Vysokohustotní řešení optických sítí LEVITON

Panduit optická síť

S ohledem na stále se zvyšující požadavky na přenosovou kapacitu a omezené prostorové možnosti, je třeba především v datových centrech dosahovat stále vyšší hustoty datových propojů. Z toho důvodu výrobci vyvíjejí vysokohustotní řešení, umožňující dosahovat hustoty stovek optických vláken na 1U. V souvislosti s vysokohustotními řešeními se běžně používají konektory MPO. Jejich výhodou je kompaktní rozměr a vícevláknové provedení. Vytvoření propoje v rámci datacentra je díky předkonektorovanému řešení kazet velmi snadné, rychlé a neposkytuje tolik prostoru pro chyby, jako při použití tradičních jednovláknových konektorů.

Nejprodávanější
Zobrazit:
BarvaVláknoVýrobce
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Výrobce:Řadit dle:9 produktů
LEVITON 41GSM1-CNN HDX kazeta, 12xLC spojka fialová, 1xMTP Male (12 vláken), C Polarita
Na dotaz

Kazeta pro Leviton Opt-X UHDX vysokohustotní systém, který je určen pro ukončení a propojení optických vláken. Ideální řešení pro aplikace s vysokou hustotou vláken v datových centrech a telco místnos...

5 900 Kč7 139 Kč s DPH
LEVITON HDXAD-ACC adaptér pro 2 kazety HDX do SDX rozvaděčů
Na dotaz

Adaptér pro instalaci optických kazet HDX řady do optickýc rozvaděčů systému SDX Do adapteru lze instalovat 2 kazety systému HDX

513 Kč621 Kč s DPH
LEVITON HDXBBTMLCOM324 kazeta systému HI-DEX, 2x MPO - 12x LC duplex, OM3, polarita A/B, šedá
Na dotaz

Kazeta systému HI-DEX, v zadní části kazety je vstup pro 2xMPO konektor, uvnitř je proveden jejich propoj vláknem OM3, které je vyvedeno na 12xLC duplex spojky barvy aqua. Polaritu kazety lze jednoduš...

13 433 Kč16 254 Kč s DPH
LEVITON HDXOCAM144 kazeta systému HI-DEX, 12x MPO spojka typ A
Na dotaz

Kazeta systému HI-DEX, je osazena 12 MPO spojkami typu A.

7 074 Kč8 560 Kč s DPH
LEVITON HDXOCLCOM424 kazeta systému HI-DEX, 12x LC duplex spojka, OM4, šedá
Na dotaz

Kazeta systému HI-DEX, je osazena 12 LC duplex spojkami fialové barvy, předpokládá se tedy její použití s vlákny OM4.

5 127 Kč6 204 Kč s DPH
LEVITON HDXPNL2 rám pro kazety systému HI-DEX, výška 1U, černý
Na dotaz

Řešení HI-DEX od výrobce Brand-Rex umožňuje dosahovat vysoké hustoty portů v datových rozvaděčích. Do výšky 1U je možné osadit až 144 vláken zakončených na LC konektorech a při použití konektorů MPO k...

6 643 Kč8 038 Kč s DPH
LEVITON HDXSPLCOM400 kazeta systému HI-DEX LC OM4, 12 LC duplex,  bez vláken, pro svařování , šedá
Na dotaz

Kazeta systému HI-DEX pro provedení až 24 svarů optických vláken Osazená 12x LC duplexními spojkami OM4 Pro vlákna v 250um až 00um ochraně Pro až 4 kabely o průmeru 9mm  

8 758 Kč10 597 Kč s DPH
LEVITON SPLCH-12BL HDX kazeta, pro svaření, 12xLC OS2 spojka modrá, včetně pigtailů
Na dotaz

Kompletně připravená optická kazeta systému Leviton HDX. 12x barevně rozlišený pigtail LC OS2 pro ukončení pomocí svárů včetně hřebínků a ochran svárů 40mm

8 939 Kč10 816 Kč s DPH
LEVITON SPLCH-12HV HDX kazeta, pro svaření, 12xLC OM4 spojka fialová, včetně pigtailů
Na dotaz

Kazeta pro svařován na pigtaily - pro systém HDX 12 x LC OM4 spojka s prachovými krytkymi - barva fialová 12 LC OM4 pigtail hřebínky a ochrany na svary

8 939 Kč10 816 Kč s DPH

Zavolejte nám.

Jak nakupovat ?

Zápůjčky, služby, konzultace, sváry a měření

 

Systémová záruka