou sv...

Kód:P-LC/P-1-S657L
8
P-E2/A-2-SL pigtail E2000/APC, 9um SM, délka 2m, Easy Strip, vlákno CORNING ULTRA - G.562D/G.657A1

pigtail E2000/APC, 9um SM, délka 2m, Easy Strip, vlákno CORNING ULTRA - G.562D/G.657A1

234 Kč

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou sv...

Kód:P-E2/A-2-SL
9
P-LC/A-1-SL pigtail LC/APC, 9um SM, vlákno G652D, délka 1m

pigtail LC/APC, 9um SM, vlákno G652D, délka 1m

27,0 Kč

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou sv...

Kód:P-LC/A-1-SL
Nejprodávanější
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies