Vysokohustotní řešení optických sítí LEVITON

S ohledem na stále se zvyšující požadavky na přenosovou kapacitu a omezené prostorové možnosti, je třeba především v datových centrech dosahovat stále vyšší hustoty datových propojů. Z toho důvodu výrobci vyvíjejí vysokohustotní řešení, umožňující dosahovat hustoty stovek optických vláken na 1U. V souvislosti s vysokohustotními řešeními se běžně používají konektory MPO. Jejich výhodou je kompaktní rozměr a vícevláknové provedení. Vytvoření propoje v rámci datacentra je díky předkonektorovanému řešení kazet velmi snadné, rychlé a neposkytuje tolik prostoru pro chyby, jako při použití tradičních jednovláknových konektorů.

 

Nejprodávanější
Zobrazit:
Délka v mVýrobce
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Výrobce:Řadit dle:4 produkty
LEVITON HDXBBTMLCOM324 kazeta systému HI-DEX, 2x MPO - 12x LC duplex, OM3, polarita A/B, šedá
Bežně do dvou týdnů

Kazeta systému HI-DEX, v zadní části kazety je vstup pro 2xMPO konektor, uvnitř je proveden jejich propoj vláknem OM3, které je vyvedeno na 12xLC duplex spojky barvy aqua. Polaritu kazety lze jednoduš...

15 408 Kč18 644 Kč s DPH
LEVITON HDXOCAM144 kazeta systému HI-DEX, 12x MPO spojka typ A
Bežně do dvou týdnů

Kazeta systému HI-DEX, je osazena 12 MPO spojkami typu A.

6 457 Kč7 813 Kč s DPH
LEVITON HDXOCLCOM424 kazeta systému HI-DEX, 12x LC duplex spojka, OM4, šedá
Bežně do dvou týdnů

Kazeta systému HI-DEX, je osazena 12 LC duplex spojkami fialové barvy, předpokládá se tedy její použití s vlákny OM4.

4 679 Kč5 662 Kč s DPH
LEVITON HDXPNL2 rám pro kazety systému HI-DEX, výška 1U, černý
Bežně do dvou týdnů

Řešení HI-DEX od výrobce Brand-Rex umožňuje dosahovat vysoké hustoty portů v datových rozvaděčích. Do výšky 1U je možné osadit až 144 vláken zakončených na LC konektorech a při použití konektorů MPO k...

6 652 Kč8 049 Kč s DPH

Zavolejte nám.

Jak nakupovat ?

Zápůjčky, služby, konzultace, sváry a měření

 

Systémová záruka

 

Mimořádné opatření proti koronaviru