Vysokohustotní řešení optických sítí LEVITON

Panduit optická síť

S ohledem na stále se zvyšující požadavky na přenosovou kapacitu a omezené prostorové možnosti, je třeba především v datových centrech dosahovat stále vyšší hustoty datových propojů. Z toho důvodu výrobci vyvíjejí vysokohustotní řešení, umožňující dosahovat hustoty stovek optických vláken na 1U. V souvislosti s vysokohustotními řešeními se běžně používají konektory MPO. Jejich výhodou je kompaktní rozměr a vícevláknové provedení. Vytvoření propoje v rámci datacentra je díky předkonektorovanému řešení kazet velmi snadné, rychlé a neposkytuje tolik prostoru pro chyby, jako při použití tradičních jednovláknových konektorů.

Filtrování
Podrobné hledáníCena
Barva
(1)
(0)
(3)
(0)
Zobrazit vybrané
Vlákno
(0)
Zobrazit vybrané
Výrobce
(8)
(11)
Zobrazit vybrané
Konektor
Hledat v kategorii
Hledat v kategoriiHledatKde hledat:
Výpis je omezen filtrem
8 produktů
HDXAD-ACC adaptér pro 2 kazety HDX do SDX rozvaděčů
Kód:HDXAD-ACC

adaptér pro 2 kazety HDX do SDX rozvaděčů

2 460 Kč bez DPH / 5 ks
2 977 Kč / 5 ks
492 Kč / 1 ks595 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
HDXBBTMLCOM324 kazeta systému HI-DEX, 2x MPO - 12x LC duplex, OM3, polarita A/B, šedá
Kód:HDXBBTMLCOM324

kazeta systému HI-DEX, 2x MPO - 12x LC duplex, OM3, polarita A/B, šedá

12 896 Kč / 1 ks15 604 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
HDXOCAM144 kazeta systému HI-DEX, 12x MPO spojka typ A
Kód:HDXOCAM144

kazeta systému HI-DEX, 12x MPO spojka typ A

6 791 Kč / 1 ks8 217 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
HDXOCLCOM424 kazeta systému HI-DEX, 12x LC duplex spojka, OM4, šedá
Kód:HDXOCLCOM424

kazeta systému HI-DEX, 12x LC duplex spojka, OM4, šedá

4 922 Kč / 1 ks5 956 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
HDXPNL2 rám pro kazety systému HI-DEX, výška 1U, černý
Kód:HDXPNL2

rám pro kazety systému HI-DEX, výška 1U, černý

6 377 Kč / 1 ks7 716 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
HDXSPLCOM400 kazeta systému HI-DEX LC OM4, 12 LC duplex,  bez vláken, pro svařování , šedá
Kód:HDXSPLCOM400

kazeta systému HI-DEX LC OM4, 12 LC duplex, bez vláken, pro svařování , šedá

8 408 Kč / 1 ks10 174 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
SPLCH-12BL HDX kazeta, pro svaření, 12xLC OS2 spojka modrá, včetně pigtailů
Kód:SPLCH-12BL

HDX kazeta, pro svaření, 12xLC OS2 spojka modrá, včetně pigtailů

8 581 Kč / 1 ks10 383 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
SPLCH-12HV HDX kazeta, pro svaření, 12xLC OM4 spojka fialová, včetně pigtailů
Kód:SPLCH-12HV

HDX kazeta, pro svaření, 12xLC OM4 spojka fialová, včetně pigtailů

8 581 Kč / 1 ks10 383 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies